Skocz do zawartości

Sztuki walki


sjak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Muay Thai to najefektywniejsza ze sztuk walk a Buakaw jego największym Mistrzem.I na tym w zasadzie wątek można zakończyć :D

 

PS.mój Synio jest finalistą MP ITF taekwondo juniorzy 14-15 ćwiczy już 6 lat,nie jest kozakiem ,ale jest piekielnie dobry;)

Jak jest wątek gdzie można się pochwalić to czemu nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staw biodrowy :question::unsure:

 

A może wysiadła ci panewka stawu biodrowego :question:

Oooo bardzo prawdopodobne, że to to. Przy okrężnych i dość wysokich ruchach coś mi strzelało (nie wiem jak teraz, bo dawno tak wysoko nogi nie podnosiłem). Ale to nie wątek o moich dolegliwościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS.mój Synio jest finalistą MP ITF taekwondo juniorzy 14-15 ćwiczy już 6 lat,nie jest kozakiem ,ale jest piekielnie dobry;) Jak jest wątek gdzie można się pochwalić to czemu nie? ;)

 

 

Już żeś chwalił w tegesach kiedyś tam, jeśli dobrze pamiętam ;)

W tegesach nigdy nic nie pisał ,szczelaj dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aikodo bylo fajne - szkolilem sie u Gleason Sensei, bylo to lat temu 13, i przerwalem nauke z powodu wyprowadzki tamtejszych rejonow, oraz dosc dokuczliwego bolu w nadgarstkach, ktorego rozgrzewki nie potrafily zatrzymac... ale tak czy inaczej fajna filozofia i dobra sztuka walki nasz sensei uzywal bardzo niewielu slow by przekazac swa wiedze, ale gdy juz z kims cwiczyl to obojetnie od tego jak sie go zlapalo, on z latwoscia wykonaywal kilka malych ruchow i sie lezalo, no i trzymal czlowieka w parterze 2 palcami.  No... kozakiem nie bylem/jestem... Polak maly - to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...