Skocz do zawartości

GT nie przyspiesza, przerywa


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

WRACAJĄC DO TEMATU

 

zostawiłem auto w aso w łodzi, goście twierdzą że komputer nie pokazał żadnej usterki, że przepływka jest ok, i ciśnienie na pompie też, więc generalnie mają jeszcze jutro kombinować, ale generalnie to chyba będe musial przyjechać z autem do wawki bo w łodzi jeszcze nikt kompetentny w tej materii się nie znalazł...

 

GENERALNIE POMOCY, bo śnieg już jest a moc ciągle nie jest ze mną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRACAJĄC DO TEMATU

 

zostawiłem auto w aso w łodzi, goście twierdzą że komputer nie pokazał żadnej usterki, że przepływka jest ok, i ciśnienie na pompie też, więc generalnie mają jeszcze jutro kombinować, ale generalnie to chyba będe musial przyjechać z autem do wawki bo w łodzi jeszcze nikt kompetentny w tej materii się nie znalazł...

 

GENERALNIE POMOCY, bo śnieg już jest a moc ciągle nie jest ze mną...

 

A moze przyciagniesz auto na dolny slask? Powinnismy poradzic cosik :mrgreen:

 

BTW: Ocelocie po ile Exedy do WRXa 2001?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz mam swoje autko ogarniete - nie przerywa i fajowo jezdzi

 

problem byl ze swiecami i przewodami (przewody byly po 5k km i juz padly) poza tym wastegate sie rozregulowalbyl i puszczal duzo powyzej 1,3 bar (MAP odcinal na 1,3) wastegate wyregulowany, przewody wrzucone nowe (jakies wypasne ciagle nie pamietam nazwy :( ) nowe NGKi platynowe i do przodu - jestem krotszy pare zlotych ale Ruda za to jest w dobrym stanie :mrgreen:

 

Sykstus :arrow: PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus

 

ile dales i jakie przewody zalozyl ci szczepan, bo mysle ze to moze byc tez dobre dla mnie i co najwazniejsze czy szczepan rzeczy typu kable cewki, swiece ma na stanie???

 

mysle po prostu o tym czy w razie jakby aso lodz nie dal rady czy szczepan by mnie w jeden dzien obsluzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamus

 

ile dales i jakie przewody zalozyl ci szczepan, bo mysle ze to moze byc tez dobre dla mnie i co najwazniejsze czy szczepan rzeczy typu kable cewki, swiece ma na stanie???

 

mysle po prostu o tym czy w razie jakby aso lodz nie dal rady czy szczepan by mnie w jeden dzien obsluzyl

 

przeciez Ty nie masz przewodow zaplonowych.Wymieniales cewki przeciez(zakladane na swiece)

Medel 94/95 jest zupelnie inny niz 97/98 (ma rozne czesci i osprzet elektryczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przewody byly po 5k km i juz padly)

 

no wlasnie moze nie na temat ale tak to jest z tymi przewodami zamiast wydac raz a dobrze na orginal i miec luzik to ludziska (oczywiscie nie pije do ciebie adamusmax, tylko pisze generalnie )kombinuja co by zaoszczedzic pare $$$ a pozniej i auto nie jezdzi i w sumie wychodzi drozej :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przewody byly po 5k km i juz padly)

 

no wlasnie moze nie na temat ale tak to jest z tymi przewodami zamiast wydac raz a dobrze na orginal i miec luzik to ludziska (oczywiscie nie pije do ciebie adamusmax, tylko pisze generalnie )kombinuja co by zaoszczedzic pare $$$ a pozniej i auto nie jezdzi i w sumie wychodzi drozej :sad:

 

przewody, ktore mialem mialy byc OK - dalem za nie ok 180-200 PLN- nie pamietam - teraz mam konkretne i juz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jeden dzien :lol:

 

watpie

 

ale dzwin do niego i mecz to moze sie dogadasz ;)

 

co do swiec przewodow itp to nie wiem czy ma na stanie

 

a przewody nie wime jakie mam - Magnecor :?:

 

Magnecor- są kozaki, grube przewody. Montowane w dragach w US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jeden dzien :lol:

 

watpie

 

ale dzwin do niego i mecz to moze sie dogadasz ;)

 

co do swiec przewodow itp to nie wiem czy ma na stanie

 

a przewody nie wime jakie mam - Magnecor :?:

 

Magnecor- są kozaki, grube przewody. Montowane w dragach w US.

 

troche kosztuja :mrgreen: ale moze teraz bede mial jakis czas spokoj ;)

autko sobie jezdzi fajowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...