Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
a ja studiuje zaocznie i pracuje i nie mam czasu na gre :/

Rzuć studia :!: Wykształcenie nie piwo - nie musi być pełne :wink:

 

Okej przyznaję, że ostatnio nieco się opuściłem w stawianiu rajdów (brak czasu).

 

No więc jedziemy.

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... fc057f9dec

"Forum Subaru: szuterki" - dopuszczone wszystkie auta, superally po każdym odcinku, BRAK restartów, zniszczenia reduced i serwis co dwa odcinki. Hasło: c2

 

Ja jadę ośką w ramach treningu przed pucharem w przyszły weekend. Zapraszam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A proszę proszę:

http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 70b3fef86d

hasło "puchar"

 

Urządziliśmy sobie z Wełniaczem mały trening przed weekendowym pucharem. Wszelkie ustawienia (serwisy, zniszczenia) jak w rajdzie pucharu RBR z jednym wyjątkiem -> tutaj mamy dopuszczone restarty po każdym odcinku.

 

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taką prośbę. Może ktoś poświęcił by chwilkę i zalinkował mi jakiś NOWY komp w rozsądnej cenie na allegro potrzebuję go tylko i wyłącznie do gdy w RBR i to żeby gierka chodziła bez zastrzeżeń jest dla mnie absolutnym piorytetem, niestety nie mam pojęcia o parametrach kompów a nie chcę iść do sklepu i wydawać trylion na niepotrzebne zupełnie bajery. Z góry bardzo uprzejmie dziękuję i pozdawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to każdy kupowany dzisiaj komp z rozsądną kartą graficzną (w sensie nie zintegrowaną)

hmmmmmmmm mi na dość szybkim kompie z jakąś Nvidią 512mb wieszał się na potęgę. Teraz mam laptopa z Nvidią też 512mb i bangla dobrze. Coś mi świta, że RBR lubił raczej Radeony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi świta, że RBR lubił raczej Radeony...

Sporo jeździłem na różnych konfiguracjach zarówno z nVidią jak i radkiem (obecnie). Śmigało generalnie bez większych problemów. Rysiek jest strasznie wrażliwy na sterowniki i to przez nie gra lubi się wysypywać.

Pierwszy komp na jakim w rbr upalałem to było coś takiego: athlon 1000, 512 ram, geforce fx5500 128mb sdram -> i na najniższej rozdzielczości i detalach miałem między 60 a 25 klatek na sekundę (najbardziej gra zwalnia na szczycie OSu "jaux verte 1/2". Nie było ani jednej sytuacji żeby gra się "przycięła".

Ważne żeby grafika obsługiwała pixel shader 2.0 bo bez tego gra nie ruszy. Ale dzisiaj chyba się nie da kupić karty która by tego nie obsługiwała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co stoi za tym, że gra nie bangla mi na full detalach ?? Na niskich wszystko spoko a jak dam wysokie to zupełnie się wysypuje w momencie wyboru profilu - trza resetować kompa. Grafikę mam Radeon 9550 (mocno podkręcony - świeże sterowniki) 128mb. Do tego proc 2.4 GHz i 512 DDRAM (333mhz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fajne te Wasze opisy ale błagam o jakiegoś linka do konkretnego kompa na allegro. Kupię go a gdy RBR będzie śmigał bez zarzutu obiecuję co niedziela modlić się aby bozia Wam w dzieciach wynagrodziła :razz: dziękuję i pozdrawiam jako kompletny analfabeta w sprawach parametrów komuterowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akow, http://allegro.pl/item456588948_jp_moc_ ... mocja.html

 

Naści mistrzu :wink: Podał byś chociaż cenę jaką chcesz wydać na kompa. Ten co Ci wkleiłem to taka uniwersalna konfiguracja. Nie najnowsza, ale do RBR i kilku innych gier wciąż powinna wystarczyć.

 

co niedziela modlić się aby bozia Wam w dzieciach wynagrodziła
Narazie, lepiej nie :mrgreen:

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...