Skocz do zawartości

Gdzie szukac sponsora na Subaru ?


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

musisz być z Wenus, skoro udało Ci się spalić tylko 8,7l/100km

Jestem z wlasciwej panety :mrgreen:

Pije do tego ze nie zawsze i wszedzie trzeba isc pelnym przeciez pelnym ogniem

 

Panety ? A może Min...., a nieważne. Wracając do meritum, można tez jeździć imprezą GT/WRX/STi jak turbodieslem i cieszyć się ze stosunkowo niskiego spalania w przeliczeniu na liczbę koni PS-ów, Nm itp. ....tylko w jakim celu ? To tak jak kupić wódkę, wsadzić ją do lodówki i nie wypić jej tylko patrzeć na nia, oblizując wargi.

 

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden lubi ładne laski, a drugi takie co tanio dają :P

 

ale te ladne laski musza jeszcze chciec tego co je lubi :razz: nie wystarczy ich Lucus lubic :mrreen:

 

a na serio autentycznie wolalbym ta kaske przeznaczyc np na nowe pasy, nowe gumy, nowe wahacze itp a nie nabijac kasy koncernom paliwowym, ale skoro chcesz wspomagac imperialistyczne swinie to prosze bardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z zakładaniem do wyborów samorządowych. Po wyborach się okażę, że nie warto zakłądać gazu ...

 

A wracając do instalacji, to seryjna impreza bez gazu lubi wybuchnąć, a co dopiero taka "zdrutowana" LPG...

 

jaka seryjna impreza wybuchla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z zakładaniem do wyborów samorządowych. Po wyborach się okażę, że nie warto zakłądać gazu ...

 

A wracając do instalacji, to seryjna impreza bez gazu lubi wybuchnąć, a co dopiero taka "zdrutowana" LPG...

 

jaka seryjna impreza wybuchla?

 

Taka co nie miała WALBRO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z zakładaniem do wyborów samorządowych. Po wyborach się okażę, że nie warto zakłądać gazu ...

 

A wracając do instalacji, to seryjna impreza bez gazu lubi wybuchnąć, a co dopiero taka "zdrutowana" LPG...

 

jaka seryjna impreza wybuchla?

 

Taka co nie miała WALBRO :P

 

:P i tyle - nastepny zlosliwiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, nie chcesz fazy ciekłej do swojego autka :) Wystarczy Ci zwykła IV generacja.

 

Lucek są wydajniejsze wtryski, tylko trzeba o nich wiedzieć a nie montować pierwsze z brzegu dla auta 100KM :)

 

pogadam z Jako - bo jak dzisiaj se policzylem to rzeczywiscie ta kase mozan troche lepiej spozytkowac - a z tego co wiem GieTeki dobrze chodza na gazie - aniektorzy wrecz ryzykuja stwierdzenie, ze lepiej niz na zupie

 

a Lucek przeciez bez wyzlosliwiania sie nie przezyje ani dnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, i za to jeźdźca matczynej lochy lubimy :)

 

dlatego tez nie obruszam sie za jego docinki :mrgreen: ale kiedys sie zemszcze jak bedzie sie tego najmniej spodziewal - bede jak przyczajony tygrys, ukryty smok - jak tomi li dzons w sciganym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek dobra rada sie znalazł Spec Od Jazdy o Kropelce. Nigdy nie byłem aż tak skacowany żeby zejść wułerixem poniżej 14 litrów, musisz być z Wenus, skoro udało Ci się spalić tylko 8,7l/100km

 

Nie no Lucek, da się. A pamiętasz naszą jazdę przez kraje bałtyckie, gdzie wcześniej zostaliśmy postraszeni zabieraniem tam praw jazdy itp?

Wyszło poniżej dziesięciu.

Ale to był koszmar. Gdybym tak miał jeździć na codzień, to chyba musiałbym zawsze flaszkę jakiegoś łiskacza z sobą wozić i co kawałek pociągać na uspokojenie. Więc pewnie wcale taniej by nie było. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam porządną sekwencję do GT-eka

Ja już jestem po operacji u Jako :)

Wystrojony bogato czasy wtrysku prawie 1,5 razy dłuższe jak na benzynie.

Spokojna jazda po trasie 11,5l.

Jak dla mnie rewelacja; Impreza 1,6 mi paliła 10l gazu na trasie.

 

Przepraszam za OT

;)

 

i ile taka przyjemnostka?

 

ok 5000 zł zależne od zbiornika i konstrukcjii kolektora

Po szczegóły męcz Jako.

 

Ja mogę dodać że profesjonalna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loucyphre napisał/a:

Wujek dobra rada sie znalazł Spec Od Jazdy o Kropelce. Nigdy nie byłem aż tak skacowany żeby zejść wułerixem poniżej 14 litrów, musisz być z Wenus, skoro udało Ci się spalić tylko 8,7l/100km

 

 

Nie no Lucek, da się. A pamiętasz naszą jazdę przez kraje bałtyckie, gdzie wcześniej zostaliśmy postraszeni zabieraniem tam praw jazdy itp?

 

No wlasnie te 9 notowalem jadac przez Skandynawie gdzie sami wiecie jak sie jezdzi w Polce ciezkie do zrobienia ale tez sie da.

Wiecie ja nie mamawiam do takiej jazdy bo faktytcznie mozna dostac rozstroju nerwowego (zwlaszcza w polsce) ale ktos tu pisze ze nie ma kapusty na paliwo wiec wystarczy troche mniej deptac, spalanie zrobi sie przyzwoite a frajde niech kazdy oceni wlasna miarą... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej pomyśleć o takich usługach jak podwożenie do ślubów, wieczorów kawalerskich, osiemnastek, itp.

Jest gośc, który organizuje to na całą polskę.

Pewnie go znacie.

Ale przecież też można we własnym zakresie.

Może sie gdzieś ustawic i proponować przejażdżkę z adrenaliną :)

 

Ten taki ze strony: www.subarudoslubu.com ?

 

Straszny burak i na forum ostatnio rzadko siedzi!

 

siedzi siedzi... tyle, że nie pisze :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj Wuleriksa i kup od GRAFa GieTeka,:

 

Tak sobie przeglądałem wczoraj gazetki i znalazłem dla siebie GT'ka :)

Nissan Primera GT 1999r. 150 KM,0-100 8,8 s. srednie spalanie 10 l. cena max 20 000 zł, czyli i na mały remoncik mieszkanka bym miał za mą imprezkę :)

 

No dobra, teraz możecie mnie zmieszać z błotem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odczujesz wielkiej różnicy jak samochód Ci będzie spalał 2 litry mniej... to jest średnio 200 zł miesięcznie...

 

Różnica jest wtedy jak masz samochód spalający w mieście 7 litrów..., a nie 2.0 wolnossące, które spala 10-12...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...