Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Zatem Xanadu.. nie zmieniaj platformy tylko czekaj na Forze4 :mrgreen:

dzięki za radę :D

planuję urządzenie miejsca w domu, gdzie wreszcie wszystko będzie w jednym miejscu, podpięte pod jeden TV i obsługiwane z jednej kierownicy - Xbox, PCet, a w przyszłości może i PS 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ogólnie jeśli chodzi o samą grę, to GT5 nie ma nawet podejścia do Forzy. Właściwie pod każdym względem jest gorsza.

Jedyna frajda, po przesiadce to zabawa kierownicą.. :roll:

Zatem Xanadu.. nie zmieniaj platformy tylko czekaj na Forze4 :mrgreen:

 

Nie no nie do końca , kwestia gustu. To trochę inne gry.

W Forzie jest nacisk głównie na ściganie i prosty w obsłudze pulpit dla każdego (małolata jak i starego).

Yamanouchi czyli twórca GT5 jest zakochany w motoryzacji i chciał to pokazać w grze która jest istną encyklopedią. Jest grą z której nie tylko się czerpie radość z jazdy ale ogólnie motoryzacji. Ma to też wady a konsekwencją jest skomplikowany pulpit. Nie jest to gra dla każdego. Dla prawdziwych fanów motoryzacji pozycja OBOWIĄZKOWA !

Jeżeli chodzi o samą fizykę jazdy i dochodzące dżwięki z silników to GT5 jest absolutnym mistrzem świata i takiej jakości jeszcze nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie wreszcie przeprosić się z PS

Ja się ostatnio przeprosiłem.. ba.. nawet zmieniłem platformę z X360+kieraM$ na PS3+G27. I w konsekwencji Forza3 na GT5.

Ogólnie jeśli chodzi o samą grę, to GT5 nie ma nawet podejścia do Forzy. Właściwie pod każdym względem jest gorsza.

Jedyna frajda, po przesiadce to zabawa kierownicą.. :roll:

Zatem Xanadu.. nie zmieniaj platformy tylko czekaj na Forze4 :mrgreen:

 

Gdyby nie kiepski FFB w F3 w porownaniu do tego z GT5 to miałbys racje :)

Uzywam kiery GT2 do F3 i GT5 - i kurcze ... mam nadzieje, ze FFB w F4 będzie przynajmniej taki, jak w GT5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kiepski FFB w F3 w porownaniu do tego z GT5 to miałbys racje :)

Uzywam kiery GT2 do F3 i GT5 - i kurcze ... mam nadzieje, ze FFB w F4 będzie przynajmniej taki, jak w GT5

FF faktycznie w FM3 jest nienajlepszy, ale pozostałe doznania jak najbardziej w porządku :) a może to kwestia ustawień zarówno w setupie gry, jak i w kierownicy?

jeżeli chodzi o FF, to na pewno fajnie działa w Dirt 2

chyba muszę pożyczyć na weekend od brata PS 3 i GT5 i się pobawić - wtedy będę miał najbardziej obiektywny obraz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z wątku o GT5:

 

Dopisujmy się do znajomych im więcej tym więcej zabawy :)

 

Forum - PS3

 

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a-m-s-n-a-k-e

aflinta aflinta

McBalon McBalon

Vasquez TheVasquezz

Młody - marecki_

badi64

alphaOne - dreadgaze

ZOFX - zofx133702

Oskar - Subar14

Premo - preeemo

buni - buni_pl

sixpoundwound - sixpoundwound

Stf - morderca2kijanek

PJAY - pjay24

Intakwrx - Introbit

 

 

Wystawcie kierowców Online to z roboty wyścigi puszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamanouchi czyli twórca GT5 jest zakochany w motoryzacji i chciał to pokazać w grze która jest istną encyklopedią. Jest grą z której nie tylko się czerpie radość z jazdy ale ogólnie motoryzacji.

Szkoda, że np do kwestii tuningu samochodu podszedł z lekką ignorancją..

Jeżeli chodzi o samą fizykę jazdy (...) to GT5 jest absolutnym mistrzem świata i takiej jakości jeszcze nie było.

