Skocz do zawartości

>>>PLEJADY 2015<<< HURRRAAAAA!!!!!!!!


guma

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A recepcjonistkę trza spić ..... i wyśpiewa wszystko :biglol:

 

no tak tylko uwaga z tym alkoholem...żeby Ci za "dużo nie wyśpiewała".... :biglol::P:mrgreen:


Aga... Premo....znowu to [you] się pojawiło.....czy to dalej Wasza sprawka????....... :biglol::P ......... :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aga... Premo....znowu to [you] się pojawiło.....czy to dalej Wasza sprawka????....... :biglol::P ........

 

Przecież to Twoja sprawka [you] :D

 

 

no tak a Ty dalej to samo.... :biglol: ................ :drinks:

swoją drogą zmieniają temat...... jak było by to....??? http://www.arlamow.pl/

 

to całkiem ciekawe miejsce..... :yahoo:............. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

no tak a Ty dalej to samo.... :biglol: ................ :drinks:

 

swoją drogą zmieniają temat...... jak było by to....??? http://www.arlamow.pl/

 

to całkiem ciekawe miejsce..... :yahoo:............. :thumbup:|B

 

Lokalizacja naprawdę świetna..... w ogóle ten rejon i dalej na południe w stronę Bieszczad to urokliwe miejsca.... polecam

 

Szykuj flaszkę za auto.... trzeba będzie opić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szykuj flaszkę za auto.... trzeba będzie opić :D

 

...spokojnie....mam nadzieję że bedzie okazja....:-)


A co wy macie do mnie:-P

 

 

a Ty co?????.....

 

a my nic...!!!! :biglol:

 

każdy ma tak ustawione ...że widzi pytanie do niego....:P

 

to jest od wczoraj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Musi wybrać trasę:

- szosowa: wolnossąca, turbo i outlaw

- terenowa

- szosowa-turystyczna

- terenowo-turystyczna

 

 

Nie musi ;)

 

Można się zapisać jako uczestnik, który nie bierze udziału czynnie, to się chyba opcja "gość" nazywa ztcp :)

Jest to jedna z opcji, którą się wybiera w formularzu rejestracyjnym.

 

 

 

[you], a jak Ty myślisz, gdzie będą Plejady w tym roku? ;)

 

biorąc pod uwagę że ostatnio dużo na temat Ukrainy to politycznie wypada w Bieszczadach    :P  ale że SIP lubi na przekór robić to będzie to pomorze  zachodnie  ;)  ale przecie ja sie nie znam bo ja tu tylko sprzątam  :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

biorąc pod uwagę że ostatnio dużo na temat Ukrainy to politycznie wypada w Bieszczadach :P ale że SIP lubi na przekór robić to będzie to pomorze zachodnie ;) ale przecie ja sie nie znam bo ja tu tylko sprzątam :biglol: :biglol: :biglol:

 

...no właśnie nie wiem czy to dobrze...że tak blisko będzie do Ukrainy... ???!!! :facepalm:

 

nie wiadomo co sie będzie dziać....za 3 miesiące?.....

 

ale na szczęście...szybkie samochody będą...w końcu to SUBARU....:) więc jakby co....to 1,2,3,4...bieg i na drugi Polski szybko trzeba będzie sie ewakuować..... :superhero:


 

 

.... juz wiecie, gdzie będą Plejady.....

 

....tam gdzie maja być...bardzo daleko w Tym roku... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuuupeeer! Marzyliśmy z Żoną o takiej lokalizacji Plejad od dawna . A nie wiecie jak z "bazą hotelową"? - kilka hoteli" roztrzelonych" po okolicy, czy może "wszyscy w kupie"?

 

jak wszystko sie oczywiście potwierdzi....bo każdy ....działa na własna rękę.....jak zawsze z reszta.... to nie wiem ?... :biglol:

 

jak będzie to co myślimy....to jest tam dużo miejsca..... "197 pokoi 2 osobowych" .... :P ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę mało, żeby czasoprzestrzeń mogła się zakrzywić dla wszystkich w ten sam sposób... Ale cóż, będziemy improwizować z sąsiednich galaktyk, pozostając w bezpośredniej bliskości Bazy Zlotu

Edytowane przez piotruś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem bylo wczoraj chlapniete parę piwek za dużo(B), ale minęło juz parę godzin a ja wciąż widzę swoj nick w tej dyskusji - ocochozi? ;)

No właśnie każdy widzi swój nick i potem nie bardzo o chodzi we wpisach i kto do kogo pije

Zaczyna mnie to już irytować....

Czy to taki żarcik piszących używający zwrotu [y0u] czy jakiś bug na tym wątku zamieniający wszystkie nick'i na '[y0u]'?

Edytowane przez Ranczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się właśnie zastanawiałem co tu nagle takie ożywienie w wątku, ale już rozumiem o co chodzi... Wszystko przez [you] B)

No gadacie ja moja zona. Jak zwykle wszystko przeze mnie mimio, ze mnie nie bylo ;) Skoro juz tajemnica wyszla na jaw, to nie bede dalejbl sie ukrywal. W tym roku Plejady u mnie na nowo wybudowanym torze!!! Sam budowalem, skladalem... troche to trwalo bo w miedzyczasie skonczyly mi sie klocki i-tong na budynek dla Jasnie Milosciwie nam panujacej Dyrekcji, wiec musialem dokupic na szybko triche klockow lego. Ale wyszlo! Tylko asfal mi w nicy zwineli wiec bedzie na szutrze. Aaaa jedna uwaga... parking wzdluz ulicy bo na podworko mama nie wpusci bo jej ogrodek zniszczymy.... z gory przepraszam za brak polskich znakow bo pisze na szybko z nokii 3310 i za dlugo by trwalo dorysowywanie kreseczek..... zaraz... dzis sobota czy poniedzialek? Bo nie wiem czy byla gruba noc i moge pospac czy wlasnie moj dyrektor wypisuje mi dyscyplinarke za spoznienie.

A co do dopisywania do listy... niestety z uwagi na dwie terrorystki w domu i majowe wyjazdy ewentualne pierwsze i rozdziewiczajace uczestnictwo w Plejadach tegorocznych bedzie potwierdzone spontanicznie tuz przed. Najwyzej postoje i popatrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...