Skocz do zawartości

Akcja wsparcia dla R.Kubicy/Lotos by Jacky X


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

@@Jacky X, mam podejrzenie graniczące z pewnością, że masz coś wspólnego z Lotosem. Chcesz zwiększyć im sprzedaż, i uzbierać punkty, których pewnie nikt nie wykorzysta, więc Lotos też na tym zyska.  :rolleyes:  ;)  :biglol:  :facepalm:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matros1

To nie jest tak,że z tego nikt nic nie będzie miał.Lotos ma marżę z paliwa.Umówmy się w skrócie myślowym,że z takich marż sponsorowany jest RK.Moglibyśmy umówić się:tankujemy na Lotosie.Koniec.Kropka.Ale wtedy nie wiedzielibyśmy jakie są efekty.I do tego są te punkty.Ktoś tankując od razu wie ile się dołożył do akcji.No i wiadomo ogólnie jaki stan ma cała akcja.

Ale co dalej z tymi punktami? Czemu nie wykorzystać potencjału ten akcji i przy okazji wspierania Lotosu i RK jeszcze komuś nie pomóc. Potencjalnie zwiększając tym samym ilość chętnych do zabawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wiertarka ciągle chodzi mi po głowie gdyż....

 

 

A tak na serio, @@Jacky X, nasz kolega @@Premo, uczestniczył w bardzo pięknej akcji, gdybyś nie pamiętał to proszę...

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/72312-hazardowo-charytatywnie-ver-20-czyli-premo-nie-mo%C5%BCe-wygra%C4%87-po-raz-kolejny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matros 1 i Giechu. O co Wam chodzi ? Na stacji podczas nabijania informują ile punktów jest dobijane. Sprawdziłem na stronie w komórce i tego od razu nie widać.Najprawdopodobniej to nie jest on-line. I te punkty na stronie pojawiają się po pewnym czasie.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Jacky X, a ja chcę Ci podziękować

Ten temat mnie zmobilizował, sprawdziłem dokładnie i....

do wiertarki brakuje mi 1200 pkt ale....

i tu liczę na pomoc szanownego grona

Czy nie lepiej wybrać wkrętarkę aku ?

punkty te same a jednak człowiek kablem nie uwiązany ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...