Skocz do zawartości

Zmiany w WRX07 kontra WRX06


Sebastian.R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną Dyrekcję,

 

Ostatnio zamówiłem WRX'a w salonie w Łodzi i jako, że dealer w temacie jest zielony jak jabłko postanowiłem zapytac tutaj.

 

Jakie są różnice między rocznikiem 06 a 07?

Od dealera otrzymałem odpowiedź "Niestety nie mamy jeszcze pełnych wiadomości jeśli chodzi o zmiany, które nastąpiły w tym samochodzie w stosunku do modelu 06. Podejrzewamy, że w modelu 07 dojdą elektrycznie składane lusterka, podobnie jak w FORESTERZE 07"

 

Panowie poinformowali mnie że juz w Polsce salony sprzedają my07, więc skoro sami nie sprzedali żadnego 07 to może by wypadało zadzwonic do innego dealera i sie doinformowac? Wchodzę do salonu chcę kupic a panowie nie wiedzą co mają w sprzedaży...

 

Byc może Dyrekcja zdąży odpowiedziec zanim dostane samochód do rąk własnych (miesiąc oczekiwania).

Gdyby któryś z forumowiczów posiadał jakieś informacje (ale nie wersja USA tylko EU) zapraszam do podzielenia się wiedzą.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Do wtorku otrzymasz info właśnie czekam na takiego :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

Hehe czyli nie tylko ja zamówiłem i nie wiem co dostane :P Po cichu licze ze radio mp3 będzie obsługiwac....kto wie moze tym razem subaru zaskoczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt grający zaskoczy Cię i to bardzo.

 

Hehe domyślam się w którym kierunku - patrząc na wielkośc otworów głosnikowych w drzwiach. Z głośnikami coś się zrobi jakby mp3 dołożyli to by było miło. Wtedy jak mocy będzie mało można wyprowadzic wyjście do wzmiacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o techniczne aspekty to nie wiem czy zaszly jakieś zmiany, natomiast "naocznie" w MY07 zauważylem że jest inna galka zmiany biegów, tlo tylnych światel (chodzi o dolną polówkę) nie jest matowe jak to bylo w MY06, tylko jest jaśniejsze i metaliczne. Radio jest takie same jak w poprzednich w modelach wiec mp3 chyba nie bedzie. Zauważylem tez podgrzewane siedzenia, ale to być może jest tylko opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a radio dalej z kaseciakiem ? hehe

Dzieki temu mozna sobie komórkę podpiąć przez adapter kasetowy i słuchać MP3 z telefonu. Subaru idzie z duchem czasu :)

 

Zacofane firmy korzystają do tego z takiej przestarzałej technologii - niebieski ząb się nazywa, czy jakoś tak... Całe szczęście, że subaru daje nam możliwość skorzystania z adaptera kasetowego :roll:.

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a radio dalej z kaseciakiem ? hehe

Dzieki temu mozna sobie komórkę podpiąć przez adapter kasetowy i słuchać MP3 z telefonu. Subaru idzie z duchem czasu :)

 

Zacofane firmy korzystają do tego z takiej przestarzałej technologii - niebieski ząb się nazywa, czy jakoś tak... Całe szczęście, że subaru daje nam możliwość skorzystania z adaptera kasetowego :roll:.

:mrgreen:

Zamówili o kilkaset tysięcy odtwarzaczy za dużo i coś z tym fantem muszą zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super bo to oznacza ze moja corka za pare lat jak bede mial kolejnego wrxa bedzie mogla sluchac muminkow z kasety ! super... ;)

W modelu MY08 mają wprowadzić nowatorski system video oparty na VHS (oczywiście za dopłatą). Córka się ucieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc za ciosem - radio i odtwarzanie mp3 przez kasete :) Bez przesady :)

Zawsze można kupic za 70zł adapter na karte pamieci pod zapalniczke ktory nadaje na okreslonej czestotliwosci radiowej i sluchac poprzez radio.

 

Miał ktoś z czyms takim doczynienia? A może ktoś poszedl dalej i sobie wyjscie aux wyprowadzil i podlaczyl np ipoda?

 

Przemequ? Dobrze pamietam ze ty cos kombinowales? Ze wzmacniaczem i kolumnami tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem. Kombinacja polegała na wyprowadzeniu sygnału ze standardowego radia do zewnętrznego wzmacniacza, zamianie przednich głośników (+dodaniu tweeterów) i wygłuszeniu drzwi. Po zamontowaniu tego sprzętu zrezygnowałem z dalszych kombinacji dotyczących mp3 - na dobrym sprzęcie mp3 nie da się słuchać, bo bolą uszy - wychodzą całe niedoskonałości stratnej kompresji :twisted:.

 

PS. Przypomniam - to Dział Techniczny. Wracamy do wątku na temat różnic '07 do '06. Dyskusję na temat audio w subaru w kontekście ogólnym proponuję kontynuować w stosownym wątku (a było ich mnóstwo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem. Kombinacja polegała na wyprowadzeniu sygnału ze standardowego radia do zewnętrznego wzmacniacza, zamianie przednich głośników (+dodaniu tweeterów) i wygłuszeniu drzwi. Po zamontowaniu tego sprzętu zrezygnowałem z dalszych kombinacji dotyczących mp3 - na dobrym sprzęcie mp3 nie da się słuchać, bo bolą uszy - wychodzą całe niedoskonałości stratnej kompresji :twisted:.

 

PS. Przypomniam - to Dział Techniczny. Wracamy do wątku na temat różnic '07 do '06. Dyskusję na temat audio w subaru w kontekście ogólnym proponuję kontynuować w stosownym wątku (a było ich mnóstwo).

 

kochanie czy ty masz okres ? strasznie spiety jestes ostatnio.przecie my pytamy derekcje co zamierza zrobic z kaseciakami na nastepne 5 lat.czy to jest off top ? jesli tak to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochanie czy ty masz okres ? strasznie spiety jestes ostatnio.przecie my pytamy derekcje co zamierza zrobic z kaseciakami na nastepne 5 lat.czy to jest off top ? jesli tak to sorry.

 

Vert, kurde - jak sam widzisz, dopóki była rozmowa o kaseciakach w kontekście MY'07 wszystko było cacy, nie marudziłem i sam się wypowiwadałem. Ale gdy przesżło na dywagacje, czy w Japonii używa się kaseciaków, oraz czy do subaru zamontują mangetowid VHS do oglądania muminków, to była to wystarczająca wskazówka, że temat oddryfowuje w jedynie znane Forumowiczom strony :twisted:.

 

Zapisałem się na moda, to teraz muszę być konsekwentny, nie? A nie tak, że jak przychodzi do zmieniania postów graży dla zabawy, to jestem mod, a jak przychodzi do off-topiczenia w PYTANIACH DO DYREKCJI ( :arrow: Gal - pozdrawiam :twisted:) to już nie jestem mod... :twisted:

 

EOT. Jak komuś się chce dalej dyskutować na temat mojej karygodnej postawy, zapraszam do wątku "W sprawie kształtu forum" albo do "Kadzielnicy" - tam można się wyżyć :) 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...