Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ma ktoś Heavy Rain do sprzedania? Cena pasztetowa, bo to podobno gra na jeden raz.

na jeden raz to nie bardzo - jest kilka opcji zakończenia, więc pograć można z ciekawości kilka razy. Wiadomo, że po pierwszym razie już łatwiej/szybciej znajdziesz dowody, ale ja np kilka razy "niechcący" wypadłem bohaterem z okna... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dostałem informację z firmy Fanatec, że wysyłka mojej kierownicy opóźni się o ok. 3-4 tygodnie :?

mają podobno tyle zamówień, że nie są w stanie się wyrobić...

zamówienia w USA przyjmują już z terminem na maj :lol:

ale lody kręcą :twisted:

 

Skonczyly sie shiftery :)

Jaki zestaw zamawiałeś?

 

Ja miałem chyba szczescie - od klikniecia w "buy now" do momentu dotarcia paczki - równo 7 dni :) Tyle ze ja brałem kierownice, standardowe pedały i dongla RF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczyly sie shiftery0 :)

Jaki zestaw zamawiałeś?

Ja miałem chyba szczescie - od klikniecia w "buy now" do momentu dotarcia paczki - równo 7 dni :) Tyle ze ja brałem kierownice, standardowe pedały i dongla RF.

zabrakło shifterów i "pedałów"...

zamówiłem zestaw ClubSport i już nawet zapłaciłem :(

na razie mam czym grać, więc tragedii nie ma, ale spodziewałem się szybszej dostawy niż ok. 7 tygodni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczyly sie shiftery0 :)

Jaki zestaw zamawiałeś?

Ja miałem chyba szczescie - od klikniecia w "buy now" do momentu dotarcia paczki - równo 7 dni :) Tyle ze ja brałem kierownice, standardowe pedały i dongla RF.

zabrakło shifterów i "pedałów"...

zamówiłem zestaw ClubSport i już nawet zapłaciłem :(

na razie mam czym grać, więc tragedii nie ma, ale spodziewałem się szybszej dostawy niż ok. 7 tygodni....

 

 

 

ciesz sie ze w US nie mieszkasz :D

 

 

PWGT3 RS EU and USA

We received new inventory and we will release all open orders of all versions this week. Our US warehouse should start to ship out everything this week until early next week.

 

PWGT2 EU and USA:

Due to the incredible demand we had to set the delivery date for new orders to May in the USA and middle of February in EU.

 

 

 

Jednak miałem szczescie :)

Dodatkowo znalazlem na ebay pedały z G25 - juz do mnie jadą :) Na razie jezdze ze standardowymi od Fanateca, ale z racji ich awaryjnosci i opieszalosci suppoortu fanateca kupiłem "backup".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak miałem szczescie :)

Dodatkowo znalazlem na ebay pedały z G25 - juz do mnie jadą :) Na razie jezdze ze standardowymi od Fanateca, ale z racji ich awaryjnosci i opieszalosci suppoortu fanateca kupiłem "backup".

miałeś szczęście :)

ja mam nadzieję, że wszystko będzie hulać OK zarówno z Xbox, jak i PS3, choć na Xklocku zależało mi zdecydowanie bardziej :lol:

czy ktoś wie, czy Dirt 2 obsługuje sprzęgło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kuba, tak odtwarza filmy 3D od firmware w wersji 3.5 (czyli od września zeszłego roku), porównania do odtwarzacza stacjonarnego nie zrobię, bo nie wiem co potrafią i nawet nigdy się nimi nie interesowałem, ale tu coś jest:

http://news.cnet.com/8301-17938_105-20017116-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wreszcie parę dni temu dojechał wyczekiwany zestaw Fanatec Porsche GT 2 ClubSport Edition :lol:

w ramach rekompensaty za długie oczekiwanie (ok. 2 m-cy od złożenia zamówienia) mają przesłać bezpłatnie Headshot Controller (specjalna myszka do strzelanek) o wartości ok. 200 zł, więc chyba nie będę na nich obrażony :D

co do zestawu kierownicy i pedałów, to pierwsze, co wpada w oczy po rozpakowaniu (przysłali wszystko w 4 osobnych paczkach), to niesamowita jakość produktu!!! pierwsze wrażenie jest naprawdę mocne :) a jak spojrzałem na moje dotychczasowe kółko, to to wrażenie jeszcze się pogłębiło - przepaść :lol:

