Skocz do zawartości

1990 Legacy I - Colin - rajdówka historyczna


BartZ

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Miis napisał(a):

Może na drugą rundę i ja się wyrobię ;)

To byłoby podwójnie dziadosko ;)

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę pojeżdżone, w niedziele przemyślane i generalnie, gdybym miał to opisać jednym zdaniem, to po kilku latach mam auto o jakim myślałem zaczynając projekt. 

 

Legaś jest obecnie optymalnym autem pod względem osiągów,  prowadzenia, wyglądu, dźwięku, wyposażenia, zgodności z homologacją, posiada książkę samochodu sportowego, Narodowy Historyczny Paszport Techniczny a dodatkowo jest zarejestrowany jako zabytek. 

 

Najciekawsze że jeździ się lepiej niż się spodziewałem, jest fantastycznie neutralny i idealny do dalszej nauki jazdy, bo tego teraz potrzeba najbardziej. 

 

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy mieli swój wkład w budowę a jednak szczególnie dla @Oktan, który choć można by powiedzieć że niby tylko dołożył stopę do piłki aby padła bramka, to jednak trzeba być z tą stopą gdzie trzeba i wiedzieć jak tą stopę dostawić. Innymi słowy, robił jak dla siebie i to czuć w aucie. 

 

Na aucie mamy w podziękowaniu naklejki wszystkich, którzy przyłożyli rękę do powstania auta, tj. Reworkz, Scheffler Rally & Racing, MTS Dzierżoniów, Auto Racing bo każdy kto przyłożył rękę do powstania auta na jego kolejnych etapach był nam przychylny i dołożył pełni starań aby postało naprawdę super auto. 

 

Jednej naklejki brakuje ale... mówią że budowa nigdy się nie kończy więc będzie pewnie jakoś okazja ;) 

 

Na Tor POznań mamy teraz przygotowany cichy wydech, spełniający wymagania limitu głośności, który można zmienić w kilka minut, co powoduje, że w sumie można wszędzie jeździć. 

 

Teraz trzeba szukać prędkości w sobie, bo po takiej przerwie jest naprawdę koślawo... 

 

A tak Legaś startuje z procedury startu, na cichym wydechu... oczywiście była zjebka że trzymałem sekundę za długo  :mrgreen:

 

 

 

 

Gdyby komuś wpadło do głowy pytanie czy ma to sens, spieszę z odpowiedzią że nie, nie ma sensu i kupcie sobie STi albo lepiej... nie sprzedawajcie. 

 

Dzięki @Jumpman, wielkie kuźwa dzięki :biglol:

 

  • Super! 8
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zobaczyć wóz z bliska i faktycznie......... kawał dobrej roboty :ok:

Gratuluję i trzymak kciuki za dalsze dążenie do perfekcji.

Na procedurze faktycznie trochę za długo potrzymane, a hydraulika tego nie lubi ;)

Kolejnym modem jaki bym widział w tym wozie, to konwersja cewek.

Powodzenia :puchar:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.04.2024 o 08:26, chojny napisał(a):

Jednej naklejki brakuje

No już dobra, możesz użyć mojego nicka :mrgreen:

 

A poważnie, szczere gratulacje, bo jak sobie pomyślę jaka drogę przeszło to auto od fabryki do toru, to aż mu zazdroszczę :wub:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2024 o 20:24, Butla napisał(a):

Miałem okazję zobaczyć wóz z bliska i faktycznie......... kawał dobrej roboty :ok:

Gratuluję i trzymak kciuki za dalsze dążenie do perfekcji.

Na procedurze faktycznie trochę za długo potrzymane, a hydraulika tego nie lubi ;)

Kolejnym modem jaki bym widział w tym wozie, to konwersja cewek.

Powodzenia :puchar:

 

Cieszę się, że się auto podoba. Od momentu podjęcia decyzji do dzisiaj zmieniło się tak wiele w życiu, regulaminach, klasach że... w sumie można było taniej, szybciej, efektywniej ale liczy się sama budowa. ;) 

 

Było fajnie ;) 

 

5 minut temu, BartZ napisał(a):

No już dobra, możesz użyć mojego nicka :mrgreen:

 

 

 

W jakim kontekście? Nikt Ci nie mówił żeby nie robić interesów w środku nocy z klientami pod wpływem? :biglol:

 

 

6 minut temu, BartZ napisał(a):

A poważnie, szczere gratulacje, bo jak sobie pomyślę jaka drogę przeszło to auto od fabryki do toru, to aż mu zazdroszczę :wub:

 

On to chyba lubi :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał(a):

On to chyba lubi 

No, ale coś mówił, że ma już dosyć i chciałyby w końcu pojeździć :D

 

5 minut temu, chojny napisał(a):

Nikt Ci nie mówił żeby nie robić interesów w środku nocy z klientami pod wpływem? 

Taa, tylko mówili, żebym to ja nie był pod wpływem :biglol:

 

6 minut temu, chojny napisał(a):

W jakim kontekście?

Rothmansa qrwa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BartZ napisał(a):

Taa, tylko mówili, żebym to ja nie był pod wpływem :biglol:

 

Jeszcze żadna dobra historia nie zaczęła się od szklanki wody... nie to co kilka szklanek Whiskey... :biglol:

 

4 minuty temu, BartZ napisał(a):

No, ale coś mówił, że ma już dosyć i chciałyby w końcu pojeździć :D

 

Ja też ;)

 

4 minuty temu, BartZ napisał(a):

Rothmansa qrwa :twisted:

 

Przecież ja Ci to podsunąłem, żeby w przyszłości samemu na oklejeniu zaoszczędzić :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, chojny napisał(a):

Jeszcze żadna dobra historia nie zaczęła się od szklanki wody... nie to co kilka szklanek Whiskey... :biglol:

True B)

 

32 minuty temu, chojny napisał(a):

Ja też

I tego się trzymaj.

 

33 minuty temu, chojny napisał(a):

Przecież ja Ci to podsunąłem, żeby w przyszłości samemu na oklejeniu zaoszczędzić :biglol:

I wszystko w ... jak krew w piach :OO:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
41 minut temu, chojny napisał(a):

Mieliśmy drobniutki problemik z wyłącznikiem prądu ale dwie lewe ręce i zdalne konsultacje załatwiły sprawę. :clinking-glasses:

 

:rolleyes:

Jak mówiłem Ci że się prawie do niczego nie nadajesz to miałem jak zwykle rację. Do wymiany hebla się nadajesz najlepiej w świecie :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oktan napisał(a):

Jak mówiłem Ci że się prawie do niczego nie nadajesz to miałem jak zwykle rację. Do wymiany hebla się nadajesz najlepiej w świecie :P

 

Oj tam, oj tam.... po skończeniu wymiany, zamykam auto zadowolony z sukcesu i się zorientowałem, że... zapomniałem odłączyć akumulatora :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
W dniu 22.04.2024 o 08:26, chojny napisał(a):

Jednej naklejki brakuje ale... mówią że budowa nigdy się nie kończy więc będzie pewnie jakoś okazja ;) 

 

Jak coś tam laminatowego zostało, to z chęcią i moją dołożę ;)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
3 godziny temu, chojny napisał(a):

Dzisiaj Subarowe korki :mrgreen:

 

Dobrze że nie tłoki :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, chojny napisał(a):

 

Weź nie krakaj... :krecka_dostal:

No nie bądź chytry, daj coś zarobić :P

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...