Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Heja po ustaleniach z Oskarem na fsvrt.pl postawiłem cmsa Joomla!. Obecnie jest to wypełnione danymi przykładowymi ale mniej więcej w podobnym stylu graficznym i układzie będzie to tworzone. Dzięki Tomaszowi555 udało się to zainstalować, choć serwer miał zabezpieczenie przed spolszczeniem Joomli! to udało się to zrobić, nie pytajcie jak :)

To co będzie na pewno nie będzie tak efektowne ja poprzedni flash, ale:

- strona będzie szybsza

- każdy kto będzie miał ochotę dostanie konto i będzie mógł dodawać zdjęcia do galerii oraz tworzyć artykuły, ale się nie podniecać, będę starał się dawać Wam malutkie uprawnienia, w razie jak będą potrzebne większe to zwiększy się, po prostu chcę uniknąć aby ktoś coś niechcący zepsuł czy coś takiego. Ani Oskar ani ja nie mamy za wiele czasu aby pózniej siedzieć dzień bo ktoś kliknął nie ten przycisk.

- strona dzięki "klockowemu" zbudowaniu i wykorzystaniu CSS będzie mogła mieć zmienioną szatę graficzną w kilka minut. Może jak nuda uderzy to zrobię kilka skórek aby każdy miał co lubi

 

Myślałem o stworzeniu na stronce wewnętrznego forum, jak myślicie, wolicie pisać tutaj o grze, czy też lepiej zostawić linka i i info do strony a korzystać z forum które byśmy uruchomić mogli. :?:

 

Strona jest w budowie, aby ułatwić jednoczesną pracę Oskarowi i mnie już jest opublikowana. Jak czas pozwoli będzie z dnia na dzień się zmieniać :)

 

To tyle późnym wieczorem, może coś dziś jeszcze tam poklepię, ale jakoś nie mam sił na walczenie z Fotosklepem o tej porze :)

 

Aha i obecnie są tam przykładowe dane z instalacji joomli! wsadzone więc nie przjmować się że po angielsku ;) łatwiej jest coś zmieniać niż tworzyć od początku w tym wypadku więc z czasem uzupełnimy wszystko informacjami które nas interesują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze nie ma sensu tworzyc oddzielnego forum.

Również jestem tego zdania.

Mam nadzieję, że Barbórka nie wchodzi do punktacji WRSMP a wtedy wsiadam w WRC i 100% pod kibiców jazda :mrgreen:

Na pewno nie będzie liczona do punktacji. Ciekawe jakie będą kryteria przejazdu "Karowej" bo coś na pewno wykombinują :)

Najchętniej pojechałbym w Barbórce Imprezą 555. Ale jeśli jej nie dopuszczą to jadę pierwszą Imprezą WRC :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem Evo 8 i ściągnąłem 1 lepszy setup na asfalt i się mocno zdziwiłem gdy po 1 splicie na Joux Plane pomimo błędów w dole odcinka miałem czas ok 1:56:55... nieosiągalny w Subaru. Evo skręca i przyspiesza dużo lepiej powyżej 130. W miejscach gdzie N12 jedzie 180, evo ma juz 192 i dalej się rozpędza... ale i tak pozostaje przy N12 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem Evo 8 i ściągnąłem 1 lepszy setup na asfalt i się mocno zdziwiłem gdy po 1 splicie na Joux Plane pomimo błędów w dole odcinka miałem czas ok 1:56:55... nieosiągalny w Subaru. Evo skręca i przyspiesza dużo lepiej powyżej 130. W miejscach gdzie N12 jedzie 180, evo ma juz 192 i dalej się rozpędza... ale i tak pozostaje przy N12 :twisted:
a ja dziś przejechałem się pugiem S2000 i obawiam się że WuRC pójdzie w odstawkę :razz: fajnie to jeździ i czasy kręce podobno do tych w WuRCu i to na defaulcie :???: :???:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja S2000 zanim wystartuje to mijają z 2 sekundy... obroty po wbiciu 1 spadaja do zera i zanim sie silnik nakreci to :roll:
ze startem jest problem i nawroty szczególnie jak zapomne zredukować na 1 :neutral:
ale jak sie juz nakręci to czasy lepsze niz Nka robie na szutrach.
dokładnie, a na asfalcie się fajnie prowadzi, łamie się w zakręty itp. Może to tylko wrażenie :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: www.fsvrt.pl Zakładka Team już działa, ale muszę ją uzupełnić. Potrzebna fota i dane takie jak na stronie. Wybierzcie jakąś fote i podeślijcie. Wrzuciłem zdjęcia aut ale może opowiecie się za real fotami?

Sugestie i pomysły wskazane :wink:

Poniżej Lista osób których danych nie mam

 

 

NASIADKO Pawel

CHOLEWKA Marek

llHarvester

Lukasz RYNKIEWICZ

Mazur Szymon

Michal Dehnel (fota i auto bo mam trzy fury a pug. w odstawkę poszedł?)

scypio

slesz (brakuje nr startowego i foty)

 

 

Aha i na piszcie jak Wam się to malowanie widzi? Ja się nie obrażę jeśli nie :razz: I chyba barwy będą takie jak na stronie, zamiast czerwieni, niebieski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi...

wchodzę w www.fsvrt.pl a to przekierowuje na http://sb.livenet.pl/fsvrt/ i wyświetla to co wyżej zamieściłem :???: :???:

 

sprawdź w innej przeglądarce, ale masz coś zasyfione w systemie. Ma przekierowywać. Oskar ten baner trochę u góry przyciemni, jutro w pracy może pouzupełniam trochę dane bo siedziałem wczoraj ponad pół nocy i tą stronę składałem.

Bardzo duże piwo się należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź w innej przeglądarce, ale masz coś zasyfione w systemie.
sprawdzałem, IE i to samo...

 

przeskanuj komputer na obecność wirusów, wyczyśc Temporary Internet Files. Masz coś dziwnie skopane w systemie bo przeglądarka Ci nie buduje całego CSS.

Jak nie pomoże zainstaluj najnowszego internet explorera. Mimo że firefox to coś innego to mocno korzysta z rzeczy ktore ma IE.

Stronę przygotowałem tak że identycznie powinna się wyświetlać na róznych popularnych przeglądarkach.

Jutro jak skończę to może w piątek dam hasła do kont dla tych którzy będą chcieli coś pisać i po krótce wytłumaczę jak to robić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISP z transparentnym proxy? Skąd masz internet?

Co to jest ISP? Neta mam przez orange.

 

Internet Service Provider, dostawca netu. Nie wiem może na orange przyblokowana jest albo zawartość strony albo domena, sprawdź na innym internecie. Może w ustawieniach modemu jest właczony jakiś content filter który wyłapuje coś po swojemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...