Skocz do zawartości

Zmiany w WRX07 kontra WRX06


Sebastian.R

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież nikt nigdy nie mówił, że to będzie jakiś face lifting i dlatego nie wiem, jakich zmian, czy face liftów się spodziewaliście :twisted:. FHI powinno się skupić teraz nad nowym modelem, a nie rozdrabniać się na face lifty ostatniego modelu z generacji tzw. "new age impreza" 8).

 

Owszem - TorSen w STI może być jakimś ciachem, ale wydaje mi się, że to jest tak jak z DCCD-A: jest to bardziej test przed zastosowaniem tego rozwiązanie na szerszą skalę w nowym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy wiedzą, że ważne rzeczy są perfekt i że nic się w nich nie zmieniło, dlatego nie ma nawet co o nich dyskutować - gra rozbija się więc tylko o szczegóły, takie, jak radio 8).

 

Tak że Droga Dyrekcjo - chyba jeszcze nie ma powodu bić na alarm nad upadkiem sportowego ducha wśród nabywców WRX-a 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego hamulce sa w wrx takie do bani kochana derekcjo tak od serca pytam ??? dlaczego skoda mej ukochanej zony ze 150/h hamuje lepiej niz sportowy kultowy wrx ? he ? prosze o odpowiedz.

Ty masz wersje szutrowa i na szuter są OK :mrgreen:

Wersja asfaltowa doplata 2000euro (moze przy okazji przeglądu?)

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja asfaltowa doplata 2000euro

 

Vert, na hamowania na asfalcie - to za niewiele więcej mogę Ci sprzedać cały samochód. Taki nieduży i złoty.

Niedawno sprawdzaliśmy z kumplem dokłądnie i empirycznie - i faktycznie, jak w papierach, na suchym asfalcie trzy kolejne hamowania z setki: 38, 37.5, 37 metrów.

 

Aż się bałem czwarty raz sprawdzać, żeby się o przednią szybę nie zabić... ;-)

 

Zamieniamy się...?

 

PS. 1 - ... korekta, wg kwitów chyba jest jeszcze o metr mniej - ale to kwestia mojej za delikatnej nogi :-D

PS. 2 - wbrew pozorom to nie jest offtop, tylko mobilizacja Właściwych Czynników (ukłony dla Dyrekcji i tu obecnych Dealerów :-D ), żeby wreszcie cuś z tym fantem zrobić, bo już mam dość czytania, że Subaraki nie hamują... Ja wiem, że to żarty ;-) , ale niech tak wejdzie tu, dajmy na to, ktoś obcy... no, żenada normalnie i wstyd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego hamulce sa w wrx takie do bani kochana derekcjo tak od serca pytam ??? dlaczego skoda mej ukochanej zony ze 150/h hamuje lepiej niz sportowy kultowy wrx ? he ? prosze o odpowiedz.

 

Vert Powinieneś zapytać wprost:

 

Dlaczego seryjne hamulce nie wytrzymują do pierwszego przeglądu :?: (w tym trening i rajd Nikon :mrgreen: :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...