Skocz do zawartości

[Krakow] Upalanko koncowoletnie/letniokoncowe?


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

.... no to Panowie ... jeśli jest wiecej takich osób .... chętnych poszaleć wookół pachołków to mozna cos zorganizowac ... jednak " kluczyk do kłudki" napewno bedzie sie wiazał z jakimis kosztami ( tak mniemam ) moge popytac i sie zorientowac ... ale ilu bedzie chetnych na taką zabawe ... rozumiem że towarzystwo jest podzielone na 1)tych którzy pragna upalać na szybszy bardziej rajdowy sposób i 2) ci którzy chcą tylko poćwiczyc poślizgi i wyczuć auto .... ja akuratnie mam Impreze od niedawna więc jestem zainteresowany bardziej obcja nr 2 ... aczkolwiek nic nie mam przeciwko i równiez chętnie przejachałbym sie na jakiejs wmiarę zabezpieczonej trasie ... czekam na opinie !!!!

Pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a co powiecie o maxi shrocie we środę wieczorkiem? ..... jechałem tam teraz kjs i powiem wam ze fajną trasę skonfigurowali, mapke mój pilot ma więc co za problem skserować i mini zawody sobie zrobić, możemy tak dla picu czasy sobie mierzyć i pojeździć chwil parę, co myślicie :?: .... tylko uprzedzam, ze dla bardzo wrażliwych o ryski na lakierze itp. nawierzchnia może być problemem ..... beton z dużą ilością syfu tj. piasek, żwir, szuterek .... tylko, że to jest naprawde fajne :P

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matt, dawaj tą mapke tutaj- każdy sobie ściągnie.(jesli oczywiście masz skaner...)

Ja też jestem za, niech bedzie sroda, ale moze nie tak całkiem wieczór, bo pasuje, zeby widno było.

Troszkę nas sie zbiera z tego co widzę: Than, matt, karton, carfit, ja, jakub001, lolek, buffy, blondas i nie wiem kto jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, naraszcie jakiś konkret.

Teraz pytanko- czy jak coś to zgarnąłby mnie i Magdę ktoś z Królewskiej ? (i po wszystkim podrzucił spowrotem na Królewską ?)

Jeżeli tylko uda mi się wyrwać jutro na spot, to z przyjemnością :D

Jutro koło południa będę wiedział, jak wygląda sytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...