Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

to mój pierwszy :cool: ("forum subaru - marcowe grzmoty" jakbyście szukali po nazwie - taka refleksja na temat pracy :wink: )

 

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... fb40a4b9d1

 

hasło "slash is god" :twisted: :razz:

 

UWAGA - pogoda zmienna jak odloty gunsów za starych dobrych czasów, odcinki nazwane troszkę inaczej :wink:, a przede wszystkim UWAGA NA ZMIANĘ OPON!!!

aha - sr po każdym odcinku, zniszczenia reduced, szutry :mrgreen:, krótko dosyć jedziemy (6oesów - 33km)

 

OSTATNIE DWA OESY NA JEDNYCH GUMACH!!!

 

mam nadzieje, że nic nie pomerdałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejadę go jutro, a przynajmniej spróbuję. Jeśli dojadę którykolwiek z czeskich, to będzie moja pierwsza meta na nich :-)

Śmeiszny rajd :-)

 

Debiutant (połowę odcinków widziałem pierwszy raz, a tylko PTD i arbuza kiedykolwiek ukończyłem), jadący jak emeryt dojeżdża drugi, ze stratą 30s do zwycięzcy...

 

Na dodatek totalnie nie chciało mi się jechać - wróciłem do domu o 21, po 13 godzinach roboty (a miało być tak pięknie...) i już nic mi się nie chciało.

 

Ale może dzięki temu, na pierwszy raz jechanych odcinkach nie przeginałem i nigdzie mnie nie powiozło specjalnie. A i setup dla emerytów całkiem się sprawdził...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem te marcowe grzmoty. Slesz, trochę z tym serwisem przesadziłeś. W ten sposób konkurencji nie wykończysz :wink: Pojechałem bardzo rekreacyjnie, sporo błędów ale wszystkie odcinki dojechane. I o ile 5 minut serwisy po Rally School byłem w stanie zdzierżyć to już jazdy po śniegu na szutrowych laciach nie :P Na pierwszym hamowaniu (pomimo, iż jechałem znacznie wolniej) poszedłem prosto na zablokowanych kołach ze 100 metrów. Bum w drzewo i skrzynia stanęła na 4 biegu. Ale mimo to dojechalem. Auto ustawiałem ręcznym albo z przeciwskrętu jeszcze grubo przed zakrętem. Wesoło. No i hamowanie pulsacyjne :P

 

Ciekawe czy Welniacz zdąży mi uznać requesta na "twardym" bo nie ukrywam, że trochę potrenowałem asfalty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slesz, trochę z tym serwisem przesadziłeś. W ten sposób konkurencji nie wykończysz :wink:

 

serwis krótki bo zniszczenia reduced :razz:

to mój debiut w ustawianiu - choroby wieku dziecięcego :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do setupu na stryckovy. Tak jak mówiłem na rallysprincie, od pewnego czasu jeżdżę czeskie OSy na normalnym francuskim zawiasie :twisted: i generalnie jest ok. Jadąc z dużą prędkością nad połową dziur przelatuję i auto jest w miarę stabilne. Niedawno podczas któregoś z forumowych rajdów przeleciałem stryckovy-zadni porci (ten bez łącznika szutrowego) w 3:15 z małym hakiem :cool:

Ja dostalem od kogos z forum e-rajdy.pl setup na strycki i zadni porici 3:13 za 1 razem :cool: Ogolnie setup masakra tam gdzie na swoim setupie hamowalem tu ide pelnym ogniem a auto stabilne i ani mysli robic "skoki w bok" :lol: Ktos chetny na ten setup ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem od kogos z forum e-rajdy.pl setup na strycki i zadni porici 3:13 za 1 razem :cool: Ogolnie setup masakra tam gdzie na swoim setupie hamowalem tu ide pelnym ogniem a auto stabilne i ani mysli robic "skoki w bok" :lol: Ktos chetny na ten setup ? :roll:

Pytanie... ;-)

 

BTW. Paweł - próbowałem na Twoim asfaltowym pojechać Czechy - strzela w kosmos na byle dziurze :-). Mój emerycki lepiej mi się sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój pierwszy

 

|Faaaaaaajny rajd. Troche szkoła na kolcu dziwnie, ale idzie przezyć ;)

Więcej takich rajdów. Zróżnicowane odcinki...nie za długa całość...w sam raz.

 

Pablonas, masz requesta na rbr.cz do uznania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaaaaajny rajd.

 

wzruszyłem się :smile:

na zimie widzę się mocno wyciągnąłeś - i znów ktoś jest lepszy ode mnie :roll: :wink: może mi admin uzna requesta drugim profilem (bo mi wywaliło grę) i spróbuję jeszcze raz (tylko, że mu się nie spieszy :roll: )

 

Więcej takich

 

ja tez wolę krótkie więc będę zakładał, a co :cool: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta...

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 9c3d0fcea4

7 odcinków po czechach BEZ serwisu :) tylko A5, skusi sie ktoś na przejazd? Ja dojechałem do 5 i popełniłem mały bład. Koszmanie krzywe koła dowiozły mnie do połowy ostatniego odcinka, potem strzeliłem drzewo. Zapraszam. Dobry trening dla niewprawionych w czechach :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nawet A5 zainstalowanego wiec nie jade. Zaraz jakies Czechy zaloze

 

[ Dodano: Czw Mar 19, 2009 7:35 pm ]

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... ee89b4b354 Rajd czeski, mozna jechac do niedzieli do 23:59, zniczenia realistic, SR po kazdym odcinku, haslo "czechy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie na tym setupie zamiata dupą :razz:

 

 

Podszedłem do Czechów, ale problemy zaczęły się już przed startem :neutral: Oczywiście żadne ustawienie nie pasowało, te które podał Wełniacz w ogóle nie było do wyboru, a drugie które miałem zapisane było niezgodne z homologacją :mad: Pojechałem na standardowych i przed beczkami zrezygnowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne te czeskie asfalty

nie umiem po nich jeździć ale fajne (lepiej mi idzie na intermediatach)

przypominają mi drogi w okolicy pracy :mrgreen: - głównie jeśli chodzi o równiutką nawierzchnię :mrgreen:

 

a - pilot oszukuje - raz mówi ciąć - więc tnę - a tam kamień i koniec odcinka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada wujka pablonasa :cool: Na sosnovej jechać środkiem drogi i mocno uważać na betonowe klocki oddzielające tory i bardzo uważnie wjeżdżać na mostek bo cholernie wąsko jest!

Generalnie pierwsze dwa przejazdy jedźcie bez jakiegokolwiek napinania bo naprawdę bardzo łatwo nie dojechać tego toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, trzeba się najpierw na tych e-rajdach jakoś logować?

 

ok, już wszystko wiem ;)

Jak dobrze zauwazylem to zarejestrowales sie jako DNL i Michal Dehnel ? Chyba nie jest to dopuszczalne a nawet grozi banem wiec wywal 1 konto z listy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małym ale jednak sukcesem muszę się pochwalić :grin: Sosnova dziś odpuściłem ale zacząłem się dobierać do ryśkowych skinów :twisted: I tak na razie wymodziłem sobie nazwisko na Evo 9 :mrgreen:nameuaa.jpg

w640.png

Jakby ktoś chciał coś takiego w swoim ryśku, mogę się tym zająć :wink:

Docelowo chce "okleić" furę po swojemu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...