Skocz do zawartości

kolektor do bulgotu z ebay


Mateusz Piotrowski

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety  mocowanie tłumika nie pasowało i trzeba było obciać i spawać, za co wzieli  ekstra 20zł więc nie ma dramatu. (za calkowity montaż tłumika wzieli 60zł). Ale  cholera wie - może do twojego będzie pasować.

 

 

Tak jak wspomniałem po wymianie  tłumika końcowego i  przeróki kolektora w środku praktycznie bez zmian. Różnica na zewnatrz.


Tak to gada:

 

 
 
Edytowane przez Mateusz Piotrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było głośniej, wystarczy wymienić tłumik końcowy na jakąś brutalną puchę... z drugiej strony jak ktoś robi sporo kilometrów, to docenia fakt, że nie jedzie z zatyczkami w uszach ;)

 

Fajnie wyszło, bo słychać, że to nie standardowy dźwięk GX'a a z drugiej strony nie natarczywy.

 

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwururka nawet wrx'owa jest tłumikiem komorowym...Te pseudo mugeny itp sa przelotowe...Na komorowym masz elegancki acz dośc cichy bulgocik...Chcesz głośniej...pakuj na końcu przelotowy :D

 

 

Według mnie jest całkiem sympatycznie...Ja również testowałem swego czasu wielesetup'ów...kolektor z antyka i seria wydech...komorowy końcowy....skonczyłem na przelotowym z silencerem :D

 

Ale ostrzeżenie...Czy może przestroga choć pewnie nie odkryję Ameryki...Nawet na silencerze miałem przekroczoną normę głośności wydechu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Panowie,

 

podłącze sie pod temat - mam WRX i tak jak niektórzy wspominali tłumik jest super, ale tłumi wszystko ;) a tez chciałbym usłyszeć co nieco subarowego dźwięku, z tym, że fajnie by było nieco, dlatego przelotówki odpadają.

Czy wymiana tłumika końcowego na coś a la Prodrive albo H&S lub coś podobnego - tutaj chętnie przyjme radę cyz może ktos zna na Dolnym Śląsku jakiegos tłumikarza, który za rozsądna cenę cos dorobi - wystarczy na początek aby cos usłyszeć, czy tez kolektor też trzeba wymieniać?

Swoją droga ktoś sie orientuje jaki jest kolektor w wrx 2008?

 

Pozdro,

Tapi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...