Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie znalazłem na Czeskim forum coś takiego CarPack

zainstalowałem sobie i nawet fajna sprawa jak ktoś sobie lubi różnymi autami pośmigać bo nie trzeba bawić sie w ściąganie tylko raz i na pulpicie są cztery skróty "WRC", "N4" ,"S2000 i inne","S1600"

i tylko przed wejściem do gry klika się na jedno i ma się do dyspozycji 8 aut z danej paczki , plus są wszystkie inne i można je w paczce podmieniać , a tylko sety trzeba swoje kopiować i gdzieś sobie zapisać bo je kasuje , pisze ,że gdzieś są sety robione pod auta ale ja nie mogę znaleźć. Nie wiem czy to było czy nie było czy sie komuś przyda czy nie ale wrzuciłem jako ciekawostkę , jak ktoś by to bardziej rozkminił i mógł mnie oświecić co z tym można jeszcze zrobić to by było oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko , zauważyłem ,że jak jadę to świeci mi się "stop" , postanowiłem to sprawdzić i okazało sie ,że cały czas leciutko mam wciśnięty hamulec niby nic ale jak cofnąłem ręką pedał to zgasło ale zauważyłem ,że jak hamulec jest tak właśnie wciśnięty to gaz wciśnięty do końca nie osiąga maxsa :neutral: i teraz pytanko czy to tylko wina pedałów czy może sterowników :?: mam Viste i ona sobie sama ściągała sterowniki ale wydaje mi się ,że jakaś lipa bo gałki zmiany biegów też nie widać tylko ,że nie wiem gdzie ich szukać , a kiera to Logitech Driving Force GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dead zone...taka przestrzeń w której oś (kierownicy; pedziów) nie reaguje na ruchy. dobre do rozklekotanych starych kierownic ;)

w ustatwieniach kontrolera regulujesz martwą strefę...tak samo możesz coś poustawiać w programie logitechowym

 

[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 7:57 pm ]

skoro piszesz, ze:

cofnąłem ręką pedał to zgasło

 

to zwiększenie dead zone pomoże, ale może jeszcze raz skalibruj kierę w widowsie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graf von Burat, mi Windows sam "niby" wykrył kierownicę (Logitech Driving Force Pro) a tak naprawdę zaczęła działać ze wszystkimi funkcjami dopiero po wgraniu sterowników, konkretnie stąd:

http://www.wingmanteam.com/latest_softw ... t_main.htm

(v. 5.0.2)

 

Możesz też spróbować sprawdzić odczyty potencjometrów za pomocą programika DXTweak2

DXTweak2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie sądziłem ,że sie tak szybko rozlekota :evil:
Z ciekawości wróciłem do 1 strony tego tematu i za 2 tygodnie bedzie 3 lata odkąd gram na kierownicy w RBR i dopiero jestem w stanie jakies sensowne czasy krecic :lol: W ogóle to dziwie się, że Saitek R440 tyle ze mna wytrzymał i nie wykazuje śladów zmęczenia a lekko nie ma :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to dziwie się, że Saitek R440 tyle ze mna wytrzymał i nie wykazuje śladów zmęczenia a lekko nie ma :twisted:

Ciekawe kto Cię na tę kierownicę namówił :roll: :mrgreen: I na dodatek ostatnio jestem wolniejszy na OSach. Ja to umiem interesy robić :razz:

 

A poważnie, dopiero po dłuższym czasie widać jaka uzależniająca jest ta gra. Ja gram jeszcze z rok, może półtora dłużej od Wełniacza :)

 

Szkoda, że ostatnio brakuje trochę motywacji i czasu do jeżdżenia :( Jak byłem młodszy to nie brakowało ani jednego ani drugiego :)

 

A jeszcze taka ciekawostka forumowa. Jak zaczynałem swoją przygodę z RBR online to wiecie kto wymiatał w S1600 w lidze i pucharze? Niejaki Bryku :wink: Szkoda, że z nami nie jeździ tylko woli upalać po jakichś Ułężach :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto Cię na tę kierownicę namówił :roll: :mrgreen:
hehe no ciekawe :lol:
Szkoda, że ostatnio brakuje trochę motywacji i czasu do jeżdżenia :( Jak byłem młodszy to nie brakowało ani jednego ani drugiego :)

Łącząc fakty, że jesteś ode mnie o rok starszy itp. to za rok mnie kryzys powinien dopaść :mrgreen: :wink:

 

[ Dodano: Pon Paź 05, 2009 9:10 pm ]

Niejaki Bryku
ooo pamiętam Tomka B. nieźle cisnął :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...