Skocz do zawartości

Webasto do Forka


Lookash

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może próbował zainstalować Webasto do Forestera? czy ASO mają takie coś w ofercie i może wiadomo jaki to jest koszt? I czy wiadomo czy montaż w serwisie specjalizującym się w Webasto ma wpływ na gwarancję SIP. Zima idzie i zastanawiam się nad tym ustrojstwem podobno koszt się zwraca po jakimś czasie, w każdym razie może to być przydatna rzecz. Ma może ktoś jakieś doświadczenia z samochodami z Webasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Od nie dawna (od poniedziałku) jestem szczęśliwym posiadaczem forka SF turbo i mam taką sprawę. Sprzedawca poinformował mnie że webasto jest ale odłączone. Jest sterownik pilot i na szybie odbiornik jednak nie mogę zlokalizować pieca. Czy ktoś wie gdzie może być zamontowany? Bo zaczynam podejrzewać że go po prostu nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nie dawna (od poniedziałku) jestem szczęśliwym posiadaczem forka SF turbo i mam taką sprawę. Sprzedawca poinformował mnie że webasto jest ale odłączone. Jest sterownik pilot i na szybie odbiornik jednak nie mogę zlokalizować pieca. Czy ktoś wie gdzie może być zamontowany? Bo zaczynam podejrzewać że go po prostu nie ma
W SG jest montowane (wg instrukcji od Webasto) na ścianie grodziowej po stronie pasażera. Po otwarciu maski aż "rzuca się w oczy"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...