Alcantara, którą pokryta jest kierownica, absolutny brak jakichkolwiek luzów, jakość użytych tworzyw itd. - wg mnie najlepsza jakościowo kiera do gier na rynku!!!

w zestawie ClubSport są przepiękne aluminiowe pedały na stelażu z regulowanym efektem ABS :lol:

zamocowałem kierownicę do symulatora na śruby (Fanatec ma bardzo fajne rozwiązanie do montażu na stałe), zainstalowałem dźwignię zmiany biegów (naturalnie manual :lol: , choć w zestawie jest skrzynia sekwencyjna i oczywiście łopatki z włókna węglowego przy kierownicy), położyłem na symulatorze zestaw pedałów (na razie ich nie mocuję, bo są na tyle masywne i wyłożone od spodu przeciwpoślizgową gumą, że się nie przesuwają) i przystąpiłem do ustawień i kalibracji... tu zaczęły się schody, bo możliwości ustawień / tuningu z poziomu samej kierownicy (bez ustawień w setupie gry) są bardzo bogate i trzeba chyba sporo czasu na próby, żeby wszystko sobie przetestować i poustawiać...

można zapisać 5 różnych ustawień w pamięci kierownicy i wywoływać je (dla różnych gier, dla różnych użytkowników) :D

kierownica oferuje kilka różnych patentów, które mają urealniać nasze odczucia podczas gry: forcefeedback, schock vibration, no i efekt ABS

głębokość każdego z efektów można płynnie regulować :D

jest jeszcze masa innych ustawień, ale wszystkiego nie zdążyłem przetestować...

zestaw Fanatec połączyłem bezprzewodowo z Xboxem i po rozpoczęciu jazdy w Forza Motorsport 3 okazało się, że wszystko działa, choć muszę nauczyć się jeździć od podstaw, bo jednak ta kierownica daje diametralnie inne odczucia - pierwsze to, że jej wewnętrzne silniki bardzo urealniają odczucia jazdy i w ekstremalnych sytuacjach potrafi nawet wyrywać kierownicę z rąk :wink: z jednej strony to kwestia ustawień, ale najważniejsze to się do niej przyzwyczaić...

po pierwszych testach z Xboxem okazało się, że:

1. Forza fajnie współpracuje z zestawem, choć nie jest w stanie obsłużyć części funkcji, jakie oferuje zestaw np. możliwości korzystania z obracania kołem w zakresie 900 st., regulacji siły powracania koła to pozycji centralnej, czy też regulacji czułości kierownicy - to wszystko oferuje GT 5 i chyba trzeba będzie wreszcie przeprosić się z PS 3, albo poczekać na Forza Motorsport 4 (jakoś po wakacjach ma być)

2. Colin McRay Dirt 2 również fajnie działa z zestawem, choć okazało się, że w tej grze nie ma opcji manualnej skrzyni biegów :x poza tym wszystko działa rewelacyjnie, a efekty jazdy po kamieniach, albo żwirze czuć na kierownicy i pedałach jak trzeba :lol:

innych gier na razie nie testowałem...

Pozdrawiam!

 

EDIT: zapomniałem dodać, że to chyba jedyny zestaw, współpracujący z PS 3, Xbox i PCtem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xanadu, kasa?

niestety duża :(

razem z transportem do PL wychodzi za ten zestaw jakieś 500 EUR, ale sama kierownica kosztuje połowę z tego i ma przejściówkę do korzystania z pedałów Logitecha

w zestawie ClubSport jest kierownica Porsche GT 2, aluminiowe pedały w masywnym aluminiowym stelażu + efekt ABS, 2 rodzaje skrzyni biegów - manual i sekwencja oraz specjalne łopatki z włókna węglowego do zmiany biegów pod kierownicą (w standardzie są metalowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie wreszcie przeprosić się z PS

Ja się ostatnio przeprosiłem.. ba.. nawet zmieniłem platformę z X360+kieraM$ na PS3+G27. I w konsekwencji Forza3 na GT5.

Ogólnie jeśli chodzi o samą grę, to GT5 nie ma nawet podejścia do Forzy. Właściwie pod każdym względem jest gorsza.

Jedyna frajda, po przesiadce to zabawa kierownicą.. :roll:

Zatem Xanadu.. nie zmieniaj platformy tylko czekaj na Forze4 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...