Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

ok

następna rundę walniemy śnieg/szuter i będzie to s2000/n4

postawię jeszcze dziś wieczorem (muszę się zastanowić :twisted: )

 

oto tabela po drugiej imprezie :twisted::twisted:

puchartabelapo2.jpg

 

oczywiście ja to jeszcze raz sprawdzę, bo to nie takie proste jak mi się wydawało..

na szczęście nikt nie miał tych samych punktów w obu rajdach więc wziąłem te większe punkty u każdego.. oczywiście jaśli ktoś wolałby te mniejsze punkty to proszę dać znać, zrobi się rebuild tabeli - 24h na reklamacje

zaskoczeni pewnie będą niektórzy ilością zdobytych punktów (raczej na plus) - tak wyszło, zgodnie z regulaminem :cool:

nie wiem tylko w dalszym ciągu jakie nicki mają na forum yann i glaniu ?

 

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 8:39 pm ]

ach..

jeszcze jedno - chyba jednak system minuta za superally się sprawdza.. grygo dojechał ostatecznie na 3 miejscu w n4 (zdobył punkty za drugie :razz: ) czyli zaraz za absolutną czołówką wrsmp :cool: także chyba nieźle - plugin zweryfikował czasy zgodnie z oczekiwaniami i chyba jest w porzo.. a minuta daje jako takie szanse walki na kolejnych oesach

 

ale możemy zrobić dwie jeśli sądzicie, że będzie sprawiedliwiej - piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następna rundę walniemy śnieg/szuter i będzie to s2000/n4
Nie to zebym narzekał ze nie znam szutrowych tras czy nie umiem po nich jezdzic (co jest prawda) ale mam cos z grafika skopane i 3/4 tras w tym te najdluzsze po prostu widze 1 wielką biel i nie da sie jechac kierujac sie drzewami tylko :lol: Co ciekawe wciskam ESC i na zatrzymanym obrazie widze juz trase i bandy a odpauzowuję gre i 1 wielka biel :roll: Trzeba bedzie na szutrze odrobic :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar widzę ,że Pug nabiera kolorytu :lol:

już nabrał, jest ciemniejszy niebieski, jakby co kolor można jeszcze podpasić :grin: To co team? zmieniamy powoli malowanko i barwy? :grin:

rbr020f.th.pngrbr019.th.jpgrbr018.th.jpg

Co do tabeli to przespałem S1666 a punktów 5? Mnie tam nie wadzą ale wole być fair :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie jak dla mnie za smutne (kolory) ale same kształty ok ;)

może żółto/zielony/niebieski ??

 

 

Skoro wełniaczowi śnieg nie pasi, cofam pomysła...żeby było fair. turniej po śniegu możemy polecieć po pucharze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ci podeśle wszystkie pliki, napisz na PW co ma być na szybę :wink: Mi też się podoba, jest bestia :twisted: Na razie wstrzymuje się z malowaniem reszty, poczekam na N14, chała jeździć Evo w takich ładnych barwach, po za tym zbrzydło mi :razz:

 

malowanie jak dla mnie za smutne (kolory) ale same kształty ok ;)

może żółto/zielony/niebieski ??

Jutro pokombinuje sprawdzić zawsze można :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dojechali ostatni mają za coś punkty

bo są w tabeli wyników po ostatnim oesie i po podliczeniu 'lepszych' punktów i usunięcie wtedy pozycji z 'gorszych' załapali się na pierwszą ósemkę :razz:

to jest skomplikowane.. w regulaminie jakoś to zredagowałem ale mogę spróbować wyjaśnić na przykładzie jakby co :wink:

 

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 11:16 pm ]

nowe nowe :twisted:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... a4d720ac19

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 6dac3ee402

 

uwaga na drugą pętlę!!

szuter mokry, szuter suchy, śnieg clear :twisted: na jednych oponach :roll: :???: wszystkie 3 oesy drugiej pętli krótkie - taka wskazówka delikatna przed doborem ogumienia :razz:

 

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 11:18 pm ]

hasło 'turbo' jak pewnie wiecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......................

nie wiem tylko w dalszym ciągu jakie nicki mają na forum yann i glaniu ?

 

 

yann , powinno być przez 3n czyli yannn ;-) , czyli golum bo niestety tak mi już zostało w WRSMP

 

a glaniu, to gość z ciemnej strny mocy, chyba nic sie nie stanie jak zostanie w rozgrywkach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co trzeba dograc, aby pilota miec po polsku? i dzialalo to na trasach naszych rajdow.

mam wersje 2cd co byla pare lat temu do gazety dolaczona i ona jest po angielsku.. znak angielski, mam nawet jakis certyfikat, ale wolalbym jezdzic z polakiem, obcym nie ufam :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wgrać polskiego pilota ale później występuje błąd podczas komendy "GO" i wywala na pulpit, gdzieś kiedyś widziałem że i ten problem rozwiązali ale trzeba się napocić i grzebać w plikach ini. Ja obecnie mam Nicky Grista rodem z Colina na systemie od 1 do 6 i jest naprawdę fajny :wink:

tylko niebieski bardziej niebieski
znaczy ciemniejszy, jaśniejszy? :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co trzeba dograc, aby pilota miec po polsku? i dzialalo to na trasach naszych rajdow.

mam wersje 2cd co byla pare lat temu do gazety dolaczona i ona jest po angielsku.. znak angielski, mam nawet jakis certyfikat, ale wolalbym jezdzic z polakiem, obcym nie ufam :-).

ja swojego Ryśka mam stąd

ta stronka jest darmowa wystarczy się zalogować PIRACI DO BOJU :twisted::mrgreen:http://polskie-torrenty.pl/torrents.php?search=Richard+Burns+Rally+%5BPL%5D+%5B2CD%5D&category=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ew. coś takiego, niestety na każdym odcinku wygląda inaczej, na stryckowym in arbuzie 1 jest dużo słońca no ale mniej więcej tak wygląda -207zn.th.jpg

Jak już pooglądacie to może jakieś głosowanko zrobimy co do nowych barw, ale poczekajmy jeszcze na Tomasza może czymś ciekawym zarzuci :grin:

 

Jakby ktoś pierwszy wylookał że wyszła N14 to dajcie cynka, pojeździł bym już Subarakiem w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...