Skocz do zawartości

Coz to za pojazd??


Pemo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak to Subaru XT. Z tego co wiem to były produkowane w kilku wersjach

:arrow: Silnik 1,8 Turbo 2WD ( a właściwie FWD )

:arrow: Silnik 1,8 Turbo 4WD

Silniczek to oczywiście bokser ,a miał 136 KM

Było produkowane w latach 1985-1992.

Niestety bardziej szczegółowych danych nie posiadam.

Tutaj http://www.subaru.kz/history.html znalazłem kiedyś historie Subaru.Niestety :oops: ja niewiele rozumiem z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaru XT silnik EA 82 8 zaworowy z hydrałliczna kasacją luzów,na wielo punktowym wtrysku z elektronicznym sterowaniem i turbospreżarką moc 136 kM. Czesciowo bazowało na podzespołach z subaru Leone miedzy innymi silnik.Nawiasem mówiąc bardzo fajne auto:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy ta wersja ktora gosc na allegro sprzedawal byla z napedem na cztery kola?? Napisane tam bylo ze, nie ma sladow wiekszych wypadkow, czyli pewnie po przejsciach to autko jest ;). Warte to 6000 zl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko apropos akurat nie XT ale innego Subaru,na ktorego opis natknąlem sie na forum autoklubu.zacytuje niejakiego Micza z tegoż forum:"...kilka dni temu Holo sprowadził sobie z USA Imprezkę-w wersji z silnikiem 2,5. W serii coś około 300 km. Kolega który tym wozem jechał powiedział, że ma na każdym biegu takie odejście, że był w szoku. A sam ma Imprezę."

ktos ma pomysl co to za model?mi jakos nic do glowy nie przychodzi/moze dlatego ze przed chwila wstalem 8) /

dzieki,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko apropos akurat nie XT ale innego Subaru,na ktorego opis natknąlem sie na forum autoklubu.zacytuje niejakiego Micza z tegoż forum:"...kilka dni temu Holo sprowadził sobie z USA Imprezkę-w wersji z silnikiem 2,5. W serii coś około 300 km. Kolega który tym wozem jechał powiedział, że ma na każdym biegu takie odejście, że był w szoku. A sam ma Imprezę."

ktos ma pomysl co to za model?mi jakos nic do glowy nie przychodzi/moze dlatego ze przed chwila wstalem 8) /

dzieki,pozdrawiam

To chyba taki jak mój. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...