Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ja póki co schowałem kierę do pudła. Przez rok była na stałe przyczepiona do stołu i zorientowałem się, że tylko przeszkadza i się kurzy. Totalnie brakuje czasu. :(

 

Może kiedyś nastąpi jakaś wielka reaktywacja.

+1 :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, dziś się nakręciłem na rywalizację. Jeżeli życie nie stanie na głowie to pojadę Rajd Polski z uprzednim treningiem. O przygotowaniach dam znać jakby ktoś chciał się podpiąć na ten zacny szutrowy rajd. To właśnie na szutrach odniosłem swój największy sukces jakim było 7 miejsce w N4 - po konsekwentnej i rozważnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, ze względu na to że kupiłem G27 chciałem pograć w Ryśka przez internet lecz okazało się że na stronce e-rajdy nie ma w sprzedaży gry z 2 płytami... więc chciałem zapytać czy ktoś z forumowiczów nie chciałby się pozbyć Ryśka z 2 płytami ?

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mnie strasznie denerwuje RBR (m. in. powoli mam za słaby komp do dodatków), ale to jest super gra B)

Szczerze jakby znowu powstał team i mógłbym w nim jeździć to byłbym chętny, chociaż troche musiałbym pojeździć żeby się wjeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio - z racji wolnego weekendu (w końcu taki się trafił :) ) - zszedłem do piwnicy po kierę mając nadzieję na mały relaksik po kilku latach przerwy przy jakimś RBR czy innym LFS. Przyniosłem, podłączyłem i co? Okazało się, że Logitech Wingman F1 już nie chodzi pod Win7, a producent olał sprawę aktualizacji sterowników. Powalczyłem z godzinkę i się poddałem. Zawiedziony odniosłem z powrotem kółko do piwnicy. I to by było na tyle. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje czy rysiek i dodatki rusza na win8? Czy nie ma takiej opcji?

 

Ktos sie orientuje czy rysiek i dodatki rusza na win8? Czy nie ma takiej opcji?

ps ostatnio bardzo zawiodlem sie na g27 na ktorej gralem pierwszy raz. Zmienili ja wzgledem g25 i teraz "galki" nie mozna ustawic w pozycji sekwencji, pozostaje tylko uklad H :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje czy rysiek i dodatki rusza na win8? Czy nie ma takiej opcji?

 

Ktos sie orientuje czy rysiek i dodatki rusza na win8? Czy nie ma takiej opcji?

ps ostatnio bardzo zawiodlem sie na g27 na ktorej gralem pierwszy raz. Zmienili ja wzgledem g25 i teraz "galki" nie mozna ustawic w pozycji sekwencji, pozostaje tylko uklad H :/

miałem ten sam problem

jednak i tak ustawiłem zmiane biegów na łopatki a w drążku mam ręczny :)

 

 

panowie kilku was było ;)http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=teamview&teamid=1116

Edytowane przez aQq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego G25 jeszcze nie sprzedałem i czasem zdarza się na godzinkę usiąść do Ryśka. Ale na pełny sezon raczej się nie zdecyduję. Brak czasu na treningi, a jeździć i dzwonić albo dojeżdżać jako ostatni mi się nie chce :(

Sporo nowych tras przybyło więc naprawdę ostro trzeba potrenować. Jak mówię. Brak czasu i motywacja już nie taka jak kiedyś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak czasu i motywacja już nie taka jak kiedyś :)

u mnie totalny brak czasu. Niestety RBR wymaga jazdy codziennie. Kiedys były piękne czasy, nawet zaliczyłem jakieś 3. albo 4. miejsce w klasie (A5) na Elmocie ;) Ostatnio jak wsiadłem "za kółko", to nawet A5 było za szybkie i zbyt narowiste, żeby dojechać w całości rajd.

Teraz, jak mam chwilę, siadam do GT5, bo tam jest szeroko i zazawyczaj sucho i bardziej arcadowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...