Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Test Drive Unlimited 2 za 2 miesiące premiera, moze być niezłą konkurencją dla GT5

GT5 jest symulatorem (niby) - ciekawe jak jest z jakością jazdy w TDU2

 

Okazało się, że Zestaw Move jest deficytowy więc przełożyłem jego zakup na następne święta

zestaw kompletny (czyli z kamerką) kupisz bez większego problemu (np w Euro RTV AGD). Gorzej z samym dodatkowym "lodem"

a na marginesie zapytam tylko: ile muszę mieć kontrolerów Move, żeby z żoną i córką zagrać w wirtualną siatkówkę?

dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w MAG? Z moimi hamerykańskimi kolegami nie mogę się zgrać ze względu na różnicę czasu :evil:

 

Ewentualnie, kto posiada Bad Company 2 i lubi grać w multi? Gierka jest rewelacyjna, graficznie odstawia MAG-a o lata świetlne tylko warto grać z jakąś w miarę solidną ekipą, bo współdziałanie jest konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na marginesie zapytam tylko: ile muszę mieć kontrolerów Move, żeby z żoną i córką zagrać w wirtualną siatkówkę?

dwa

czyli, jak chcemy się np. poboksować, to każdy musi trzymać w jednej ręce "loda" (musimy mieć 2 szt.), a co trzymamy w drugiej ręce?

i kolejne pytanie: jak Move reaguje na ruchy nóg? czy kamerka je rozpoznaje?

pytam dlatego, że być może zdecydujemy się kupić również PS3, ale najpierw chcę dokładniej zbadać, jakie są jego możliwości i unikalne właściwości :D

już wiem, że fajnie się gra w ping-ponga (Move), że można pojeździć w GT...

a co jeszcze mogę na PS3, czego nie mogę na Xbox i PC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też się zastanawiam czy nie kupić Move ?

Testowaliście to ?

Owszem :)

Ja polecam. Gry typu tenis stołowy, siatkówka, walki gladiatorów czy łucznictwo pokazują, że Sony skonstruowało kontroler, który IMO w sposób absolutnie poprawny odwzorowuje ruchy. Śmiem stwierdzić, że jest znacznie lepszy niż Wii.

No i jednak dobrze mieć dwa kontrolery :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też się zastanawiam czy nie kupić Move ?

Testowaliście to ?

tak mam to w domu.

jak Move reaguje na ruchy nóg? czy kamerka je rozpoznaje?

na same ruchy nóg nie reaguje - tzn nie rozpoznaje że zrobiłeś krok nogą, rozpoznaje jednak że zbliżyłeś/oddaliłeś się, odszedłeś na bok.

już wiem, że fajnie się gra w ping-ponga (Move), że można pojeździć w GT...

a co jeszcze mogę na PS3, czego nie mogę na Xbox i PC?

masz świetną grę kryminalną Heavy Rain z wersją move - świetna interakcja, masz walki uliczne The Fight, które są nieporównywalnie lepsze od walk na Xbox - są precyzyjne, męczysz się przy nich bardzo, liczą Ci kalorie.

Do końca roku ma wyjść ponad 20nowych tytułów na move. Na chwilę obecną masz gry logiczne, gry dla dzieci - np EyePet - zwierzak na ekranie tv, masz nowe wersje sing star z wersją dance dla move, łuk, piłka siatkowa, frisbee, walki na miecze...

Xbox Kinect jest w kontekście jakości odwzorowania ruchów jak Wii - tyle , że bez kontrolerów. Machasz "sobą" byle jak a piłkę w ping-ponga i tak odbijesz.

Kinect to super technologia, ale jeszcze chwilę trzeba poczekać na jej dopracowanie. Ja wybrałem Move - bo zależało mi na precyzji. Działa na podobnej zasadzie jak Wii ale jest dopracowany do granic - Wii wysiada przy nim - zarówno pod względem odwzorowania ruchów jak i jakości gier (Wii i PS3 mają z resztą całkiem innych odbiorców jako cel).

W kontekście precyzji kinect polecam ten filmik - polecam obejrzeć początek, a od 4:15 zaczyna się naprawdę niezła jazda 8) widać lagi (opóźnienia) i brak precyzji.

 

Tutaj chyba nieźle widać to samo na PS3

 

Koniecznie dwa kontrolery!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekście precyzji kinect polecam ten filmik - polecam obejrzeć początek, a od 4:15 zaczyna się naprawdę niezła jazda 8) widać lagi (opóźnienia) i brak precyzji.

 

Wszystko kwestia gry.

