Jump to content

Najwiekszy przebieg forek XT DIT

jaszyn

Recommended Posts

W związku z tym że DIT to nowość, zawsze pozostaje niepwnośc jak z trwałością silnika  -może są już na forum forki z większymi przebiegami np 100 lub wiecej,  u mnie na razie tylko 18 kkm.   

A jeździ ktoś po Krakowie :)? i zory za off ale jakie spalanie wychodzi po krakowie ??:))

60.000 tyś to juz jest jakiś wynik :P Diesle z takimi przebiegami padały .... Wydaje mi się że jest to te sam silnik co w STI w Japan 250KM.. W stanach tez maja 2.0 T  mają 250 KM ...

tym razem dwie literki więcej które wiele zmieniają - SBDIT ;)

A co to za wersja? Aaa. Rozumiem. Diesel z technologią informacyjną :biglol:

Wysłane z ajfona za pomocą tapatoka

Edited by sjak

U mnie 47800, upgrade oprogramowania systemu napędowego oraz stacji multimedialnej Harmana ... pierwsze wyeliminowało okazjonalne spalanie stukowe, drugie poprawiło szybkość obsługi nawigacji i łączności z telefonem. Poza tym OK :-) ... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

U mnie 47800, upgrade oprogramowania systemu napędowego oraz stacji multimedialnej Harmana ... pierwsze wyeliminowało okazjonalne spalanie stukowe, drugie poprawiło szybkość obsługi nawigacji i łączności z telefonem. Poza tym OK :-) ... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

Czy mógłbyś wstawić zdjęcie jak to wygląda?

O co chodzi z tym spalaniem stukowym? W wersji MY14 też to jest i trzeba upgrade?

U mnie objawiało się okazjonalnymi stukami detonacyjnymi przy gwałtownym przyśpieszaniu z efektem chwilowej utraty mocy. Po upgrade ustąpiło, problem w ASO jest znany. Czy w XT 2014 występuje nie wiem. 

Czy mógłbyś wstawić zdjęcie jak to wygląda?

Postaram się jutro, dziś nie udało się w związku z automatem świateł dziennych ... gdy jest zbyt ciemno, dzienne za cholerę się nie włączają ... :-)))

• 2 weeks later...

... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

A możesz napisać jakiego producenta i jaki model ( czy musi być tzw canbus ?? ). Szukam na allegro ale nie wiem które nie bedą generowały błędu przepalenia. Myśle tez o bagażniku bo tam strasznie ciemno :)

... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

A możesz napisać jakiego producenta i jaki model ( czy musi być tzw canbus ?? ). Szukam na allegro ale nie wiem które nie bedą generowały błędu przepalenia. Myśle tez o bagażniku bo tam strasznie ciemno :)

tak ja też poproszę podziel się co tam wstawiłeś - bo jakisz czas temu mocno się nad tym zastanwaiałem - był nawet taki wątek:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/71221-forester-xt-my-2013-a-%C5%9Bwiat%C5%82a-led/

Zarówno oświetlenie bagażnika (w szczególności) jak i światła do jazdy dziennej, oprócz źle działającej stacji multimedialnej to moim zdaniem największe wady FXT.

Jeżeli ktoś ma rozwiązanie, szczególnie Kolego jarostek opisz jak rozwiązałeś sprawę z ledami.

Co do stacji Harmanna to u mnie niestety jest nadal nie rozwiązany problem z sms-sami.

To, że czyta je po angielsku i z polskiego tekstu nic się da zrozumieć to jedno (a przecież w nawigacji jest polski głos.....), ale to, że jak w trakcie jazdy nadejdzie sms to czyta również wszystkie pozostałe, które ma w pamięci to już przegięcie pały :( upgrade w ASO nic nie pomógł i teraz zastanawiają się co zrobić.

Trzeci problem z nawigacją jest taki, że w słoneczny dzień nic lub prawie nic w niej nie widać - w szczególności przy odsłoniętym oknie dachowym, ale jak słońce zacina to nawet po zasłonięciu dachu nic nie widać.

Czwarty problem z nawigacją jest taki, że jak ubierzesz okulary ze szkłami z polaryzacją to na ekranie również nic nie widać.

Mam również duże zastrzeżenia do jakości map, np. w Czechach w POI brak w większości miast dworców kolejowych i jak trzeba było kogoś z pociągu odebrać to już nawigacja nie pomogła.

jozef1972 da się u Ciebie zapalić ledy w skrzelach i te postojowe ramki?

Nie da się - mam podłączone tak, że palą albo ledy albo nic - tak jak widać to na zdjęciach

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/gallery/member/15606-jozef1972/

mijania/drogowe i te postojowe w ramkach palą ale juz bez LEdów