Taa.. zwłaszcza jeżdżenie Red Bull X1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o samą fizykę jazdy (...) to GT5 jest absolutnym mistrzem świata i takiej jakości jeszcze nie było.

Taa.. zwłaszcza jeżdżenie Red Bull X1 :mrgreen:

 

Nie wiem jakimi kategoriami ty się kierujesz ale uwierz mi że model jazdy w GT5 jest najbardziej realistyczny a wspomnę również o doskonale odwzorowanych odgłosach silnika.

 

Forza jest trochę inna ale też cholernie dobra jednak GT5 z kierownicą G25/27 gwarantuję bardzo realistyczną zabawę.

 

Czekam na Shift-a 2 ale wiadomo że będzie to raczej typowy Arcade w który też dla odmiany miło będzie zamłócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie kiepski FFB w F3 w porownaniu do tego z GT5 to miałbys racje :)

Uzywam kiery GT2 do F3 i GT5 - i kurcze ... mam nadzieje, ze FFB w F4 będzie przynajmniej taki, jak w GT5

FF faktycznie w FM3 jest nienajlepszy, ale pozostałe doznania jak najbardziej w porządku :) a może to kwestia ustawień zarówno w setupie gry, jak i w kierownicy?

jeżeli chodzi o FF, to na pewno fajnie działa w Dirt 2

chyba muszę pożyczyć na weekend od brata PS 3 i GT5 i się pobawić - wtedy będę miał najbardziej obiektywny obraz :D

 

Dopoki nie kupilem kiery - młóciłem ciągle w F3. GT5 prawie nie ruszałem.

Jak sie przesiadłem na kierownice - F3 poszła w odstawke - wracam od czasu do czasu, ale jednak to nie to co GT5 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisałem się i ja, później wyślę zaproszenia :wink:

 

Forum - PS3

 

hercooles hercooles26

subar_u subar_u

arekm a-m-s-n-a-k-e

aflinta aflinta

McBalon McBalon

Vasquez TheVasquezz

Młody - marecki_

badi64

alphaOne - dreadgaze

ZOFX - zofx133702

Oskar - Subar14

Premo - preeemo

buni - buni_pl

sixpoundwound - sixpoundwound

Stf - morderca2kijanek

PJAY - pjay24

Intakwrx - Introbit

Primi - Primik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model jazdy w GT5 jest najbardziej realistyczny a wspomnę również o doskonale odwzorowanych odgłosach silnika.

.

 

Odważne stwierdzenie

:mrgreen:

 

 

To posłuchaj sobie aut Premium w GT5 i porównaj do Forzy a wszystko na porządnym kinie domowym to mnie zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłem drogą kupna Test Drive Unlimited 2 i po pierwszych testach stwierdzam, że to całkiem fajna gierka...

obsługuje sprzęgło i skrzynię manualną, FF jest nieco zbyt delikatny, ale jeszcze nie jeździłem w terenie, więc do końca nie zweryfikowałem...

gra fajna i inna niż pozostałe ściganki, bo poza możliwością wyścigów, daje szansę jazdy po mieście, w dzień, w nocy, w deszcz i śnieg, trzeba uważać na światła i inne samochody...

konstrukcja arcadowa, ale całkiem sympatyczna :D no może nieco za dużo tych bajerów poza jeżdżeniem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Androida i iPhone pojawiło się Playstation Official App (pojawiło się w PL).

http://pl.playstation.com/mobile/

Sprawdź listę trofeów PlayStation Network, bądź na bieżąco z postępami znajomych w grach i ich statusem online.

Odkryj magię najnowszych gier, poznaj najświeższe wiadomości i zobacz sprzęt dla twojego systemu PlayStation 3, PlayStation 2 i PSP.

Poczytaj najnowsze ogłoszenia na Blogu PlayStation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wreszcie PS3 i będę testował jego wyższość nad Xboxem - zobaczymy obiektywne reakcje :wink:

na razie GT 5, Killzone 3, Heavy Rain i jakiś tam inne pierdoły...

czy polecacie jakieś fajne gry na PS3, których nie ma na inne konsole / PC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wreszcie PS3 i będę testował jego wyższość nad Xboxem - zobaczymy obiektywne reakcje :wink:

na razie GT 5, Killzone 3, Heavy Rain i jakiś tam inne pierdoły...

czy polecacie jakieś fajne gry na PS3, których nie ma na inne konsole / PC?

