Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

kalina jest opisana jako R2, czyli tak jak C2R2, silniczek 1,6 czyli A6. Dobrze dedukuje?

 

[ Dodano: Pon Wrz 21, 2009 2:17 pm ]

uffff, zapisałem się na Rzeszów :) mało co się nie spóźniłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach testów z EVO i moją N12 dochodzę do wniosku, że gra nie warta świeczki. Jakaś tam różnica na plus w Evo jest ale nie powaliło mnie na kolana to auto. Zostaję przy Imprezie bo dobrze ją znam. W Evo musiałbym sporo potrenować. Od Oskara dostałem bardzo dobry setup do Evo na mokre - tutaj odczułem różnicę na plus w stosunku do Imprezy. Przypuszczam, że jak ustawię porządnie N12 to też będzie jeździć podobnie. Czekam na testy bo trza na Rzeszowskim dobrze pojechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postanowiłem pojechać Rzeszów w A5, może uda się wyrwać jakieś punkty co mało realne jest w moim przypadku jadąc N4 :oops:

Testowałem też ładzinki i widać ,że pepiki przykładają sie do fizyki Kalinka super jeździ (DNL, ciekawiła by mnie twoja opinia :cool: ) Samara też jest spoko tylko na pluginie nie da się nią jeździć , nie wiem czemu :sad: wszystko dobrze zainstalowałem i tak jest lipa :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz,

rekłesta wysłałem, musiałem się z domu katapultować w czasie pierwszego odcinka.

Graf von Burat, chcesz sety do P106?

Kaliną jeszcze nie jechałem, ale samara wymiata, fajnie się prowadzi, troche nie rozumiem, czemu nie ma jej na pluginie, skoro jest do sciągnięcia ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, jak możesz to prześlij przyda się :grin: A co do ładzinek to samarą można było pojechać jeden rajd zorganizowany przez Frica co się właśnie nazywa Samara a Kalinką można trochę więcej a i co do klas to już wiem Kalina i Samara 1.6 to A6 a Samara 1.4 to A5 (w końcu coś nowego w tej klasie) i jak DNL, pisał , wymiata w tej klasie jak tylko będzie można to nią pojadę w WRSMP

 

Itener do Rzeszowa dali tu sama Francja i Sosnowa :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Plane II i Sosnova odcinki są ok ale żeby liczyć na punkty trzeba będzie przez 14 odcinków nie wypaść i kręcić w miarę dobre czasy. Musze pojeździć na maxymalnej grafice bo Sosnova jej wymaga a to oznacza zielonych ludków przy trasie, których widok mnie denerwuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, możesz sobie po prostu wyjść z rajdu przed sosnovą, zmienić ustawienia grafy, wysłać request i po przejeździe zrobić to samo tylko w odwrotnej kolejności. Jedyny minus takiego manewru to możliwość, że nie będzie nikogo z władz ligi żeby requesta szybko uznać i rajd trzeba będzie przejechać w kilku podejściach - osobiście tego nie lubię.

 

U mnie tradycyjnie. Brak czasu na trenowanie. Rajd wygląda ok ale będzie cholernie szybki i bardzo trudno będzie się wbić na pudło. Na pewno będzie dużo dzwonów. Należałoby pojechać pod koniec trwania rajdu żeby dopasować tempo do reszty :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..może było , może ktoś pomoże, wszystkie duszki mam ok, poza jednym pug206, zawsze duszek jest czarny, i nie da sie jeździć, czy ktoś miał coś takiego ? czy są jakieś solucje na to ?

 

ps. a może ktoś był by chętny na terning na rbrnecie ? wczoraj odkurzyłem i fajnie się jeżdziło tylko mało osób ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..może było , może ktoś pomoże, wszystkie duszki mam ok, poza jednym pug206, zawsze duszek jest czarny, i nie da sie jeździć, czy ktoś miał coś takiego ? czy są jakieś solucje na to ?
no można go wyłączyć :wink:

 

można można, tylko że czasami fajnie ciśnienie skacze jak widzisz "wroga zaraz przed sobą" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja już po wszystkim , nawet dobrze jak na taki rozbrat z Pugiem ale jednak pewne niedociągnięcia są :razz: Najważniejsze ,że jest meta :wink: i jazda też ogólnie rzecz ujmując nie była dzwonogenna choć 2x kibice pomagali i to na Plancie który w sumie lubię :mad: mam nadzieje ,że może jakiś punkcik wpadnie :lol: o co w sumie będzie baaardzo ciężko ale zobaczymy . Czas jednak chyba na Samarę i będę się musiał uśmiechnąć do kogoś w pomocy przy ustawieniach :oops: :razz:

 

scypio,

czasy są nieoficjalne dopóki rajd trwa i ktoś może w nim pojechać to sie zmieniają , jak się zakończy są już oficjalne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo ,bo to oznacza ,że sie rozwaliłeś i za każdy nieprzejechany odcinek dostajesz karę czasową ustaloną przez organizatora rajdu. Która jest dodana do wyniku jaki osiągną najlepszy zawodnik w twojej klasie , a w związku z tym ,że rajd się jeszcze nie zakończył i ktoś może pojechać i zrobić ten najlepszy czas. Wyniki więc do końca rajdu są nieoficjalne razem z karą , chyba dobrze wytłumaczyłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...