Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie wyczytałem, że licencja nadawana jest do 7 dni od zaksięgowania wpłaty. Rozumiem, że u Was trwa to już dłużej ?? To ważne, bo nie chcę potem słuchać pretensji w stylu FIA, że nie czytam regulaminu, że oni to robią w wolnym czasie bla bla bla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer zamówienia: 00001851

Data zamówienia: Piątek, 29 Kwiecień 2011 20:44

Stan zamówienia: Wpłata zaksięgowana

 

Licencja: Default

 

W sumie zapłaciłem 41 zł z wysyłką do IE niby nie dużo ale mogli by się chłopaki trzymać terminów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czytam ten watek i nie moge przebolec, ze mi ta gra nie bangla :cry:

 

Najlepsze jest to, ze gadalem jakis czas temu z FIA i on zaproponowal pomoc w rozwiazaniu problemu, no ale teraz jestem zagranica i nie mam nawet kiery tutaj, zeby porzadnie pograc... Ale bardzo mile to bylo z jego strony :)

 

 

Moze mi ktos da jakis krotki update, jak teraz wyglada sytuacja FSVRT, jakie plany na ten sezon i w ogole? :-) Aha i co z tym ambitnym planem, zeby stac sie teamem fabrycznym? Temat cos ucichl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm znaczy oklejenie Siemankowego STI trzeba przekonwertowac do RBRa? A jak ktos jezdzi Fiesta? ;)

 

 

Poki co, to mam taki postulat, zeby w pokazanym powyzej oklejeniu Fiesty dac grilla przedniego na bialo (jesli tak sie da), bo tak to ginie w tej czerni (ktora mi sie podoba), a bialy bedzie pasowal do felg :mrgreen:

 

ps. co to za HUD? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, ze licencje przyznane :) Wysłałem też prośbę o wprowadzenie zmiany w zakładce Zespoły ale póki co cisza.

 

Than_Junior, tak przypuszczałem, że konieczne będzie malowanie, mnie ono nie przeszkadza :) Ale co z pojazdami innych klas ?? Bo takowymi też jeździmy. Byłbym za tym aby nawiązać jakąś prostą formę współpracy - coś w rodzaju patronatu. Oskar wspominał, że zrobienie malowania to nie problem, ale już np.: przerobienie naszej stronki aby barwami przypominała SPRT to już trochę więcej zabawy, na którą ja póki co nie mam czasu. Temat jest otwarty :)

 

Moze mi ktos da jakis krotki update, jak teraz wyglada sytuacja FSVRT

Paweł i Łukasz mają przerwę ze względów osobistych. Ja aktualnie jestem manadżerem zespołu. Liderem w N4 jest Grzesiek Zych. No i jeszcze kilka osób jeździ. Obsadzone mamy N4, S2000, A5 i okazjonalnie H. W tym sezonie chyba nie ma co liczyć na jakieś super wyniki - jedyna nadzieja w Grześku. No oczywiście ja zachęcam pozostałe osoby aby miały "wybuch formy" - to byłoby coś :) Generalnie zespół jest raczej w jałowym sezonie. Najlepszy był 2009.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...