Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Słabo widzę karkonoski, zwłaszcza przy moim treningu, a raczej jego braku :evil:

 

Trudne OSy :idea: Będzie dużo dzwonów. Proponuję się nie napinać mocno. Zobaczycie ile ludzi skończy z SR. To będzie jeden z tych rajdów gdzie za metę będą punkty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakiś firewall znalałem go w wyszukiwarce ... Jest jakiś główny plik do niego :?: To jest związane z zaporą systemu windows :?: Jak tak to jak to mam wyłączyć :neutral:

 

firewalla lepiej sobie nie wylaczaj na stale, co najwyzej na probe mozesz sprawdzic czy to on powoduje blad.

nie wiem jaki masz system i jakiego firewalla uzywasz (domyslnego windows?), jesli domyslny szukaj informacji w centrum zabezpieczen w panelu sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wyłączone zabezpieczenie :evil: O co chodzi ja już nic nie rozumiem jest jakiś inny sposób żeby wejść w plugin :?: Pomoże coś jak zainstaluje jeszcze raz Rysia :?:

 

[ Dodano: Sro Wrz 02, 2009 2:21 pm ]

Ok Slesz bardzo dziękuję za pomoc jednak ten filewall czy jak on się tam nazywał był ok a jak ja naprawiłem to sam nie wiem po instalowałem jeszcze raz niektóre pliki i zresetowałem kompa i chodzi AAAAAAAA :twisted::twisted::twisted::twisted: Jestem taki szczęśliwy że wystartuje w WRSMP :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rusza wieczorem runda wrc/n4.. raz odmówiliśmy grygo powtórki rajdu i myślę że byłby zły bo też miał wtedy kłopoty z łącznością.. finał pucharu będzie bardziej wymagający więc trzeba się sprężyc :twisted: trzy pętle i 8 odcinków w sumie, wszystkie nawierzchnie - powinien stanąć koło 21..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to już N4/N4 sie skonczyło :shock: :shock: :?:

No też się wczoraj zdziwiłem :???: Czas szybko leci :idea:

 

To już jest w zasadzie przesądzone. Mistrzem forumowym został Wełniacz Gratulacje :!: :grin:

 

Postaram się powalczyć o drugie miejsce ale nie wiem jak aktualna tabela będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...