Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje na sezon 2007


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy był czy nie był to czego go osądzasz

 

Niuniek,Sorry ale ja nikogo nie osadzam wyraziłem tylko aprobatę dla działań GKSS w tej sprawie .

 

A sprawa czystości aut. Cóż jak by wzięli za dupe wszystkich to byś my mieli po mistrzostwach. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie RSMP to jeden wielki cyrk na kolkach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem amatorem w kwesti i jazdy i ogladania rajdow.ale jesli na nikonie mieszkalem przy oesie i w nocy przy winku widzialem nie powiem kogo to ....sprawa kajtka jest zastanawiajaca... kolo 2 w nocy przed rajdem przejechalo okolo 6 aut w tym imprreza pana...komentarz prosze dodac sobie samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan : z dyskusji mozna wywnioskowac o kogo chodzi. W tym wypadku moze lepiej skonczyc ten temat bo jak widac po kilku ostatnich postach niektorzy wiedza wiecej inni mniej i lepiej niech tak zostanie. Przez ostatnie dwa lata nie ma tematu RAJDY tylko jest NIELEGALA . Moze ustalmy : wszyscy upalaja i patrzymy kto jest najlepszy?

A co do sprawy Kajtka to nie jest ona taka jasna :wink:

Za 20 min zapowiedz RAC na ES :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie RSMP to jeden wielki cyrk na kolkach :roll:

 

No nie jest to jedyny cyrk. Patrz nasza wspaniala pilka nozna, afera Malyszowa itd, itp.

Po prostu emeryci nie maja co robic to sobie tworza... historie polskiego sportu.

Dobrze, ze chociaz nasza siatkowka jeszcze sie jakos trzyma. :?:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny team zgłoszony jako Manufacturers 2 w WRC - Munchi's Ford World Rally Team

 

Luis Perez Companc i Juan Pablo Raies zaliczą Focusami WRC 06 dziesięć rund - Szwecję, Meksyk, Portugalię, Argentynę, Sardynię, Grecję, Nową Zelandię, Katalonię, Japonię i Walię. W pozostałych sześciu rundach Focusy będą wynajmowane topowym kierowcom. Wiadomo już, że Monte Carlo i Norwegię obstawi fiński duet - Toni Gardemeister i Jari-Matti Latvala.

 

http://autoklub.pl/13674,news.html?AKSI ... e1917f2a54

 

f1e2f9497ba6435c93716a26e7733971.jpg

 

6411eb658ffa49a89bebf121476f429d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widze ze niektorzy sa wszechwiedzacy :roll: Z mojej strony EOT w sprawie upalania badz jego braku. Zarowno w sprawie Kajtka jak i Kuzaja z katalizatorem zostaly nalozone kary, wiec jakakolwiek dyskusja jest bezsensowna. A kazdemu moze sie przysnic, ze mu nawet McRae pod domem przejechal...

 

 

Panda Dakar rocks! :D Ciekawe, ile w niej jest z serii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dalej ze Szczepaniakiem...bo zdanie "Nadchodzący Rajd Barbórki będzie moim ostatnim występem w zespole Subaru Poland Rally Team i ostatnim występem przed polskimi kibicami." mozna rozumiec, ze...to koniec-koniec, albo starty za nasza granica...

Chcociaz czytajac caly news, mozna odniesc wrazenie, ze to bardziej ta pierwsza opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, napisz kogo widziałeś - to jest najbardziej wkurzające, że większość "wie, ale nie powie" - tym sposobem nigdy się nie zwalczy nielegalek, tylko będą takie niejasne sprawy jak dyskwalifikacja Kajtka...

A może zrobimy osobny temat i powalczymy o czystość naszych rajdów samemu robiąc zdjęcia jeżdżącym nielegalki i umieszczając je na forum? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zrobimy osobny temat i powalczymy o czystość naszych rajdów samemu robiąc zdjęcia jeżdżącym nielegalki i umieszczając je na forum? :twisted:
Ja jestem za :smile:

to który wybiera jaki odcinek i idzie tam spać z namiotem na miesiąc przed rajdem?

w tym rzecz. walka z nielegalkami nie powinna polegać na zamieszkaniu sędziów faktu przy OSach. kto ma upalać i tak będzie upalał. to zawodnicy - sami z siebie powinni przestać jeździć co przy mentalności naszych mistrzów jest mało prawdopodobne.

jest jak jest. a my się później dziwimy, że nie ma wyników za granicą. smutne ale prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jak by wzięli za dupe wszystkich to byś my mieli po mistrzostwach.
Zarowno w sprawie Kajtka jak i Kuzaja z katalizatorem zostaly nalozone kary,

z wydechem na nikonie nie tylko kuzi mial problem:

3369bd88a5132629m.jpg

pozniej zmieniono przy mnie na taki z puszka z tylu (fure przemalowalem).

Nie sledzilem ostatnio przepisow, ale czy przypadkiem za odstepstwa techniczne nie mozna zostac mistrzem? Chyba tak kiedys bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...