Skocz do zawartości

Rekordowy przebieg w Subaru


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

moja ma juz 235 kkm, nic nie stuka nic nie puka, nie ma luzów, wycieków...po prostu serwisowana przez caly czas i nie sie nie psuje

 

nawet plastiki nie trzeszcza co w nowych autkach jest zadko spotykane

 

mam tez jeszcze astre gsi z przebiegiem 410kkm i tez sie nie zanosi na jej koniec....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
właśnie, że nie, mam 7 ale tu oooo

 

licznikkf0.th.jpg

 

Moje pierwsze wstawione zdjęcie na forum przez imageshack dzięki pomocy Przemqa :grin: i pierwsze zdjęcie mojej Subarki na forum :mrgreen:

 

Jak wstawić miniaturkę :?: :???:

 

o widze ze od nowa leci :mrgreen:

 

2gi link kopiujesz, w odpowiedzi wciskasz "img" i tam wklejasz sciezke linka kasujesz tagi i juz masz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Ty na razei licznik kupil :mrgreen:
:shock:

 

K... roszyfrowałeś mnie, miałem nikomu nie mówić, że tak naprawdę go nie mam, aaa popsułeś wszystko, a tak przy okazji Twoja pompka to świetny stojak na długopisy jak sie kilka dziurek wywierci.

 

Jak mi Raju fele podeśle to zrobię zdjęcia kół :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nie no muszę się w końcu zebrać i na ten wekeend poprosić brata fotografa specjalistę o sesję. O-B-I-E-C-U-J-E :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos Ty na razei licznik kupil :mrgreen:
:shock:

 

K... roszyfrowałeś mnie, miałem nikomu nie mówić, że tak naprawdę go nie mam, aaa popsułeś wszystko, a tak przy okazji Twoja pompka to świetny stojak na długopisy jak sie kilka dziurek wywierci.

 

Jak mi Raju fele podeśle to zrobię zdjęcia kół :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nie no muszę się w końcu zebrać i na ten wekeend poprosić brata fotografa specjalistę o sesję. O-B-I-E-C-U-J-E :razz:

 

a biegly jes tw PS :?: bo trza bedzie zrobic porzadny retusz chyba :?: :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a biegly jes tw PS :?: bo trza bedzie zrobic porzadny retusz chyba :?: :roll: :mrgreen:

 

no ba najlepszy, jakoś się tam pozakrywa tą rdzę i poobrywane zderzaki, tylko nie wiem czy da rade z całego samochodu ściągnąć ślady po gradobiciu, ale co tam, to będzie taki mały Virtual Tunning :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, to wszystko przez Leszeka :wink: , bo sie nie chce pochwalic swoja nową paścią i dlatego wszedzie się taki syf robi :mrgreen:

 

na ten wekeend poprosić brata fotografa specjalistę o sesję. O-B-I-E-C-U-J-E

 

Ale widzisz deklaracja jest wiec po weekendzie będzie koniec OT w tym temacie ( mam nadzieje :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...