Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno GT5 ma współpracować z kamerką do konsoli a działać ma to tak tak, że jak będziemy kręcić głową, to przełoży się to na rozglądanie po kabinie auta. Dla mnie genialne, bo tego mi brakuje we wszystkich samochodówkach - co by się nie działo, patrzymy się prosto przed siebie, nie można nawet w lusterko spojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podobno GT5 ma współpracować z kamerką do konsoli a działać ma to tak tak, że jak będziemy kręcić głową, to przełoży się to na rozglądanie po kabinie auta. Dla mnie genialne, bo tego mi brakuje we wszystkich samochodówkach - co by się nie działo, patrzymy się prosto przed siebie, nie można nawet w lusterko spojrzeć.

 

można :roll:

tylko trzeba mieć 16 palców u rąk :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno GT5 ma współpracować z kamerką do konsoli a działać ma to tak tak, że jak będziemy kręcić głową, to przełoży się to na rozglądanie po kabinie auta. Dla mnie genialne, bo tego mi brakuje we wszystkich samochodówkach - co by się nie działo, patrzymy się prosto przed siebie, nie można nawet w lusterko spojrzeć.

Istnieje wiele tego typu rozwiazan dla gier na PC umozliwiajacych sledzenie ruchu glowy. Przykladowo TrackIR http://www.naturalpoint.com/trackir/03- ... s-all.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIesz, moim rodzicom do tego, żeby były emocje, wystarcza wężyk albo Mahjong ;) Ale te koreańskie małolaty teraz potrzebują More-than-Full HD w real 3D, pełny kombinezon dotykowy, urządzenie emitujące zapachy samochodowe (np. palone sprzęgło :mrgreen: ) i sterowanie stokroć bardziej skomplikowane niż w prawdziwym samochodzie, bo inaczej to to jest arcade, a nie symulacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd! Stary chłop a bawi się zabawkami :twisted:

Każdy chłop musi mieć fajne zabawki, bo jak ich nie ma to bawi się lalkami :twisted: .

Kupiłem wczoraj córce Rock Band i powiem wam fajna zajawka tylko jak na razie strasznie trudna bo za słuchem u mnie kiepsko, zawsze tylko na nerwach grałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd! Stary chłop a bawi się zabawkami :twisted:

Każdy chłop musi mieć fajne zabawki, bo jak ich nie ma to bawi się lalkami :twisted: .

Kupiłem wczoraj córce Rock Band i powiem wam fajna zajawka tylko jak na razie strasznie trudna bo za słuchem u mnie kiepsko, zawsze tylko na nerwach grałem :D

 

Akurat te gierki muzyczne przekraczają moje pojęcie - gra na pseudogitarce czy klepanie w pseudoperkusję to totalny absurd. Wczoraj za to w tajemnicy przed żoną kupiłem sobie Resistance 2. Wiecie, że ona nie rozróżnia gier? Nie pozna, czy gra się w Killzone, Resistance czy Gears of War :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przyjrzyj sie DJ hero. Miazga!

W jakim sensie ???? Taki fajny czy bez doświadczenia nie podchodź?? :D

 

 

Didzejem bym sie nie nazwal, ale gra sprawia mega radoche. Kilka dni pod rzad katowalismy z kumplami :D kwestia wyrobienia odruchow i koordynacji. naprawde polecam, btw sciezki dzwiekowe sa super. (to akurat kwestia gustu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te gierki muzyczne przekraczają moje pojęcie - gra na pseudogitarce czy klepanie w pseudoperkusję to totalny absurd. Wczoraj za to w tajemnicy przed żoną kupiłem sobie Resistance 2. Wiecie, że ona nie rozróżnia gier? Nie pozna, czy gra się w Killzone, Resistance czy Gears of War :mrgreen:

Nie tylko twoja:) Dla nich to tylko strzelanki albo samochody jak coś jest poza konwencją to nowa gra a jak się trzyma tych samych gatunków to spoko.

Z resztą one tak samo robią z ubraniami i butami więc 1-1 :D

 

Didzejem bym sie nie nazwal, ale gra sprawia mega radoche. Kilka dni pod rzad katowalismy z kumplami :D kwestia wyrobienia odruchow i koordynacji. naprawde polecam, btw sciezki dzwiekowe sa super. (to akurat kwestia gustu)

 

Na razie nie mam szans żeby przemycić go do domu bo będzie wojna że zaczyna mi na starość odbijać a tłumaczenie że dla Małej raczej się nie uda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te gierki muzyczne przekraczają moje pojęcie - gra na pseudogitarce czy klepanie w pseudoperkusję to totalny absurd.

O ile co do pseudogitary mogę się zgodzić, to ta "pseudoperkusja" jest całkiem rzeczywista - zasada gry identyczna jak na perkusjach elektronicznych, tyle, że wykonanie badziewniejsze, ale to jak wiadomo inny poziom cenowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde - moje zestawy fotel+G27 już doszły, ale co z tego, jak dom jeszcze nie zrobiony i nie mam gdzie grać :(. A GT5 też dopiero w listopadzie :(.

 

Ten... eee...ja się..tego...nie obrażę...wiesz...

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...