Skocz do zawartości

prywatne wiadomosci


Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do administratora forum.

Czy nie lepiej byloby zrobic cos takiego ze w razie gdy dostajesz PW to wyskakuje okno ze stosowna informacja? Chyba ze jest cos takiego juz ale u mnie nie dziala,ale z tego co widze to wiekszosc pisze w postach ze "masz PW" etc. Mozna ułatwic sobie troche korzystanie z forum :) Sam jestem administratorem pewnego forum i znam to od podszewki :) Bylaby to korzystna modyfikacja. Drogi adminie zastanow sie nad tym. ;)

Bo z tego co widze to juz jedna modyfikacja byla wprowadzona http://www.forum.subaru.pl/check_files.php

Pozdrawiam.

Ninja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet dodatkowo przychodziły powiadomienia via e-mail, ale po przenosinach tak się porąbało z bazą, że ciężko całość przywrócić do działania.

I to było użyteczne ustrojstwo. Nie byłem zalogowany na Forum, a dostawałem info żeby się podłączyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet dodatkowo przychodziły powiadomienia via e-mail, ale po przenosinach tak się porąbało z bazą, że ciężko całość przywrócić do działania.

Nie znam phpBB ale wiekszosc z problemow na tym forum wyglada na bledy w skryptach, ew. ich konfiguracji, a nie bledy bazy. Moze poprostu wrzucic od nowa i porzadnie to skonfigurowac? Nie powinno byc duzo roboty z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.12.5 by przemo powinna miec juz te modyfikacje od razu. Wiec cos sie zwalilo poprostu i trzeba naprawic.

 

 

Dzięki za oświecenie. Wydaje mi się że FLipper tez myslał że to się po prostu uda.

 

 

 

 

 

 

Pamietajcie jeszcze że naprawa forum jest trudniejsza bo nikt nie chce żeby je wyłączyć np. na ...tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.12.5 by przemo powinna miec juz te modyfikacje od razu. Wiec cos sie zwalilo poprostu i trzeba naprawic.

Dzięki za oświecenie. Wydaje mi się że FLipper tez myslał że to się po prostu uda.

Pamietajcie jeszcze że naprawa forum jest trudniejsza bo nikt nie chce żeby je wyłączyć np. na ...tydzień.

Wylaczanie raczej nie jest konieczne, wystarczy zrobic kopie forum w innym katalogu i ja dopracowac. Oba fora z reszta moga pracowac na jednej bazie, robocze mozna dopracowac a nastepnie podmienic skrypt na wlasciwe miejsce. Pracy raczej nie ma wiele dzien/dwa i po krzyku. ;-) Jezeli jest problem ze skryptami chetnie je poprawie, tylko musialbym dostac te ktore sa aktualnie w uzyciu (bez bazy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku - nie bardzo wiem, co miało by dać wyłączenie forum na tydzień.

 

Mało tego - po co podejmować się funkcji, której nie można ogarnąć..?

 

Wydaje mi się że FLipper tez myslał że to się po prostu uda.

 

 

Myślał indyk... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile wiem główy problem polega na tym ze admin dysponuje zerową ilością czasu.

Dlatego zaproponowalem zeby mi to wyslac, co prawda urlop mi sie dzis konczy, ale czas sie znajdzie. Nie zaglebialem sie wcale w phpBB, ale np. problem ze wstawianiem ikonek i cytowaniem to na 90% lezacy Javascript badz cos jest pokrecone HTML. Na szybko Firefox wywala storeCaret is not defined, helpline is not defined, active is not defined.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy błędy skryptów nie są spowodowane błędami jakie powstają przy pobieraniu danych z bazy do konstruowanej właśnie dla użytkownika strony, może to wynikać z kompletnego braku obsługi błędów w skryptach, przyjmujących wartości pobrane za zawsze dobre. Ale to oczywiście zwykłe przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem różne ustawienia, wszystko mam ustawione jak opisujecie powyżej, a nadal nie działaja mi powiadomienia o PW, ani okienka nie wyskakują, ani nie dostaje e-listów .... i uśmieszki mi nie działają, ani cytowanie selektywne .... zarówno w ie jak i w mozilli ...

 

już się zaczynam do tego przyzwyczajać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem różne ustawienia, wszystko mam ustawione jak opisujecie powyżej, a nadal nie działaja mi powiadomienia o PW, ani okienka nie wyskakują, ani nie dostaje e-listów .... i uśmieszki mi nie działają, ani cytowanie selektywne .... zarówno w ie jak i w mozilli ...

 

już się zaczynam do tego przyzwyczajać ...

A ja nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...