Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Rajd zalozony :arrow: Jedziemy tylko N4, 7 odcinków szutrowych na damage reduced, NIE ma restartow jest za to super rally, serwis po 3 odcinkach 30 minut i kolejny po 5 odcinku takze 30 minut takze lepiej nie zbaczac poza droge :lol:

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... 329e2b3d9c

 

nazwa forum.subaru.pl N4 na szutrze haslo hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał Bańka

Przyrąbałem po jakiejś skarpie chyba na 4 odcinku i jechałem z rozkraczonym zawieszeniem, a ściągało okropnie :neutral: Na następnym odcinku też straty bo serwisu nie było. A tak po za tym to OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?:D wchodze na wczorajszy turniej ktory zalozylem a tam wiadomosc .... moj request wyslany wczoraj ode mnie do mnie rozstrzygniety pozytywnie i moglem dalej jechac w rajdzie :) Pojechalem kijowo po przygodzie z zacietym ekranem ale ukonczylem przejazd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postawiłem kolejny rajdzik. tym razem lecimy TYLKO S1600 :twisted:

5 odcinków: 3 na szutrze i 2 na asfalcie. serwis co drugi odcinek, zniszczenia reduced. do tego superally. powodzenia

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... 60978aa4ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugestii nie było więc zadziałałem autorytarnie :twisted:

 

rajdzik postawiony: http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... 36c2b5bf7a

 

nie ma restartów. zniszczenia reduced. szuter i tylko WRC. hasło jak zwykle. powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie jak wypadnie S1600 w porównaniu z N4. Ostatnie 2-3 odcinki już jakoś lajtowo potraktowałem, bo późno było i nie miałem ochoty na powtórkę. Na długich asfaltowych oesach szczególnie na spadaniach (Joux Verte 1/2) zauważyłem, że hamulce tracą precyzję i zaczynają działać w systemie zero-jedynkowym, co zaowocowało 3-krotnym zgaszeniem motoru, (tam mnie połkniecie jak młodego leszcza) eggghhhh..... :(

 

pzdr

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie jak wypadnie S1600 w porównaniu z N4.

 

powiem tak. driverzy z czołówki ligi i pucharu na tych odcinkach zlali by nas na grube minuty :)

ja nie wiem jak oni to robią, ale robią czasy lepsze od moich (wyśrubowanych) o 1 - 3 sek/km. wymiatacze po prostu :)

ja zaraz też ruszam na OSy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany Seba zabił mnie ten Twój turniej. myślałem, że dzisiaj nie skończe. powiem jedno. ośka jest niemiłosiernie trudna - przynajmniej dla mnie. nadal duuuużo szybszy jestem w czterołapie. a najwięcej tracę niestety na nawrotach :(

obym w lidze do mety dojeżdżał to się szybciutko na N4 przesiąde. w ośce nie mam przyszłości :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...