Skocz do zawartości

Forester III, ile jest wart?


Wiatrak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

ile wg Was jest wart Forester III "golas", nie ma tempomatu, kierownicy multimedialnej, szyberdachu, alufelg (tylko kołpaki na opony zimowe/letnie), opony letnie kończą swój ostatni sezon. Za to ma czujnik cofania. Samochód miał dzwonka, w ASO wszystko wymienione na nowe na fakturę dla PZU. Jakieś małe ryski w środku i dwie dziurki od CB radia. Lakier w bardzo dobrym stanie nie licząc przebarwienia od anteny od CB radia i małe maźnięcie korektorem pod kolor, może 1 cm kwadratowy na klapie. Z wyglądu po prostu bardzo dobrze. Brak rdzy. Technicznie po wymianie rozrządu, przebieg 120 000 nowiutki LPG BRC Sequent 24 z natryskiem paliwa PB95 (1l/100km). Do wymiany tylko kilka gumowych części zawieszenia. Stan techniczny zatem celujący minus. Silnik 2.0 150 km. Auto w rodzinie i się zastanawiam nad przejęciem... Na allegro już ceny od 42500 PLN ale o wiele bardziej wypasione, disel od 37500 PLN nawet ze skórami... Cena wyjściowa 43 000 PLN i rozłożona na 2 lata ale uważam, że to dużo w porównaniu do tego co widać na allegro. Co Wy na to? Najbardziej boli mnie ten brak tempomatu. Samochód dla żony i jej to nie przeszkadza ale mi tak, bo on będzie na wyjazdy używany.

 

Pozdrowienia.

Edytowane przez Wiatrak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza ile kosztuje, napisałeś, że potrzebny jest tempomat. Po czasie zapomnisz ile kosztowało, ale codziennie będziesz narzekał na brak tempomatu. Za wiadomą przeszłość i pewny stan auta warto zapłacić premię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moze dołozenie tempomatu to tylko inwestycja w gałke sterowania. Wiekszośc wpółczesnych aut ma tempomat w jednostce centralnej i pociągnietą wiązkę. Wiedziałem że gdzies to widzialem(jak Werka dokładała kierownicę ;)): http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/70836-mój-ślimak/

Edytowane przez Arek_W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? To ile dołożenie tempomatu mogłoby kosztować?

Powyższy link jest na hasło, możesz podać?

szkoda że goły, za 45000 kupiłem 6mies temu my2007 full opcje a na liczniku 54000 wszystkie rachunki itd, więc 43k  to troszkę za dużo ale za to lpg i odroczona spłata warto się zastanowić forester jest super

Wiem bo mam 3 subaru w rodzinie, w tym 2 forestery :-) Jeden też sam posiadam, drugi właśnie dla żony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że goły, za 45000 kupiłem 6mies temu my2007 full opcje a na liczniku 54000 wszystkie rachunki itd, więc 43k  to troszkę za dużo ale za to lpg i odroczona spłata warto się zastanowić forester jest super

Twój to zapewne forek II po liftingu a w temacie chodzi o forka III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? To ile dołożenie tempomatu mogłoby kosztować?

Powyższy link jest na hasło, możesz podać?

szkoda że goły, za 45000 kupiłem 6mies temu my2007 full opcje a na liczniku 54000 wszystkie rachunki itd, więc 43k  to troszkę za dużo ale za to lpg i odroczona spłata warto się zastanowić forester jest super

Wiem bo mam 3 subaru w rodzinie, w tym 2 forestery :-) Jeden też sam posiadam, drugi właśnie dla żony...

 

 

Wiatrak.

Tajne hasło, do nielegala to : TAK

 

Tylko nie mów nikomu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...