Skocz do zawartości

Nowe tylne lampy do STi? Proszę o opinię.


harry26poz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem ciekawe szkiełka na tyłek.

 

Pasują czy to już profanacja?

 

http://www.allegro.pl/item131216563_now ... hrome.html

 

Proszę o opinię.

 

Pozdrawiam.

 

Harry

 

zalezy kto co lubi, samochod ma sie Tobie podobac ale jak dla mnie to faktycznie profanacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W komplecie są też neony na podwozie, zestaw płyt na lusterko oraz bluza z kapturem?

 

heh, jak dla mnie tez profanacja ... Ale to auto jak widze ma juz jakies spoilery czy nawet caly body kit, jak ktos ma dusze tuningowca ...

Bo jak dla mnie seryjne sa w sam raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W komplecie są też neony na podwozie, zestaw płyt na lusterko oraz bluza z kapturem?

 

heh, jak dla mnie tez profanacja ... Ale to auto jak widze ma juz jakies spoilery czy nawet caly body kit, jak ktos ma dusze tuningowca ...

Bo jak dla mnie seryjne sa w sam raz :)

 

z tym body kitem Imprezka wyglada bardzo ociezale, taki klocek sie zrobil... ale to sa prawa tuningu zewnetrznego a wlasciciel zrobi co zechce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostuje. Nie jestem tuningowcem. Ani reprezentantem zwolenników płyt CD na lusterku wstecznym ani niebieskich naklejek Pioneera na tylnej szybie. Auto odkupiłem od managera Tomasza Kuchara p. Piotra Ducha. Robione było w jego stajni. Ma charakter typowo sportowy - city racing car! Chodziło mi jedynie o zgranie jasnych barw tylnych lamp z kolorem nadwozia. Owszem LexusLook do IceBlue w standardzie SI nie pasuje. Srebrne STi to co innego. Ale doceniam szczerą ocenę więc nie zmieniam.

 

Pozdrawiam.

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o opinie dot. tylnych lamp. Już ją dostałem.

 

Spoglądając na wehikuły krytyków z poza tematu rozumiem zespół natręctw.

 

Polecam szkalnkę mleka zamiast.

obawiam się, że pomyliłeś fora. spróbuj na Pixi-Mixi, może tam się zachwycą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale co nie tak z tymi wehikułami? Widzę jeden przykład ładnego GT, dwa ładne WRXy, co z nimi nie tak?

 

Nie mają błłeee fuj paskudnych progów i dokładek i ujeżdząją je tacy prości zjadacze kasy z rynku tacy jak ja nie jacyś tam filozofowie z wykształcenia w dodatku z ekstra wątkiem i namiętnością do ogonków w słowach.

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harry - nie ma sie co unosic. dla mnie takie nakladki na zderzaki i progi (np jak u ciebie)

+ nie daj boze te swiatla co linkowales, to totalne paskudztwo.

dla ciebie paskudny moze byc seryjny niebieski klasyk :D - masz do tego pelne prawo.

prosiles o opinie, to je uslyszales. wolalbys, zeby wszyscy pod ciebie sciemniali jakie fajne :?:.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, czy Ty masz jakiś problem z sobą? Zadajesz na forum pytanie i co? Oczekujesz jedynie odpowiedzi tylko po swojej myśli? To zadaj se te pytanie przed lustrem i sam sobie odpowiadaj, przynajmniej będziesz miał gwarancję, że usłyszysz to co chcesz.

Jeżeli pytasz innych, to chyba normalne że zdania mogą być inne. Jeżeli tego nie akceptujesz, to proponuję udać się do specjalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadając pytanie spodziewałem się szczerych opinii. Krytyka ma również swoje granice. Skoro przekracza ją rozmówca pytający stara sie mu dorównać. Tak to już w dialogach bywa. Frasobliwość jest mile widziana. Szczególnie na forach bez względu na źródło tematu. Darowałbym sobie dodatki o wpływie moich progów na strawność etc.

 

Do klasyków nic nie mam. Podobają mi się wszystkie SI. Jednakże staram się unikać porównań analogicznych do mdłości wskutek kolorystyki.

 

Za opinie nt. lamp dziękuję. Podzielam. Wystarczy.

 

Pozdrawiam

 

Harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...