Skocz do zawartości

Coz to za pojazd??


Pemo

Rekomendowane odpowiedzi

yhy....no ale jak bede w Szikago to napewno skorzystam z zaproszenia:D

pozdrawiam...

mam jeszcze jedno pytanko apropoas Twojej Imprezy:czy na Twojej tablicy rejestracyjnej jest napis "RAFAL"? bo jak tak to na forum autoklubu ktos umiescil jej zdjecie i powiedzial ze to jego...a jest z Łańcuta... :roll:

tu jest link: http://autoklub.pl/forum/viewtopic.php?p=31608#31608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie wyluzujcie, sami stworzyliscie problem bo nie przeczytaliscie dokladnie komentarzy poprzedzajacych post na autoklubie. Chlopak wcale nie twierdzi ze to jego auto tylko rzucil zart bo sie akurat imiona zgdadzaly. A tak nawiasem to moze ja bylm sie zapisal na ta przejazdzke tym STi bo jestem z chicago a WRX tez mam. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie wyluzujcie, sami stworzyliscie problem bo nie przeczytaliscie dokladnie komentarzy poprzedzajacych post na autoklubie. Chlopak wcale nie twierdzi ze to jego auto tylko rzucil zart bo sie akurat imiona zgdadzaly.

:D

Co nie zmienia faktu, że jestem sławny. :twisted:

A tak nawiasem to moze ja bylm sie zapisal na ta przejazdzke tym STi bo jestem z chicago a WRX tez mam. Pozdrowionka

Da się zrobić. Chwilowo autko jest w warsztacie na małej zmianie zawieszenia ale za parę dni powinno wrócić w moje rączki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOO :shock: :shock: Zmieniasz zawias w STi??? To tak jakby poprawiac dzielo sztuki. :D Co zakladasz?

To tylko delikatna zmiana. Subaru wsadziło troszkę za miękkie sprężyny do wersji USA. Czućw pewnych sytuacjach jak amorki ze sprężynami nie współpracują jak należy. Także wsadzam prawidłowe STi "pinks" od Spec-C, które minimalnie obniżają auto i mają trochę twardzszą charakterystykę. A skoro już mam to robione to dochodzą utwardzone strut top mounts i rear lateral links. Wygląda na to, że jest to najbardziej zbalansowany zestaw i wielu ludzi idzie dokładnie tą drogą. Ustawienie zawiasu jest jak dla mnie za trudne (mało kto naprawdę ma umiejętności i dość czasu by zrobić to dobrze) a tak osiągam po prostu to, co jest w przetestowanym do bólu Spec-C.

Przy okazji mam też malowanko bo jakiś sku*.* przerysował mi bok auta kluczem dwa razy. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rafalW; bardzo przyjemna stronka, zwlaszcza jesli chodzi o strone graficzna :) , ale moglbys jeszcze ja o cos wzbogacic .........

Masz propozycje?

Póki co to dopiero od paru tygodni wygląda jak normalna strona (od kiedy mój chrześniak wreszcie się za nią zabrał). Póki co wrzucił tam to co miał pod ręką. Pewnie dopiero jak przyjedzie do mnie na wakacje to dojdzie trochę rzeczy bo póki co nie mam głowy do myślenia o tym.

Ale jak masz pomysły to bardzo proszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam też malowanko bo jakiś sku*.* przerysował mi bok auta kluczem dwa razy. :evil:

 

 

Niech zgadne, mieszkasz pewine w okolicy polskiego getta. To dlatego Ci porysowali auto bo jakies wiesniaczki-polaczki z jackowa nie moga zniesc faktu ze ktos sie dorobil a oni nie. Nienawidze tego towarzystwa i jak mam tam jechac to jestem chory :? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a jea chodze do Elmhurst College. Mozemy sie speaknac kiedys :D:D:D

Pewnie, że możemy. A może byś się wybrał kiedyś na tor pobrykać?

A na pierwszej fotce po prawej stronie jest ten +Rafal+ ktory uzyl wczoraj twojego zdjecia na Autoklubie. fajny gosciu

Któryś z tych?

niemcy1.JPG

Ty tu też gdzieś jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie jeszcze troche o tym Subaru XT z katalogu Samochody Świata 1991 i 1992, mianowicie byly tam silniki 1.8 o mocy 120 KM, i 1.8 o mocy 135 KM a takze silnik 2.7 o mocy 150 KM, spodobal mi sie ten samochod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...