Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

I to będzie prawdziwa "gate", bo starałeś się "przemalować" samochód przed wrzuceniem foty na forum.

 

Zgubiło go tylko to, że to jest N11, a Kuzi, Oleksowicz, Bełtowski i Kuchar jechali N12. Plus ta rozmazana reklama Novola, która nie do końca jest rozmazana :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Than nie jestem wszech wiedzacy i nie snilo mi sie i nie bylem nawet pijany.ty za to jestes zaslepiony panem K jak nastolatek

 

whatever

 

remek, powiedz mi, z czego wnioskujesz, ze samochod na zdjeciu nie ma katalizatora? Bo ja nie widze podstaw do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sledzilem ostatnio przepisow, ale czy przypadkiem za odstepstwa techniczne nie mozna zostac mistrzem? Chyba tak kiedys bylo.

owszem było. dawno temu, w dobie kiedy kierowcy sami przygotowywali swoje auta do startów. teraz kiedy 99,9% zawodników wypożycza rajdówki taki przepis byłby dość krzywdzący. trudno odpowiadać za przygotowanie auta przez zewnętrzą firmę. w przypadku niezgodności z hom. zawodnik jest tylko wykluczony z tego konkretnego rajdu. czy ta zmiana w przepisach była trafiona czy nie - nie mnie to oceniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than nie jestem wszech wiedzacy i nie snilo mi sie i nie bylem nawet pijany.ty za to jestes zaslepiony panem K jak nastolatek

 

whatever

 

remek, powiedz mi, z czego wnioskujesz, ze samochod na zdjeciu nie ma katalizatora? Bo ja nie widze podstaw do tego.

nie napisalem ze nie mial, tylko ze kuzi nie jedyny mial problem z wydechem i po co ten wydech wymieniano w niedziele na ostatniej petli na taki:

f46b78832adf7f51m.jpg

po to wlasnie 'zamaskowalem', zeby nie oskarzac bez podstaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem było. dawno temu, w dobie kiedy kierowcy sami przygotowywali swoje auta do startów. teraz kiedy 99,9% zawodników wypożycza rajdówki taki przepis byłby dość krzywdzący. trudno odpowiadać za przygotowanie auta przez zewnętrzą firmę. w przypadku niezgodności z hom. zawodnik jest tylko wykluczony z tego konkretnego rajdu. czy ta zmiana w przepisach była trafiona czy nie - nie mnie to oceniać

To w sumie chyba dobrze. Tamten zapis nie byl znowu tak dawno.

 

[edit] sorki nie zauwazylem, ze zamiast edytuj nacisnelem cytuj i sie dwa zrobily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co akurat wtedy zmieniali, ale generalnie to podczas rajdu sie zmienia z roznych przyczyn, najczesciej zeby po prostu zmienic setup (?). Widzialem, ze czesto sa stosowane uklady wydechowe Prodrive'u, ale np. czarna smierc ma Remusa. Domyslam sie, ze daja inne efekty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Than (...) ty za to jestes zaslepiony panem K :roll: jak nastolatka

 

:shock:

 

 

:mrgreen:

 

Widzialem, ze czesto sa stosowane uklady wydechowe Prodrive'u, ale np. czarna smierc ma Remusa. Domyslam sie, ze daja inne efekty...

 

Np. Remus daje +2 do rzutów na siłę woli i zaklęcie niewidzialności, a Prodive +2 do ataków i aurę nadzwyczajnej szybkości. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam sie ciesze, że Kajtek wraca na OS-y.

Ciekawy jestem tylko, czy SPRT weźmie go spowrotem pod swoje skrzydła.

Bo na ten moment Lechu ma juz 3 wychowanków.

Oleksowicz, Ruta, Frycz...

 

a to jest właśnie ten potworek Lecha o którym pisałem wcześniej.

:arrow: http://www.autoklub.pl/13696,news.html?

 

zajefajnie wygląda w czarnym macie :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

guma, kurde mol, w jakim Ty swiecie zyjesz? :mrgreen: jest caly temat o tym samochodzie :arrow: "Czarna smierc" :P

 

 

Już mu nawet linka gdzieś podrzuciłem, a on dalej nic :razz: :mrgreen:

 

:shock:

 

no oki, opusciłem sie ostatnio na forum :evil:

 

Moim zdaniem Kajtek już nie wróci do SPRT, ale pożyjemy zobaczymy :roll:

 

wlaśnie tu mam wątpliwosci co do tej kwestii, bo rozmawialem ostatnio na tej Oskarowej imprezie z gostkiem (nie pamietam jak ma na imie), ten co przyjechał z Leszkiem i prezentował ich biale N11 i powiedział mi "coś" czego obiecałem publicznie nie mówić, a daje jednoznacznie do myslenia co w "tej sprawie" dalej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...