Skocz do zawartości

Najwiekszy przebieg forek XT DIT


jaszyn

Rekomendowane odpowiedzi

o a ja własnie tak bym chciał, tak na marginesie nie trzeszczy Ci ten daszek gdzie jest ten mały monitorek

 

no to już wiesz, że da się tak połączyć - a przy okazji gdyby tam wstawić też okrągłe ledy albo chociaż ledowe żarówki PW13

- no to efekt w dzień byłby wreszcie odpowiedni i wstydu by nie było - a tak jest jak jest....

 

a daszek na szczęscie jest na miejscu i nie trzeszczy....

U mnie 47800, upgrade oprogramowania systemu napędowego oraz stacji multimedialnej Harmana ... pierwsze wyeliminowało okazjonalne spalanie stukowe, drugie poprawiło szybkość obsługi nawigacji i łączności z telefonem. Poza tym OK :-) ... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

 

jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

 

- da radę podesłać wreszcie zdjęcia i jakieś szersze info w tym temacie - sporo osób na to czeka - podziel się zatem kolego tą wiedzą tajemną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
mariusz77b, o 04 Dec 2014 - 12:32, powiedział: Pewny to na 100 % nie jestem, gdyż tak mi tylko powiedział. Na pewno wiem że mu te dwa silniki padły przy podobnych przebiegach. Chopie, ale wątek dotyczy 2.0 DIT...

 

może to D  w DIT sie kojarzyć źle  - dla uproszczenia chodzi o turbo benzynę z bezpośrednim wtryskiem 2.0 -nie o DIESLA i w Polsce nie sa sprzedawane Legacy z tym silnikiem i nigdy nie były.

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...