Skocz do zawartości

FOTEL BARDZIEJ DO PIONU


adamusmax

Rekomendowane odpowiedzi

to już raczej w skłon albo ukłon :wink:

 

no wlasnie nei - kurna fotel u mnei nei chce isc wyzej - jezeli jade w kurtce to jest w miare okey, ale jezlei jade w samym T-shircie to jest mi nie wygodnie i musze sie odczepiac od fotela coby miec obie rece wygodnie na kolku

 

fotel mam odsuniety dobrze - coby uprzedzic watpliwosci - tak zeby miej noge lekko ugieta na wcisnietym pedale sprzegla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam zdziwiacie :wink: ale faktycznie jak kierownik po wymianie bedzie blizej o 2-3 cm bedzie miodzio. Jak juz jestesmy przy fotelu to mi bardziej przeszkadza ze sie go bardziej nie da opuscic i siedzi sie troszke za wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam zdziwiacie :wink: ale faktycznie jak kierownik po wymianie bedzie blizej o 2-3 cm bedzie miodzio. Jak juz jestesmy przy fotelu to mi bardziej przeszkadza ze sie go bardziej nie da opuscic i siedzi sie troszke za wysoko

ja bym twoj fotel chetnie przygarnal bo u mnie siedzi sie 10 cm wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, a ja mam 179cm wzrostu i pozycja w GT jak dla mnie jest super. Wprawdzie na początku posiadania GT skorygował moją pozycję o 1 ząbek Adam Truszyński, stwierdził że tak będzie lepiej mi się jeździło GT. I o dziwo po tej zmianie dużo lepiej w zimę mi się jeździło bokiem na bemowie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie fotel ustawiony na maksa do pionu i wg mnie jeszcze za bardzo leze - czy da rade tak przerobic kubelek w GieTeku zeby mozna bylo pojsc o jeszcze jeden zabek w pion?

 

Adamus - musisz przesunąc pupę do tytułu, a nie siedzieć bliżej kierownicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, a ja mam 179cm wzrostu i pozycja w GT jak dla mnie jest super. Wprawdzie na początku posiadania GT skorygował moją pozycję o 1 ząbek Adam Truszyński, stwierdził że tak będzie lepiej mi się jeździło GT. I o dziwo po tej zmianie dużo lepiej w zimę mi się jeździło bokiem na bemowie .

ale ty nie masz inne fotele, ja mam jakies dziwne nie dosc ze skorzane to jeszcze podobne do tych z wersji n/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie fotel ustawiony na maksa do pionu i wg mnie jeszcze za bardzo leze - czy da rade tak przerobic kubelek w GieTeku zeby mozna bylo pojsc o jeszcze jeden zabek w pion?

 

Adamus - musisz przesunąc pupę do tytułu, a nie siedzieć bliżej kierownicy :mrgreen:

 

kto widzial adamusa wie, ze w jego przypadku to może nie być łatwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamus - dlaczego łobuzie nic nie mówiłeś, że D2 ma fotele kubełkowe :evil:

 

Pewnie chowałeś dla siebie :twisted:

 

i to fajowe maja kubelki i niedrogie :mrgreen: jak bede zamawial pasy w listopadzie to mozesz sie dolaczyc z kublami - tylko wymiary sobie sprawdz

 

a co do fotela w GieTeku - nie jestem jedyny, komu to nie pasuje - to ze macie lapska jak szympansy i bez problemu siegacie kirownicy to nei znaczy ze wszyscy tak maja :mrgreen: wg mnie np posel edgar wogole by nie mogl jezdzic ;)

 

a co do pozycji w fotelu siedze maksymalnie przy oparciu a oparcie mam na maksa do pionu i tak jest mi nie wygodnie i musze sie odklejac od fotela zeby obiema rekami trzymac kiere - bo zawsze jest opcja zeby jechac na zimnego okcia i to jest oka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do fotela w GieTeku - nie jestem jedyny, komu to nie pasuje - to ze macie lapska jak szympansy i bez problemu siegacie kirownicy to nei znaczy ze wszyscy tak maja :mrgreen: wg mnie np posel edgar wogole by nie mogl jezdzic ;)

next time zobaczymy o ile mam dluza łape niz ty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo adamusmax ma duży brzuch = musi odsunąć fotel do tyłu = fajta nogami w powietrzu i nie sięga do kierownicy.

 

:mrgreen:

 

 

P.S. To już wiem, dlaczego był ostatni w Słomczynie... :mrgreen:

 

w pozycji w jakiej mam fotel moj brat przy tym samym wzrosie ale wadze ok 75 kg jedzi bez przysuwania fotela ;) brzuch nie przeszkadza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...