Skocz do zawartości

Fiesta Proto wersja cywilna od Steca 500KM


Mac_Williams

Rekomendowane odpowiedzi

Te wydumki mimo ze fajne , niestety do niczego sie nie nadają , ani to bardzo szybkie jak pokazała historia , o awaryjności nie wspominam :) . Ot rzeczywiście fajna i ładna , dla gościa z grubym portfelem i skazanym na jedna firmę do obsługi , ale kto bogatemu zabroni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wydumki mimo ze fajne , niestety do niczego sie nie nadają , ani to bardzo szybkie jak pokazała historia , o awaryjności nie wspominam :) . Ot rzeczywiście fajna i ładna , dla gościa z grubym portfelem i skazanym na jedna firmę do obsługi , ale kto bogatemu zabroni :)

Wystarczy wspomnieć o projekcie którym jechał Barbórkę 2014r, moc piekielna, wydawało się że rozniesie resztę stawki i ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę groszy z mojej strony, bo trochę styczności z projektami proto miałem.  Fajnie to wyglądają na zdjęciach.

Awaryjność specjalnie nie dziwi  bo wiem od  kuchni jak te projekty powstawały. Ja wybrałbym  E10  zbudowana fabrycznie  gdzie ktoś się w fabryce chwilę musiał nad zawieszeniem i ustawieniami etc. pochylić, a na koniec  zanim zostało to wpuszczone na rynek było testowane.  W przypadku  proto  testerami są użytkownicy, bo w przeciwnym wypadku auto takie kosztowałoby x razy więcej.

 

W PL poznałem wiele  osób mających naprawdę spore  pojęcie o mechanice i motorsporcie więc zdolnych ludzi u nas nie brakuje, bardziej brakuje  chyba budżetu/czasu/odpowiedniego podejścia  - do wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukradł mój pomysł :P ja sam mam taki plan, że za kilka lat zamiast kupować jakieś gówniane auto z mocą 130-140 KM (max to myślę Fiesta ST lub DS3 Racing) tylko kupię sobie jakiegoś kilkuletniego hatch-backa i wrzucę graty z Evo (silnik, napęd, hamulce i co tam jeszcze będzie)  :)

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...