Skocz do zawartości

Jaki kolor chlapaczy?


Wojtek K

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 682
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piter - Twoje chlapacze miały rozpakowaną torebkę, bo były pierwsze na górze pudła z US i otworzywszy to pudło nie mogłem się powstrzymać przed obmacaniem ich. Ale mam nadzieję, że mój zły dotyk im nie zaszkodził :mrgreen:.

 

Oj Przemq to Ty nie wiesz ze zly dotyk boli przez cale zycie? :shock:

 

A tak na powaznie to do mnie dzisiaj tez przydreptal listonosz z paczka, a wiec jednak nie stalem sie kawiorowym sponsorem :!: Wprawdzie malo zawalu nie dostalem jak przeczytalem adnotacje - Paczke przepakowywano/ dodatkowo zabezpieczon ze wzgledu na powazne uszkodzenia :shock: Cale szczecie tylko folijki z bombelkami ;) Genaralnie chlapaki super, teraz tylko tzreba sie zabrac za montaz o ile czas pozwoli a tego jak na lekarstwo :???: Wielkie dzieki Przemqu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie malo zawalu nie dostalem jak przeczytalem adnotacje - Paczke przepakowywano/ dodatkowo zabezpieczon ze wzgledu na powazne uszkodzenia :shock: Cale szczecie tylko folijki z bombelkami ;)

 

Ufff 8). Ja się pytałem tej pani na poczcie, czy trzeba jeszcze okleić kopertę taśmą, powiedziała, że nie. Oczywiście, Wojtku K, tak a propos Twojej oceny mojej dokładności: na pocztę poszedłem wyposażony w stosowną srebrną taśmę do pakowania 8).

 

Jedyna koperta, która została dodatkowo zabezpieczona, to koperta dla Savala i WoGuta - idzie w dalszą drogę, a poza tym do niej musiały wejść dwa komplety chlapaków 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze są mega kozackie! :cool: Chyba najfajniejsze, jakie widziałem - jak narazie tylko online, ale mam nadzieję, że się to zmieni, prawda? :mrgreen:

 

Polini - chlapaki są naprawdę kozak. Z przyjemnością Ci je zaprezentuję przy okazji 8).

 

Wróble ćwierkają, że pewien internetowy sklep z gratami do subaru może się wziąć za ich sprowadzanie do Polski 8) :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[scroll]Mam!Mam chlapacze :!: :!: [/scroll]

[scroll]Nie dostalem pustych puszek po kawiorze :!: :!:[/scroll]

[scroll]Hurra :!: :!: [/scroll]

 

Przemeq, spisales sie na medal. Koperta super, na kopercie nazwisko mojej ukochanej zony i moje w razie gdyby cus :!: Wszystko super, attention to detail godny top gear crew :wink:

 

Naleza Ci sie WIELKIE DZIEKI za poprowadzenie calej sprawy do konca no i za wyreczenie mnie. Jak tak dobrze bym tego nie zrobil. Salut!

 

Chlapacze sa full wypas, kto nie zamowil ten niech zaluje. Sa naprawde twarde, montuje sie na bezpiecznej wysokosci, takze nic sie nie powinno stac zlego na kraweznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to, że nie odebrali jedynie jeszcze nasi holenderscy Forumowicze. Jest nieźle 8).

Tak cos czulem, ze ten kawior trafi sie wlasnie nam :???:. No nic, pozostaje czekac na przesylke :roll:.

 

Przeslijcie chociaz holenderskim kawiorozercom fotki zamontowanych chlapakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan 4 września, na długo przed zamówieniem w RA napisał/a:

Po przeglądnięciu wielu fotek stwierdzam że najładniejsze są czarne RallyArmor 8)

 

 

I kto miał rację ? :mrgreen:

 

I ja, i ja! Ja też miałem! Też pisałem, że czarne :mrgreen:.

 

Przemeq napisał/a:

To wygląda na to, że nie odebrali jedynie jeszcze nasi holenderscy Forumowicze. Jest nieźle 8) .

 

Tak cos czulem, ze ten kawior trafi sie wlasnie nam :???: . No nic, pozostaje czekac na przesylke :roll: .

 

Przeslijcie chociaz holenderskim kawiorozercom fotki zamontowanych chlapakow.

 

Spoko, spoko - pani na poczcie wyraźnie mówiła o 5 do 6 dniach roboczych 8).

 

Czyli Wasze słoiczki po kawiorze jeszcze idą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze są mega kozackie! :cool: Chyba najfajniejsze, jakie widziałem - jak narazie tylko online, ale mam nadzieję, że się to zmieni, prawda? :mrgreen:

 

Polini - chlapaki są naprawdę kozak. Z przyjemnością Ci je zaprezentuję przy okazji 8).

 

W takim razie czekam... :cool:

 

Wróble ćwierkają, że pewien internetowy sklep z gratami do subaru może się wziąć za ich sprowadzanie do Polski 8) :twisted:.

 

A co to za sklep? :mrgreen:

 

 

 

I kto mówił, że czarne? Polini mówił, że czarne górą! :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saval, WoGut - zobowiązuję Was całą swoją kawiorowo-modową mocą do NATYCHMIASTOWEGO poinformowania mnie o dotarciu paczki. Teraz jeszcze nie ma powodu do niepokoju - mija dopiero trzeci dzień roboczy od nadania paczki, ale jak nie dojdzie do poniedziałku, to... nawet nie chcę myśleć co :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan 4 września, na długo przed zamówieniem w RA napisał/a:

Po przeglądnięciu wielu fotek stwierdzam że najładniejsze są czarne RallyArmor 8)

 

I kto miał rację ? :mrgreen:

 

I ja, i ja! Ja też miałem! Też pisałem, że czarne :mrgreen:.

 

Ha ja tez ! A teraz powiedzcie kto wpadl na pomysl by ciagnac z rallyarmor? No kto? :mrgreen: Haaa :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan 4 września, na długo przed zamówieniem w RA napisał/a:

Po przeglądnięciu wielu fotek stwierdzam że najładniejsze są czarne RallyArmor 8)

 

I kto miał rację ? :mrgreen:

 

I ja, i ja! Ja też miałem! Też pisałem, że czarne :mrgreen:.

 

Ha ja tez ! A teraz powiedzcie kto wpadl na pomysl by ciagnac z rallyarmor? No kto? :mrgreen: Haaa :!: :mrgreen:

 

no to jak sie tak licytujeta to - kto wam zalatwil agenture celna :?: no kto :?: :mrgreen:

 

hie hie hie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...