Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

No i Rzeszowski poszedł w niepamięć... Trochę błedów - zwłaszcza na Pekle, drugi przejazd, gdzie dwa razy wypchnęło mnie z trasy, obyło się bez CFH, ale niestety sekundy leciały. Później, też na drugim przejeździe Osli - wydzwoniłem w pola, bez większych zniszczeń, ale znowu koło 12 sekund straty. Łacznie przez głupie bęłdy około 40-50 sek w plecy. Mogło być lepiej, no ale nie było. Mimo wszystko kolejny dojechany rajd...

 

Szkoda, że FSVRT wystartowało z tak słąbą frekwencją. Yarecki nie został nominowany, w sumie zajął 4 miejsce w klasie.

 

Pozdrawiam.

 

-- 10 wrz 2011, o 12:07 --

 

Panowie, ja i Yarecki, zdecydowalismy niestety zmienic barwy, odchodzimy z FSVRT. Decyzja dosc ciezka, ale w swietle tego jak u nas wszystklo funkcjonuje, totalna zapasc teamu, to bylo jedyne rozwiazanie. Jasnym jest, ze kazdy jezdzi for fun, bo chyba dzisiaj nikt nie ma czasu upalac codziennie po kilka godzin, ale skrzyknac sie na jeden rajd raz w miesiacu to juz chyba nie tak wiele. Rzeszowski pokazal, ze FSVRT niestety stoi w miejscu.

 

Pozdrawiam i mam nadzieje, ze zobaczymy sie od czasu do czasu na oesach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że FSVRT zakończy działalność wraz z ostatnim rajdem WRSMP. Zamierzam dokończyć sezon i jeżeli ktokolwiek chce jeździć to wciąż sprawuję opiekę nad nominacjami. Wciąż istnieje możliwość reaktywacji na którą jestem otwarty ale zależy głównie od Was. Zespół na RBRCzech pozostanie aktywny bo zszerza do kupy wszystkich upalaczy z forum.

 

-- N, 11 września 2011, 15:04 --

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 6701c6d925 - Rajd Dolnośląski. Jak pojawi się itinerer to zrobię jakieś testy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo!

Ja ostatnio nie mieszkam z kierownica niestety, wiec malo trenuje na kompie - chyba wiecej w realu :)

Chcialem cos pyknac na klawiaturze dzis zeby obczaic te nowe oesy, ale mi mowi, ze fizyki niezgodne z 1.02 :/

Ma ktos moze oryginalne fizyki 1.02? (physics.rbz)?

 

Na Dolnoslaski sie zapisalem i jakos w niedziele polece zapewne :)

W Bergheim nie idzie grac na moim kompie, ale skoro kierownice mam u rodzicow to tam tez jest komp brata co spoko ogarnial ten oes w wersji beta, to tam bede cisnal.

 

Poza tym nie moge sie doczekac Polskiego i szutrow! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze troche nie na temat ale niedlugo zaczyna sie kolejny sezon ligi GTR2 na nogripracing.com gdzie ostatio jezdze. Jesli ktos chcialby poscigac sie samochodami GT1 to bede startowal w Ferrari F575 w barwach Subarowych i pewnie bede szukal kogos do teamu. Nie jest wymagana raczej specjalnie szybka jazda, wazne zeby jezdzic czysto.

 

Pozdrawiam, Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje, ale chyba się cofnąłem w rozwoju. Używam ustawień z naszej strony do n12 i auto mi się nie prowadzi, słabo hamuje o czasach nie wspomne. Nie dojechałem żadnego rajdu w tym roku - masakra jakaś. Mam nadzieje, że na szutrach będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i nie dojechalem :(

Na pierwszym Joux Plane juz pod koniec co sie leci szybko i wjezdza w las, troche przycialem prawa, ale sie przestraszylem, ze za wczesnie i mnie wyrzuci, lekko hamulec musnalem z jedna strona auta na trawie (a mam hamulce mocno na tyl dosc) i dalej lecialem bokiem liczac, ze moze jakos zatrzymam sie na drodze, ale zatrzymalem sie na drzewie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rajd Polski - FSVRT OGIEN !!!!!!!!!!!!!!! :D

 

Powitać, pewnie połowa z Was se myśli, że jestem brzydalem, bo odszedłem, trudno, ale i tak będe kibicował FSVRT. Szkoda, że Łukasz Wełna nie startuje (?) bo w rajdzie Polskim na pewno namieszałby konkretnie.

 

Chciałem Wam życzyć szeeeroookich boków ;) !!!!!!

 

Hail !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...