Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze rodem z poznańskiego stadionu.

"Do Dyrekcji Gimnazjum 2 w Wolsztynie wpłynęło pismo z poznańskiej komendy zarzucające przygotowanie przez uczniów oprawy, zachęcającej do odpalania rac na stadionie. Dyrektor ma przesłać wyjaśnienie."

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151959992792061&set=a.10151959992492061.1073741862.9790302060&type=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wyjadaczy tvn'u polecam ten artykuł, tego nie zobaczycie w swojej reżimówce.

http://www.12zawodnik.pl/aktualnosci/raport-agencji-reuters/id:53424a1179764

Angencja Reuters podsumowala zadymy w krajach europejskich, zabrakło jednak.....Polski. Czyżby Donald wszystkich uspokoił, czy może na tle europy wyglądamy serio o "grzecznie" a tylko w TV słychać żygowiny jak to jest niebezpiecznie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chodzę na mocno reklamowane mecze z naciskiem na rodziny z dziećmi. Teraz wytłumacz te prymitywne i żałosne przyśpiewki 12 i 5 latkowi. Życzę powodzenia.

Bez urazy ale na stadionach nie bluzga się więcej niż zwykli ludzie na ulicy czy dzieciaki w szkole. Nie powiesz mi chyba że jak wychodzisz z dzieciakami na spacer to zatykasz im uszy żeby nie słyszeli jakich kolwiek przkleństw z otoczenia.

 

Dla mnie ważniejsze jest to, że teraz kluby dostana bardzo w dupę. Zadem poważny sponsor nie chce być identyfikowany z naszą ligą. Całkiem niedawno był na ten temat artykuł.Kibole całkowicie zniechęcają normalnych kibiców do przychodzenia na stadion czyli nie ma biznesu.

No proszę a Lechię w ostatnich tygodniach kupili inwestorzy z zagranicy z chęcią inwestowania przez długie lata. Najśmieszniejsze jest to że Ci zwykli kibice piewsi wstają z krzesełek i klaszczą jak jest fajna oprawa zrobiona przez tych strasznych kiboli.

Co Ci przeszkadzają te race? Czy kiedykolwiek wyrządziły komuś krzywdę? W odpowiednich rękach nie stanowią jakiego kolwiek niebezpieczeństwa.

Z resztą co ja mam się tutaj spinać. Wiem co było na pucharach lidze lechia - widzew

 

ja przyszedłem z dziećmi na mecz ale po tym co się wydarzyło to już raczej nie pójdę.no chyba, że bez kibiców gości i to chyba nie głupie rozwiązanie. Nie umieją się zachować to nie ma mowy o wpuszczaniu.

Jak już z Ciebie jest taki kibic to pamiętaj, że nazwy klubów pisze się z WIELKICH liter.

A co się na tym meczu wydarzyło? Parę petard rzucili przez płot? Czy oprócz 2 sekundowego dźwięku coś więcej się stało że już nie pojawisz się na meczu ? W sylwestra też dzieci izolujesz od odgłosów wybuchu fajerwerków czy jak? Sorry ale stadiony nigdy nie były teatrami i na całe szczęście nie będą. Odpalona raca czy świeca dymna nikomu nie szkodzi.

Jakieś 2 lata temu grupa kilku osób stwierdziła że skoro w nazwie jest słowo "kibol" to jest to niejako wątek wyłącznie dla nich i osądziła od czci i wiary resztę "niedzielnych kibiców sportów róznych". O dyskusji na argumenty z częścią z nich raczej mowy nie ma

Z tego co pamiętam to prosiliśmy tylko o to żeby nie wierzyć we wszystko co przekazują media, czyli o tym że na stadionach gwałcą mordują i okradają ludzi ;) Namawialiśmy żeby najpierw wybrac się choć raz na mecz i dopiero potem pisać jak to strasznie jest na stadionach, akrat nie mam tutaj Ciebie na myśli ;) Edytowane przez lukasdraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bez urazy ale na stadionach nie bluzga się więcej niż zwykli ludzie na ulicy czy dzieciaki w szkole. Nie powiesz mi chyba że jak wychodzisz z dzieciakami na spacer to zatykasz im uszy żeby nie słyszeli jakich kolwiek przkleństw z otoczenia.

w sektorach rodzinnych nie. Ja przyszedłem oglądać mecz z dziećmi a nie słuchać nienawistnych przyśpiewek miedzy kibolami. 

 

No proszę a Lechię w ostatnich tygodniach kupili inwestorzy z zagranicy z chęcią inwestowania przez długie lata.

Tendencja jest zniżkowa. Nie wiem jak inne kluby ale akurat Lechia coś tam robi dla dzieci i wg mojej oceny całkiem sporo ale to chyba bardziej zasługa Lotosu.

 

 

 

Najśmieszniejsze jest to że Ci zwykli kibice piewsi wstają z krzesełek i klaszczą jak jest fajna oprawa zrobiona przez tych strasznych kiboli.

oczywiście jak jest fajna a nie nienawistne przyśpiewki itp.niejednokrotnie tak właśnie jest.

