Jump to content

Forester III, ile jest wart?

Wiatrak
 Share

Recommended Posts

Cześć,

ile wg Was jest wart Forester III "golas", nie ma tempomatu, kierownicy multimedialnej, szyberdachu, alufelg (tylko kołpaki na opony zimowe/letnie), opony letnie kończą swój ostatni sezon. Za to ma czujnik cofania. Samochód miał dzwonka, w ASO wszystko wymienione na nowe na fakturę dla PZU. Jakieś małe ryski w środku i dwie dziurki od CB radia. Lakier w bardzo dobrym stanie nie licząc przebarwienia od anteny od CB radia i małe maźnięcie korektorem pod kolor, może 1 cm kwadratowy na klapie. Z wyglądu po prostu bardzo dobrze. Brak rdzy. Technicznie po wymianie rozrządu, przebieg 120 000 nowiutki LPG BRC Sequent 24 z natryskiem paliwa PB95 (1l/100km). Do wymiany tylko kilka gumowych części zawieszenia. Stan techniczny zatem celujący minus. Silnik 2.0 150 km. Auto w rodzinie i się zastanawiam nad przejęciem... Na allegro już ceny od 42500 PLN ale o wiele bardziej wypasione, disel od 37500 PLN nawet ze skórami... Cena wyjściowa 43 000 PLN i rozłożona na 2 lata ale uważam, że to dużo w porównaniu do tego co widać na allegro. Co Wy na to? Najbardziej boli mnie ten brak tempomatu. Samochód dla żony i jej to nie przeszkadza ale mi tak, bo on będzie na wyjazdy używany.

Pozdrowienia.

Edited by Wiatrak

Lepiej goły , ale pewny niż wypasiony z niewiadomą przeszłością ,

cena 43000 zł za forestera 3 z gazem myślę ,że to dobra cena

cenami z allegro bym się nie sugerował bo na zdjęciach wszystko dobrze wygląda

szkoda że goły, za 45000 kupiłem 6mies temu my2007 full opcje a na liczniku 54000 wszystkie rachunki itd, więc 43k  to troszkę za dużo ale za to lpg i odroczona spłata warto się zastanowić forester jest super

Mniejsza ile kosztuje, napisałeś, że potrzebny jest tempomat. Po czasie zapomnisz ile kosztowało, ale codziennie będziesz narzekał na brak tempomatu. Za wiadomą przeszłość i pewny stan auta warto zapłacić premię.

Ale moze dołozenie tempomatu to tylko inwestycja w gałke sterowania. Wiekszośc wpółczesnych aut ma tempomat w jednostce centralnej i pociągnietą wiązkę. Wiedziałem że gdzies to widzialem(jak Werka dokładała kierownicę ;)): http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/70836-mój-ślimak/

Edited by Arek_W

Serio? To ile dołożenie tempomatu mogłoby kosztować?

Powyższy link jest na hasło, możesz podać?

szkoda że goły, za 45000 kupiłem 6mies temu my2007 full opcje a na liczniku 54000 wszystkie rachunki itd, więc 43k  to troszkę za dużo ale za to lpg i odroczona spłata warto się zastanowić forester jest super

Wiem bo mam 3 subaru w rodzinie, w tym 2 forestery :-) Jeden też sam posiadam, drugi właśnie dla żony...

Ktoś do legacy zakładał tempomat.

Jeśli mnie pamięć nie myli kupił na szrocie dzwigienke/przełącznik.... I chyba tyle... Nawet czujniki wszystkie miał, lub musiał jeden wymienić. "Groszowe" sprawy finalnie.

Twój to zapewne forek II po liftingu a w temacie chodzi o forka III

Serio? To ile dołożenie tempomatu mogłoby kosztować?

Powyższy link jest na hasło, możesz podać?

Wiem bo mam 3 subaru w rodzinie, w tym 2 forestery :-) Jeden też sam posiadam, drugi właśnie dla żony...

Wiatrak.

Tajne hasło, do nielegala to : TAK

Tylko nie mów nikomu !!

W SZOKU JESTEM Z TĄ KIEROWNICĄ :-)

W wielu współczesnych autach z centralną magistralą tak to działa. Producentowi nie opłaca sie robic osobnych wiązek, osobnych programów, ewentualnie wyłącza opcje w jednostce sterującej.

To teraz szukać kierownicy :-) Wrzucam już temat na forum Kupie /Sprzedam... Fajnie by jeszcze było jakby się ktoś wypowiedział czy dużo zachodu jest z przekładką. Czy poducha mi nie wystrzeli itp...