 

Gdy ja gralem w gry na Kinecta, laga praktycznie nie czułem, może jak byś stał obok byś widział nie wiem, jako gracz nie czułem wcale.

Kinect odwzorowuje wszystkie ruchy, rękoma i nogami, jak również nie wymaga kupienia dodatkowego kontrolera dla 2 graczy.

Move siłą rzeczy jest bardziej precyzyjny, ale Kinect ma większe możliwości.

Na MOVE w grach tanecznych można ostro oszukiwać bo konsola śledzi tylko jeden punkt można w ogóle nie tańczyć tylko machać jedną ręką w odpowiednim kierunku, w przypadku gier na Xboxa niemożliwe bo sensor cały czas skanuje kończyny ;)

 

Zobaczymy jak to się rozwinie.

Microsoft chciał sprzedać do konca roku 1.5mln szt Kinecta, a popyt jest taki ,że już zmieniono prognozy na 3-4mln szt. I tak właściwie jak się policzy cenę MOVE + NAVI Controler zeby to miało ręce i nogi to mnożymy razy dwa, aby mogły bawić się 2 osoby wychodzi kwota podobna a nawet wyższa od Kinecta.

 

Dlaczego policzyłem 2 osoby?

Bo dla mnie zarówno Wii, Move jak i Kinect to gry na party czy po prostu grę ze znajomymi i nie wyobrażam sobie aby jedna osoba grała ,a reszta podziwiała.

Singleplayer ? Podziękuje, wolę pada/kierownicę/klawiaturę+myszkę i jakąś porządną strzelankę sieciową lub wyścigi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinect odwzorowuje wszystkie ruchy, rękoma i nogami, jak również nie wymaga kupienia dodatkowego kontrolera dla 2 graczy.

no właśnie :D

ja korzystam z Kinecta przez ok.miesiąc i zauważyłem, że on skanuje ciało gracza, wychwytuje 5 punktów (głowa, dłonie i stopy) i na tej podstawie pozwala grać praktycznie całym ciałem

to prawda, że jest lekkie opóźnienie, ale wszystko zależy od gry: mamy praktycznie wszystkie gry na Kinecta i są między nimi spore różnice w jakości wychwytywania ruchów gracza...

Kinect to całkiem nowa technologia i jestem przekonany, że będzie się rozwijać i upgradować :lol:

na dzisiaj uważam, że do większości gier sportowych (boks, lekkoatletyka, piłka nożna, thai chi, fitness itp.), czy tanecznych, gdzie gra się całym ciałem, Kinect jest dużo lepszy, a do gier, gdzie potrzebna jest większa precyzja (strzelanki, wspominany ping pong), Move go wyprzedza

tak więc pewnie warto mieć obie konsole :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuję tak w 50 cali, co jest lepsze do playaka LCD czy plazma ?

50'' - pamiętaj, że w przypadku 'płaskich' tv ważne jest z jakiej odległości będziesz oglądał - tutaj większy nie znaczy lepszy.

Plasma ma swoje plusy (np czerń jest czarna) ale jest technologią już nierozwijaną, w LCD masz te wszystkie podświetlenia LED , 3d, mniejszy pobór prądu itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jakiś telewizorek by się do tego przydał. Celuję tak w 50 cali, co jest lepsze do playaka LCD czy plazma ?

no i znowu problem w stylu: PS3 czy Xbox :lol:

każda sroczka swój ogonek chwali :lol:

jak mam plazmę 3D i jestem wniebowzięty :D

ogromną zaletą plazmy jest to, że nawet filmy nagrane w kiepskiej jakości, czy analogowe programy TV chodzą na niej dobrze :D

no i technologia jest cały czas rozwijana wbrew niektórym opiniom - Panasonic, czy Samsung cały czas inwestują w tę technologię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i technologia jest cały czas rozwijana wbrew niektórym opiniom - Panasonic, czy Samsung cały czas inwestują w tę technologię :P

o to nie wiedziałem. Faktycznie w marketach mówią coś zupełnie innego.

Panasonic wypuścił NeoPDP 600 Hz z bardzo szybkim czasem reakcji :lol:

a do swoich rozwiązań 3D zawłaszczył film "Avatar" - teraz jak chcesz obejrzeć Avatara w 3D na Bluray to musisz kupić sprzęt Panasonica, bo ma na ten film wyłączność :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie taki mizerny poziom a tu wyskoczyli z audi r10 itp, na które nie ma siły zwykłym autem

Veyron też nie daje rady po odelżeniu i lekkim podniesieniu mocy?

 

vejron kompletnie nie skręca, nie hamuje.

Skręcać skręca tylko nie hamuje:) Na ringu w gt5 zrobiłem nim 6:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...