Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Ano wydalo ale jak macie sprzęt w miare ok nie instalować bo robi sie brzydko za szybą.Ja chyba skatowałem mojego Fanatec-a rozłącza mi kierownice i włącza ponownie jak bym usb ruszał.

Mam dylemat sprzdać pedały i shifter-y i kupić g25/27 czy kupić nową samą kierownice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zaczynam urlop więc też pogram więcej :twisted: Trzeba Snow France sobie przypomniec a jak pamiętam lubiałem to bardzo i umiałem po tym szybko jeździć :) Zaraz może jakiś rajdzik forumowy założę ale ostatnio zakładałem i prawie nikt nie jezdzi :(

 

-- 1 gru 2011, o 18:33 --

 

Snow France mod wymagany i testujemy odcinki z Barbórki Cieszyńskiej http://rbr.onlineracing.cz/index.php?ac ... 56a780c109 hasło n14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja nie wiem juz co mam zrobic. Zainstalowalem xp specjalnie po to zeby grac w starsze gry. Instalacja RBRa poszla gladko. Wszystkie patche, trasy, pozniej sobie auta pozmienialem. Po paru tygodniach RBR zdecydowal sie jednak nie dzialac. Laduje na pulpicie za kazdym razem jak przeleca filmiki, zaraz przed wyborem uzytkownika. Macie jakies pomysly?

 

-- 19 gru 2011, o 01:05 --

 

Temat ogarniety. Okazalo sie ze cos jest nie tak albo z autami albo z fizykiami do nich. :roll: ale ze tak nagle cos mu sie nie spodobalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja ostatnio sobie przypomniałem o kierownicy i postanowiłem w nocy trochę pojeździć ,nawet było fajnie zacząłem czuć znowu ten "filing". Następnego dnia po powrocie z pracy okazało się ,że nie schowałem kiery i pies zeżarł mi końcówkę USB od kiery :evil: i chyba na razie to koniec kariery :| :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...