Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

no ja też dla zabawy wybrałem WRC i chyba tylko na jednym odcinku w miarę mu poszło ale chodziło o zabawę 8) wełniacz dzięki :wink:

Co do skończonego właśnie Polskiego to jestem zadowolony a nawet bardzo 5 miejsce indywidualnie i spośród nominowanych w klasie A6 :shock: jest naprawdę super i gratki dla pas_tiego w debiucie 7-me miejsce i punkciory wpadły ja musiałem walczyć rok :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 suchych odcinków asfaltowych tylko dla FSVRT :wink: haslo "fsvrt" http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... aada33f664

ekhm... a ja wyslalem rikłesta, bo troche przysnalem w polowie ktoregos odcinka :shock: a po przebudzeniu uznalem, ze nie ma co kontynuowac... :P ale dzis bedzie lepiej! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem naszą mini bohemie. Rajd bardzo fajny no i ukończony! Nie wiem skąd się biorą straty do Grześka :( Auto generalnie po nawrocie na ręcznym nie chce odjeżdżać jakby nie miało podtrzymania. Czy można jakoś w setupie skrócić skrzynię w n14 czy jest tylko jedna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten forumowy rajd:)Dwa pierwsze odcinki masakra za szybko dużo cofania i aku padł, później dzwony.....a na przed ostatnim odcinku przy dzwoniłem za lotną w kamień w krzakach i na ostatni os mnie ustawiło ale samochód już nie ruszył.Oj nie poszło aż wstyd!!!!!.

Super by było częściej robić takie upalania:):).Dzięki i czekam na więcej.

Spróbuje pojeździć N12 i zobaczymy jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można jakoś w setupie skrócić skrzynię w n14 czy jest tylko jedna?

W N14 jest tylko 1 skrzynia. Nawroty na 1 trzeba pokonywać żeby właśnie obroty nie poszły za nisko bo wtedy trzeba czekać aż turbina napompuje. Ja już po rajdzie. Troche za długi ustawiłem albo za pozno do niego ruszylem i końcówki w ogole mi sie jechac nie chcialo. Grzesiek Zych pieknie cisnal, na wielu odcinkach nie mogłem Cie dojść :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja się przesiadłem na N14 URT. Tam jest skrzynia 6 biegowa i radzi sobie z nawrotami na dwójce.

 

Tymczasem jestem po ok 50 kółkach Toru Poznań. 20 Alfą 156 pucharową i ponad 30 kółek Clio Cup 2,0 16v. I jest fajnie :cool:

 

Jeszcze dla sportu kilka kółek zrobiłem BMW Sauber 2009 (jak wiecie rFactor wyszła z oficjalnym dodatkiem stworzonym przy współpracy z zespołem Saubera). Szok. Clio czas okrążenia ~1m50sek. Bolidem bez setupu 1m16 sek :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek Zych pieknie cisnal, na wielu odcinkach nie mogłem Cie dojść :shock:

 

Dzieki stary, doceniam Wasze komentarze. A co do osli stryckovy (tam gdzie wykręciłeś 5:13 z hakiem) to skolei dla mnie jakaś masakryczna liczba - zawsze sie waham na tej ostatniej sekcji szutrowej, gdzieś mnie coś wciąga, coś mnie chce zwyobracać i cały czas zachowawczo, bo jak przycisne to kończe po prawej stronie przed lasem - na drzewie :D. Kombinujesz coś z zawiasem na ten odcinek ?

 

A co do E-Rajdów, to hmmm. Skoro mają taki a nie inny regulamin to trudno :/ Kopać się z nimi to tak jakby się kopać z koniem.

TJ da rade z tą krótką przerwą ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłał requesta mając Crashed on stage a nie Did not start....

glupie to troche, bo czlowiek sie wykraszowal, przyjal ze smutkeim superally ale potem na dwa odcinki przed koncem wywala mu gre... a wtedy lipa bo sie wyswietla, ze Crashed, a nie Did not start... powinni dac jakas opcje w stylu "Tournament resume", a nie "reset" - i wtedy moznaby zaczac od tego miejsca gdzie sie przerwalo, bez ponownego przejezdzania odcinka, na ktorym sie wykraszowalo...

Troche kijowo jest teraz, bo kazdy wie, ze ta gra tam lubi sobie do pulpitu wyskoczyc od czasu do czasu, jakos nikt nie pomyslal o jakims rozwiazaniu pozwalajacym zminimalizowac drastyczne (:P) skutki takiej zwiechy gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież jak Cie wywali do pulpitu to jedziesz od miejsca w którym Cie wywaliło. Przynajmniej w WRSMP tak jest. Można też ustawić, że będzie jazda od początku. Ja tam się akurat cieszę, że jest ten punkt w regulaminie. Przynajmniej ogranicza to ilość przekrętów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież jak Cie wywali do pulpitu to jedziesz od miejsca w którym Cie wywaliło. Przynajmniej w WRSMP tak jest. Można też ustawić, że będzie jazda od początku. Ja tam się akurat cieszę, że jest ten punkt w regulaminie. Przynajmniej ogranicza to ilość przekrętów.

:shock: o kurczak! chyba musze zmienic okulary na mocniejsze :P

:| rzeczywiscie jest Cant resume na No... a ja tu sie stresuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary, doceniam Wasze komentarze. A co do osli stryckovy (tam gdzie wykręciłeś 5:13 z hakiem) to skolei dla mnie jakaś masakryczna liczba - zawsze sie waham na tej ostatniej sekcji szutrowej, gdzieś mnie coś wciąga, coś mnie chce zwyobracać i cały czas zachowawczo, bo jak przycisne to kończe po prawej stronie przed lasem - na drzewie :D. Kombinujesz coś z zawiasem na ten odcinek ?

 

Pozdrawiam.

Na szutrze tym razem zaryzykowałem i poszedłem bombą i udało się trafić w drogę chociaż ostatni zakręt tyłem przy lesie jechałem i byłem przekonany, że zaczepię o las ale na milimetry się udało :) Zawias mam 1 na Francję Czechy i Osli itd i nic nie zmieniam w nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem turniej dla mojego teamu jak i dla waszego :D

 

Asfalty

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=tourmntsview&torid=361e1a9f431eaf7d2f70f154a9808ca0

 

Od 12:00 03/07/2010

Do 22:00 07/08/2010

Turniej opis : MTS SUBARU ... FSVRT

HASŁO : subaru

 

A podziękować, podziękować !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem FSVRTowy turniej i niestety na początku nie złapałem rytmu i dzwon za dzwonem :x Ale jak już na koniec rytm się łaskawie pojawił no to walka między Grześkiem a Łukaszem pojawiła się i to o setne :twisted: dwa odcinki ostatnie, wygrane J.Verte II 8 sek. nad Grześkiem i Bizon II 4 sek. Może jednak coś ze mnie będzie :P Po sesji więcej treningu i na forumowym turnieju będzie ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem forumowe turnieje, bardzo przyjemnie się jechało :)

 

Teraz ode mnie małe i szybkie zawody.

1. School Rallysprint: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 2eb1d4ae3e - uwaga na opony. Hasło "szkola".

2. Stryckovy-Zadni Rallysprint: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... b47865a533 - wbrew pozorom nie takie lekkie te zawody. Bez hasła.

 

Może dorzucę jeszcze jakiś trzeci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...