Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

burnout87, czemu tęsknisz za wersją 60GB?

 

Słyszałem że te nowe wersje 40GB są awaryjne w porównaniu do tych wcześniejszych wersji. No i jednak mniejszy dysk, mniejsza ilość portów usb, brak slotów na karty pamięci. O odpalanie gier z ps2 to się nie martwię bonie zamierzam sprzedawać swojej czarnulki :).

 

Tak jak piszesz, można wymienić dysk na większy nie tracąc przy tym gwarancji i chwała sony za to :). No ale np zmniejszona ilość portów usb i brak czytników kart pamięci to trochę lipa. Nigdy nie wiadomo kiedy przydadzą się 4 porty usb albo te sloty i wtedy trzeba będzie kupować dodatkowe gadżety. No ale coś za coś :wink:

 

A wie ktoś może na jakiej zasadzie działa internet w konsoli? Jak mam neostradę to bez problemu podłączę neta pod PS3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burnout87, czteroportowy hub USB to 25-30 zł, slot na karty pamięci... tak z ciekawości zapytam się do czego jest w konsoli używany? W każdym razie koszt takiego czytnika to około 20 zł. O awaryjności modelu 40GB pierwsze słyszę, do tej pory PS3 uchodzi raczej za bardzo solidny produkt. Sam się noszę z zakupem... ale nie mam TV, więc nie mam teraz do czego podpiąć, a do zakupu LCD po tym jak widziałem na CeBit OLED w akcji jakoś mi się już nie spieszy. Z drugiej strony czekać jeszcze 2-3 lata na nowe TV to też bez sensu... ech te wybory :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawości zapytam się do czego jest w konsoli używany?

Np. aby wyświetlić fotki z cyfrówki na TV ;)

A wie ktoś może na jakiej zasadzie działa internet w konsoli? Jak mam neostradę to bez problemu podłączę neta pod PS3?

Tak samo jak Xbox360 czy Wii. Podpinasz kablem sieciowym konsolę do routera, lub PC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. aby wyświetlić fotki z cyfrówki na TV

No tak, w sumie jest to jakiś powód :D Ja używam RAW więc nawet nie podejrzewam konsoli, że łyknie PEF'a i jeszcze ładnie go wywoła umożliwiając jakieś tam korekcje balansu bieli, winietowania, dystorsji czy innych aberracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumex, gry kosztują w sklepie ~230zł, jak sklep ma ceny wywindowane w kosmos to ~270zł, na allegro nowości można kupić za ~200zł

burnout87 napisał/a:

A wie ktoś może na jakiej zasadzie działa internet w konsoli? Jak mam neostradę to bez problemu podłączę neta pod PS3?

 

Tak samo jak Xbox360 czy Wii. Podpinasz kablem sieciowym konsolę do routera, lub PC :)

albo przez wi-fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok więc coś opowiem:

Zakupilim ps3 i g25 do tego rajdowa grę czyli colina dirta pojezdzilim i grafa ok więc... wracamy do starych gier na ps2 :smile:. OK w oczekiwaniu na GT5 trzeba rozkminić dirta i... tragedia.... pierwsze wrażenia to jak sie auto postawi za bardzo bokiem to zachowuje sie jak FWD :evil:

Kierownica nie steruje autem i nic nie jest tak jak powinno. Ale ok jedziemy. Po przejechanych 300km zakumałem o co chodzi. A jak doszło do RWD czyli Mirafioli (czy jakoś tak) to poprostu marzenie, super jeździ jak trzeba i tak sie nauczyłem jeździć AWD (do dzisiaj nie umiem śmigać tymi bugy :mrgreen: ). Chciałem dzisiaj posmigac piekną type RA w colinku a tu sie pojawiło GT5 :grin: Ok włączamy jedziemy i.... bida :cry: niczym się nie różni od GT4 inne auta i tory. Już miałem wyłączyć jak mnie tchnęło żeby spróbować pojeździć ze skrzynia w manualu w H ze sprzęgłem. Okazało się że.... nie umie jeździć :lol: jak sie skupie na skrzyni nie hamuje, jak hamuje to nie wchodzę w zakręty... itd

Pojeździłem, nauczyłem sie i masakra. Trzeba spróbować bo zaczyna się machać troszeczkę tymi nuszkami i jeździ dobrze. Jeżdżę cały czas i bardzo, bardzo, BARDZO mię się podoba :cool:

Ok musze lecieć, panowie z CLASS: A wołają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie-ASO, kluczem do GT5 jest wyłączenie wszelkich automatycznych pomagaczy. Wóczas nawet kierując padem zauważysz potężną różnicę pomiędzy np. mocnym RWD a AWD 8).

Tak też zrobiłem na samym początku, szokiem było dla mnie: skrecanie, hamowanie redukowanie, wciskanie sprezęgła, w jednym czasie. Inne gry zwalniają z tego bo skrzynia najczesciej automat, lewa na hamulcu, prawa noga na gazie i tyle. A tu sie trzeba namęczyć troszke dlatego mi się bardzo podoba.

Inna sprawa jest taka że to pierwsza gra gdzie moge użyć w pełni sprzęt, bo dotej pory miałem wyrzuty ze przepłaciłem za kierke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...