Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

przejechałem się...sprzęt jakiś z d*...odpadam do czasu aż nie będzie $$ na porzadną kierę- teraz mam inne priorytety ;(

zapomniałem jak się jeździ i widzę, ze od nowa trzeba sie uczyć :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, Podeślij jeszcze raz set na francuski asfalt bo na tamtym plugin nie dopuszcza :roll: I może na czechy coś masz bo na hradkach czasy topowe kręciłeś :lol: Ostatnio mało czasu na upalanie i na oklejanie aut :neutral:

Co do szutrowego setupu jest świetny :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555, a jak tam z uruchomieniem galerii?

Zastanawiam się jak rozwiązać tę kwestię. Bo robienie miniaturek do dużej ilości zdjęć to żmudna i mało przyjemna praca. Myślałem o założeniu konta na Picasie i robieniu tam poszczególnych galerii. No chyba, że jest jakiś fajny plugin/dodatek do Joomli, których umożliwiałby tworzenie galerii na zasadzie wskazania folderu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano są tylko że jest problem z instalacją bo trzeba jakieś uprawnienia zmieniać na 777 a to już jakiś kosmos :roll: Rypley mówi że musisz coś na serwie zmienić :roll: :razz:

Próbowałem z tym http://www.jokris.info/co...ileinfo/id,184/

Ekstra, własnie o to chodzi. A uprawnienia to pestka, muszę tylko wiedzieć dla jakich plików ustawić uprawnienia :) Najlepiej niech sie rypley zgłosi na gadu to ustawię co trzeba. Jestem w 90% na niewidocznym więc trzeba mi zostawi wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...