Skocz do zawartości

Jestem fajna i piszę super posty


graża

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak właśnie dostrzegłem z pewną dozą niedowierzania, że zdjęcie graży zniknęło było :?: Why :?: Przemeq zrób coś z tym, w końcu jesteś jednym z zastępców Boga :roll: :mrgreen:

 

Zaraz je napiszę do adamusmaxa, albo do Bilexa - jako fani graży na bank sobie zachowali to zdjęcie na dysku, prześlą mi je i je umieszczę :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie dostrzegłem z pewną dozą niedowierzania, że zdjęcie graży zniknęło było :?: Why :?: Przemeq zrób coś z tym, w końcu jesteś jednym z zastępców Boga :roll: :mrgreen:

 

Zaraz je napiszę do adamusmaxa, albo do Bilexa - jako fani graży na bank sobie zachowali to zdjęcie na dysku, prześlą mi je i je umieszczę :mrgreen:.

 

Oczywiście, że mam a nie dam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że mam a nie dam :wink:

 

Zazdrośnik jeden i pies ogrodnika :roll: :twisted: Zachowujesz się zupełnie jak M. Kondrat w Killerze, który zapytany jako naczelnik więzienia o miejsce pobutu Cezarego vel Killera odpowiedział "Wiem, ale nie powiem" :!: Wstydu Waść nie masz :twisted::mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam rączki do góry..znaczy sie poddaje sie ropucho

 

Też Cię polubiłem 8).

 

Ale wątek zostawimy - czuję w nim ogromny, offtopiczny potencjał :twisted::mrgreen:.

I co?Twój potencjał stoi..w miejscu...nic sie tu nie dzieje..nie ma żadnych skandali offtopicznych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam rączki do góry..znaczy sie poddaje sie ropucho

 

Też Cię polubiłem 8).

 

Ale wątek zostawimy - czuję w nim ogromny, offtopiczny potencjał :twisted::mrgreen:.

I co?Twój potencjał stoi..w miejscu...nic sie tu nie dzieje..nie ma żadnych skandali offtopicznych ;)

 

graza czekamy na Twoje zdjecie (Ty juz wiesz, ktore :twisted: )- a ja do bilex'a bede musial sie chyba wybrac i go przekonac, ze musi zdjecie udostepnic bo ja nie mam :( i jestem z tego powodu nie pocieszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam rączki do góry..znaczy sie poddaje sie ropucho

 

Też Cię polubiłem 8).

 

Ale wątek zostawimy - czuję w nim ogromny, offtopiczny potencjał :twisted::mrgreen:.

I co?Twój potencjał stoi..w miejscu...nic sie tu nie dzieje..nie ma żadnych skandali offtopicznych ;)

 

graza czekamy na Twoje zdjecie (Ty juz wiesz, ktore :twisted: )- a ja do bilex'a bede musial sie chyba wybrac i go przekonac, ze musi zdjecie udostepnic bo ja nie mam :( i jestem z tego powodu nie pocieszony

 

No przeciez nie mam tak naprawdę a szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graza wyglada jak przemkowy avatar tylko ze w kobiecej odmianie czyli slicznie :twisted:

 

:mrgreen:

 

kobiecą odmianą była Świnka Pigi?mam sie zdenererwować?

 

Czekaj, zaraz coś dla Ciebie znajdziemy z naszego muppetowego archiwum :mrgreen:.

 

PS. Fakt - skandali Ci tu jak na lekarstwo. Ale wiesz - jedno Twoje zdjęcie (o które tak Cię tu wciąż proszą) i rozpęta się burza :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...