Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Panowie, cisza, straszna cisza...Czyżby FSVRT było w stanie totalnej hibernacji? Jakieś plany na WRSMP na 2011?

Nic się u nas nie dzieje. Kompletna posucha. Nie mówie, że trzeba upalać co wieczór, ale co jakiś czas wspólny rajd, we własnym gronie...

 

No chyba, że ktoś decyzje juz przemyślał i zamierza zamknąć ten dział .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvisGT, nic nie zamykamy, spokojna Twoja rozczochrana :mrgreen:

 

Nie wiem jak inni ale u mnie praca naście godzin na dobę i po powrocie padam na twarz, stąd mniejsza motywacja do RBRa.

 

Ostatnio tylko podczas małej imprezy w domu kolega żony z roboty widząc G25 na biurku stwierdził, że też ostro jeździ (w colina i NFS`a :mrgreen: )... no to włączyłem RBR :lol:

 

Byliśmy już po dwóch flaszkach. Chirdonhead pewnie śni mu się do dzisiaj więc zachciał asfaltu. Ok. Na Bissane zrobiłem starą imprezą wrc `00 4:02 co jak na mój ówczesny stan uważam za całkiem niezły czas. Kolega jakoś lekko ponad 11 minut :wink:

Okrutny jestem, wiem :lol: Ale w gruncie rzeczy spoko gość 8) Poleciało później jeszcze kilka flaszek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja po okresie dłuższego czasu przełamałem się i zacząłem grać w RBR i co najlepiej coraz lepiej mi się jeździ i mam zamiar za niedługo wstąpić w szeregi osób grające online. Pytanie co proponujecie na początek ?

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja po okresie dłuższego czasu przełamałem się i zacząłem grać w RBR i co najlepiej coraz lepiej mi się jeździ i mam zamiar za niedługo wstąpić w szeregi osób grające online. Pytanie co proponujecie na początek ?

pozdrawiam.

Początek masz juz za sobą ;) O co konkretnie pytasz ? O klase w jakiej chcesz startować w rozgrywkach online? O barwy ? Sprecyzuj troche pytanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też kupuję.. a co 8) będzie motywacja do powrotu :P i zapychania statystyk ostatnimi miejscami :lol:

ale faktycznie robi się powoli trochę więcej luzu więc coś tam może od połowy sezonu się wykroi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupie 8) Ostatnio 22 oesy do Mistrzostw Świata lecieliśmy i zapunktowałem w Nce do Poland teamu mimo cfl ;) Ale co czołówka robi to ja przecieram oczy ze zdumienia... np East West 5:57 :shock: Jak kiedyś byłem mega wjeżdżony to 6:02 potrafiłem regularnie robić, teraz 6:07 przeważnie a tu czołówka 5:57 robi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :)http://e-rajdy.pl/index.php/aktualny-ra ... c-cup.html

Zaczynamy nowy sezon !! Tak więc już za miesiąc bawimy się na salonach :D

Panowie, powalczymy trochę. No przecież nie możemy oddać miejsc za friko ;)

Kiedy zaczynamy treningi ? Co do zeszłorocznego Lotosa, trzeba by jakoś skonfigurować trasy pod tym kątem.

Jedziemy !!!!!!!!!

 

ps. Zostaje w N4 (N11) - a Wy Panowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w N4. Lotos po śniegu będzie więc marnie widzę dobry wynik :/

Łukasz, damy rade ;) Nieważny wynik na Lotosie, ważne, że łatwo skóry nie oddamy :)

Dałbyś rade coś założyć ? Lotos leci ze snow modem czy bez ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snow Moda póki co nie instaluje bo po deinstalacji znika mi 50% tras i musze od nowa instalować :/ Jaki rajd założyć ?

Miałem ten sam problem po pierwszej rundzie WCN, wczesniej nigdy ze snow modem nie leciałem. No ale pomogły instalki, które mam - to znaczy wszystkich tras. Mimo , że robiłem kopie tracks.ini i jeszcze jakiegos innego pliku, to na przykład hradek i PTD szło sie rypać tak czy siak. Tak więc...

A co do rajdu, załóz zamknięty dla nas jeśli mogę prosić. Jeżeli bez snow moda, to nie szkodzi, byle snieg był.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, a może po prostu zrób sobie kopię całego folderu z RBR'em i wtedy zainstaluj snowmod. Po zabawie ze snowmodem wrzucisz stary folder i gitarra i super kieł :)

 

Ja dalej w N14. Po weekendzie jakoś się ogarnę i zacznę treningi. :) Może w końcu coś osiągnę w tej grze bo ciągłe zamykanie stawki zaczyna mnie już męczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...