Skocz do zawartości

Najwiekszy przebieg forek XT DIT


jaszyn

Rekomendowane odpowiedzi

A jeździ ktoś po Krakowie :)? i zory za off ale jakie spalanie wychodzi po krakowie ??:))

60.000 tyś to juz jest jakiś wynik :P Diesle z takimi przebiegami padały .... Wydaje mi się że jest to te sam silnik co w STI w Japan 250KM.. W stanach tez maja 2.0 T  mają 250 KM ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 47800, upgrade oprogramowania systemu napędowego oraz stacji multimedialnej Harmana ... pierwsze wyeliminowało okazjonalne spalanie stukowe, drugie poprawiło szybkość obsługi nawigacji i łączności z telefonem. Poza tym OK :-) ... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 47800, upgrade oprogramowania systemu napędowego oraz stacji multimedialnej Harmana ... pierwsze wyeliminowało okazjonalne spalanie stukowe, drugie poprawiło szybkość obsługi nawigacji i łączności z telefonem. Poza tym OK :-) ... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

Czy mógłbyś wstawić zdjęcie jak to wygląda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym spalaniem stukowym? W wersji MY14 też to jest i trzeba upgrade?

U mnie objawiało się okazjonalnymi stukami detonacyjnymi przy gwałtownym przyśpieszaniu z efektem chwilowej utraty mocy. Po upgrade ustąpiło, problem w ASO jest znany. Czy w XT 2014 występuje nie wiem. 

 

U mnie 47800, upgrade oprogramowania systemu napędowego oraz stacji multimedialnej Harmana ... pierwsze wyeliminowało okazjonalne spalanie stukowe, drugie poprawiło szybkość obsługi nawigacji i łączności z telefonem. Poza tym OK :-) ... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

Czy mógłbyś wstawić zdjęcie jak to wygląda?

 

Postaram się jutro, dziś nie udało się w związku z automatem świateł dziennych ... gdy jest zbyt ciemno, dzienne za cholerę się nie włączają ... :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

 

A możesz napisać jakiego producenta i jaki model ( czy musi być tzw canbus ?? ). Szukam na allegro ale nie wiem które nie bedą generowały błędu przepalenia. Myśle tez o bagażniku bo tam strasznie ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

... jeszcze w miejsce tych ogarków świeczkowych w światłach dziennych żarówki LED P13W zmienia zasadniczo urok XT-ka :-)

 

A możesz napisać jakiego producenta i jaki model ( czy musi być tzw canbus ?? ). Szukam na allegro ale nie wiem które nie bedą generowały błędu przepalenia. Myśle tez o bagażniku bo tam strasznie ciemno :)

 

 

tak ja też poproszę podziel się co tam wstawiłeś - bo jakisz czas temu mocno się nad tym zastanwaiałem - był nawet taki wątek:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/71221-forester-xt-my-2013-a-%C5%9Bwiat%C5%82a-led/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno oświetlenie bagażnika (w szczególności) jak i światła do jazdy dziennej, oprócz źle działającej stacji multimedialnej to moim zdaniem największe wady FXT.

 

Jeżeli ktoś ma rozwiązanie, szczególnie Kolego jarostek opisz jak rozwiązałeś sprawę z ledami.

 

Co do stacji Harmanna to u mnie niestety jest nadal nie rozwiązany problem z sms-sami.

To, że czyta je po angielsku i z polskiego tekstu nic się da zrozumieć to jedno (a przecież w nawigacji jest polski głos.....), ale to, że jak w trakcie jazdy nadejdzie sms to czyta również wszystkie pozostałe, które ma w pamięci to już przegięcie pały :( upgrade w ASO nic nie pomógł i teraz zastanawiają się co zrobić.

Trzeci problem z nawigacją jest taki, że w słoneczny dzień nic lub prawie nic w niej nie widać - w szczególności przy odsłoniętym oknie dachowym, ale jak słońce zacina to nawet po zasłonięciu dachu nic nie widać.

Czwarty problem z nawigacją jest taki, że jak ubierzesz okulary ze szkłami z polaryzacją to na ekranie również nic nie widać.

Mam również duże zastrzeżenia do jakości map, np. w Czechach w POI brak w większości miast dworców kolejowych i jak trzeba było kogoś z pociągu odebrać to już nawigacja nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozef1972 da się u Ciebie zapalić ledy w skrzelach i te postojowe ramki?

 

Nie da się - mam podłączone tak, że palą albo ledy albo nic - tak jak widać to na zdjęciach

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/gallery/member/15606-jozef1972/

 

mijania/drogowe i te postojowe w ramkach palą ale juz bez LEdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...