 

Uncharted 2 - pozycja obowiązkowa !!!

God of War 3

Little Big Planet 2

Za 2 dni będzie Yakuza 4 - takie GTA w japońskim klimacie - murowany hit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wreszcie PS3 i będę testował jego wyższość nad Xboxem

 

Wyższość (?) jest jedna, w PS3 nie trzeba opłacać abonamentu za grę po sieci. Jak grasz okazyjnie albo np. dużo w jednym tygodniu, potem przerwa itp. to jest to wygodniejsze. Innych różnic zasadniczo nie ma.

 

A co do gier, to możesz dorzucić jeszcze Bad Company 2 (do multi) zanim wyjdzie Battlefield 3, bo wtedy BC2 umrze śmiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyższość (?) jest jedna, w PS3 nie trzeba opłacać abonamentu za grę po sieci. Jak grasz okazyjnie albo np. dużo w jednym tygodniu, potem przerwa itp. to jest to wygodniejsze. Innych różnic zasadniczo nie ma.

z tą wyższością to żartowałem :lol:

po pierwsze, to cieszę się, że mnie żona jeszcze z chałupy nie wygoniła z tym całym sprzętem :lol:

 

zanim kupiłem Xboxa, sporo poczytałem i doszedłem do wniosku, żeby postawić na Microsoft, bo wchodzą kilka lat po Sony na rynek i powinno im zależeć na przebiciu konsoli PS 3... troszeczkę się oszukałem, bo MS (podobnie jak Subaru), inwestuje głównie w rynek USA i to ma kilka wad...

z perspektywy czasu uważam, że najlepiej mieć obie konsole oraz PC (i tak docelowo będę kombinował), ponieważ:

1. obie konsole pracują a kompletnie innych technologiach obsługi ruchu (Kinect i Move), a to powoduje duże zróżnicowanie gier

2. Xbox Kinect jest znacznie lepszy do gier sportowych (z wyłączeniem jedynie tych, które wykorzystują rakietki, bo tu znowu Move jest lepszy), nauki tańca, fitnessu itp., bo kontroler skanuje całe ciało, więc można używać rąk, nóg, głowy... podobno Sony pracuje nad nakładkami na nogi, ale to już nie będzie to samo...

3. PS 3 kładzie Xklocka na łopatki pod względem strzelanek z użyciem Move

4. na dzisiaj nie widzę przewagi GT 5 nad choćby Forzą 3 - są to nieco inne gry, ale cały czas mam wrażenie, że grywalność Forzy 3 jest jednak lepsza... uwielbiam Dirty i chyba w nie gram najwięcej, więc z niecierpliwością czekam na Dirt 3 :lol:

5. na konsole nie ma dobrych (z uwagi choćby na ograniczenia padów) symulatorów lotów, jazdy pociągiem, obsługi innych dziwnych pojazdów i urządzeń - tu w przedbiegach wygrywa PC :lol:

6. PS 3 jest lepsze w grach typu karaoke (Xbox jest tu wyjątkowo ubogi) oraz teleturniejach (choćby Buzz)

7. Xbox ma niewiele gier w polskiej wersji językowej (nawet gry dla dzieci mają napisy, zamiast lektora)

8. no i to, co było wspomniane powyżej - PS 3 ma podstawowe konto do multiplayera free, a dopiero konto Plus jest płatne - w Xbox nie pograsz w sieci bez konta Gold :(

9. PS 3 ma opcje gry w 3 D - sprawdzałem na Killzone 3 działa rewelacyjnie! dzisiaj muszę przetestować GT 5 w 3 D

10. poza tym warto kupować jedynie gry robione na daną konsolę, a to co wychodzi na obie i na PC, zdecydowanie lepiej kupić na PC, bo funkcjonalność ta sama, a cena od 50 do nawet 100 zł niższa

 

no i najważniejsze, że kierownica Fanatec działa zarówno z Xbox, z PS 3, jak i z PC!!! :lol::lol::lol:

 

EDIT: zapomniałem, że Xbox ma znacznie lepsze pady pod PS 3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...