Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

licencja WRSMP juz sie wczoraj mi pojawila na RBR Czech i od razu dzida na oficjalny test przed Polskim... I wszystko byloby fajne gdyby nie fakt, ze ukonczylem ze 2 odcinki z 10 :( a juz ostatni to mnie rozwalil calkiem:

jest prosta (jak sie okazalo chwile pozniej - prosta przed skokiem), gaz wcisniety w podloge, "keep middle jump" i cisza, wiec nie odejmuje nic i jak mnie wy... strzelilo gdzies w krzaki, to sie zatrzymalem dluzsza chwile pozniej (pokilkukrotnej rolce) i musialem CFH wziac, bo nawet nie wiedzialem, w ktora strone do drogi :P

mogliby chociaz jakies "caution" dac przed tym skokiem...

 

Jak Polski bedzie po Monteklandzie, to ja jade powolutku byle do mety :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety z opisem się chłopaki nie popisali ale trzeba bardziej na czuja jechać. A w ogóle jak chcesz wystartować w polskim to się musisz zgłosić :arrow: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 3c36f60ca2

poza tym rajd już chyba za dwa dni a nie ma w naszym teamie nominacji panowie :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za zwłokę. Właśnie zrobiłem nominacje. Do N4 nominowałem finalnie siebie ale tylko przez problemy z kierownicą Tomka Gaponika. Jeśli ktoś się czuje na siłach i chce jechać zamiast mnie to proszę o info. Jeszcze jest czas więc można zmienić.

 

Fajnie, że mamy nomiacje w sporej liczbie klas. WRC, N4, S1600, A6, A5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faldżip, dokladnie, opis w niejednym miejscu na Monteku kijowy :( Coz, ci ktorzy maja pamiec fotograficzna beda mieli przewage podczas samego rajdu. Calej reszcie pozostaje jechac po prostu ostroznie. I to jest to na co licze, czyli noga z gazu przed kazdym szczytem, byle nigdzie nie wypakowac...

 

PS dostalem nominacje, dostalem, dostalem? :mrgreen:

 

 

[edit] juz widze, dostalem! :lol: hurra!

 

Ale stawka :!: 27 zawodnikow w S1600 :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, jutro znajdę chwilkę to zobaczę co z kierownicą, ale cudów raczej nie ma. Niby mam jeszcze gwarancję, ale to trwa wieki... mimo wszystko rajd Polski jest szansa pojechać. Jeśli nie uda się naprawić kiery to może Premo da radę wypożyczyć mi swój sprzęt (o ile kupił). A jak nie to na klawiszach pojadę :twisted: Nie odpuszczę Monteków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ja pojadę rajd od razu w pierwszy dzień, bo w sobotę wyjeżdżam. A że jadę do Niemiec to przez Katowice! Jakby Ci się chciało na przyklad podskoczyc do McDonalda tam przy A4 (o ile ja do niego jeszcze moge zjechac po tych przebudowach) to Ci moge swoj sprzet pozyczyc :) Oddalbys mi go jakos w lipcu, bo ja dopiero kolo 10go wroce :)

 

Daj znac czy bys tak potrzebowal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, ja pojadę rajd od razu w pierwszy dzień, bo w sobotę wyjeżdżam. A że jadę do Niemiec to przez Katowice! Jakby Ci się chciało na przyklad podskoczyc do McDonalda tam przy A4 (o ile ja do niego jeszcze moge zjechac po tych przebudowach) to Ci moge swoj sprzet pozyczyc :) Oddalbys mi go jakos w lipcu, bo ja dopiero kolo 10go wroce :)

 

Daj znac czy bys tak potrzebowal!

Jeśli dla Ciebie to nie problem to mnie by taka opcja bardzo ułatwiła. Mógłbym wtedy swobodnie oddać kierę na gwarancji bez własnych kombinacji i bez stresów pojechać ostatni rajd przed przerwą. :) Jak mi naprawią to fajnie, a jak nie to będzie czas odłożyć hajs i kupić jakiś sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam tylko, że jak będę wracał 10tego albo 11tego (sb/nd) to może to być dość późno, a potem na pewno nie bede jechal specjalnie do Katowic odebrac sprzet :P

 

Wiec jesli Ci to pasuje, to mozemy sie tak umowic :) Choć nie jest to G27 a MOMO Force to całkiem daje radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Burat :)

 

Niestety u mnie wciaz sa problemy techniczne, tym razem wyskakuje ze sterowniki do grafy nie wyrabiają. Ale jest to na prawde dziwne bo znacznie bardziej wymagajace gry hulają bez zarzutu. No ale Monteklandy przeszlo podczas testow cale bez problemu wiec moze rajd pojdzie tez ok. Oby, bo mam tylko piatek zeby go przejechac! Jestem optymistycznie nastawiony, jezdzilem calkiem sporo po szutrach teraz i mozna powiedziec ze z autem sie dobrze rozumiemy. Na OSach bede jechal raczej ostroznie i z rezerwą, chociaz nie gwarantuje, ze jak mnie dobre czasy podjarają, to nie zaryzykuje :twisted:

 

Pamiętajcie o slabym opisie Monteku! Ja ze wzgledu wlasnie na to bede zwalnial przed kazda hopą. Szkoda, ale jest nauczka na przyszlosc, zeby notować gdzie jest niedobrze. Były nagrywane replaye z testow? Jak tak to jak je odtworzyc? Moze to by pomoglo dojsc w ktorych miejscach trzeba uwazac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...