 

 

Jak już z Ciebie jest taki kibic to pamiętaj, że nazwy klubów pisze się z WIELKICH liter.

może nie aż taki kibic ale słuszna uwaga. Ja kibicuje oczywiście drużynie gdzie gra moja młodzież, gdzie emocje są znacznie wyższe niż w finale ligi mistrzów

 

 

 

A co się na tym meczu wydarzyło? Parę petard rzucili przez płot? Czy oprócz 2 sekundowego dźwięku coś więcej się stało że już nie pojawisz się na meczu ?

chodziło tu o masę policji. Nie wpada taka armia bez powodu.

 

 

Odpalona raca czy świeca dymna nikomu nie szkodzi.

tutaj się akurat nie zgodzę.może na starych otwartych stadionach z dużym przewiem to szkodliwość była mniejsza, ale na stadionie Lechii długo o wisi w powietrzu.

Oczywiście nie zakładam, że ktoś rzuci racę na sektor rodzinny ale nie mogę być pewny, że wszyscy są rozsądni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sektorach rodzinnych nie. Ja przyszedłem oglądać mecz z dziećmi a nie słuchać nienawistnych przyśpiewek miedzy kibolami.

No wybacz ale trudno żeby jeden sektor był izolowany dzwiękoszczlenie na stadionie, po to żeby dzieciaki nie słuchały brzydkich słów. Powtarzam po raz kolejny. Na stadionie dzieciaki nie usłyszą więcej przkleństw niż podczas codziennej drogi z domu do szkoły od zwykłych ludzi.

oczywiście jak jest fajna a nie nienawistne przyśpiewki itp.niejednokrotnie tak właśnie jest.

Przyśpiewki na stadionach są na cały świecie. Czy to w Polsce, w Brazyli czy na Madagaskarze. To jest po prostu element meczu.

chodziło tu o masę policji. Nie wpada taka armia bez powodu.

Nie za bardzo rozumiem w czym masz w takim razie problem ? Przecież strzegli Twojego bezpieczeństwa tak ? Czułeś się przez nich zagrożony czy jak ? :P Czy choć przez moment czułeś zagrożenie przez kibiców Widzewa?

Ja na tym meczu w ogóle nie zauważyłem obecności policji.

tutaj się akurat nie zgodzę.może na starych otwartych stadionach z dużym przewiem to szkodliwość była mniejsza, ale na stadionie Lechii długo o wisi w powietrzu. Oczywiście nie zakładam, że ktoś rzuci racę na sektor rodzinny ale nie mogę być pewny, że wszyscy są rozsądni.

Mniej się nawdychasz tego dymu podczas meczu niż podczas spaceru przez centrum miasta w czasie korków :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niemiecki "Bild" podaje, że kibice Borussii Dortmund zakpili z policji. Kibole w drodze na mecz Hannoverem 96 przewrócili policyjny radiowóz i obkleili go "kibicowskimi wlepkami"."

 

Zacytowałem onet, sytuacja miała miejsce niecały miesiąc temu.

 

AdaSch teraz wyobraź sobie taką sytuacje u nas, stadiony zamknięte, wojewoda dostaje medal od donka a media mają temat na dwa tygodnie do wałkowania.

A tu onet pisze, że kibice ZAKPILI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AdaSch jeśli ci nie pasuje to po prostu oddaj kartę kibica LG. Kłopot z głowy.

 

Ostatnio zabrałem na mecz mamę i tak jej się spodobało, że chcę następnym razem iść na zieloną :D Z piknikami siedzieć nie będzie :wub:

Edytowane przez dako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnio zabrałem na mecz mamę i tak jej się spodobało, że chcę następnym razem iść na zieloną :D Z piknikami siedzieć nie będzie :wub:

dobra opcja - ja dla rodziny jestem odszczepieńcem a pierwszy raz na mecz zaprowadził mnie stryjek w 83/84 roku ;)

Jak widac po mamie nigdy nie jest za późno na kibolowanko.

 

"Niemiecki "Bild" podaje, że kibice Borussii Dortmund zakpili z policji. Kibole w drodze na mecz Hannoverem 96 przewrócili policyjny radiowóz i obkleili go "kibicowskimi wlepkami"."
 
Zacytowałem onet, sytuacja miała miejsce niecały miesiąc temu.
 
AdaSch teraz wyobraź sobie taką sytuacje u nas, stadiony zamknięte, wojewoda dostaje medal od donka a media mają temat na dwa tygodnie do wałkowania.
A tu onet pisze, że kibice ZAKPILI.

 

a u nas spokojnie 6.00 wjazd do domów

gawiedz uradowana bo wsi24 własnie relacjonuje to na żywo

Kuźniar ostro gruszy a pan Płemier oznajmia z ministrom Sienkiewicz- sprawa kiboli została rozwiązana definitywnie do 3 pokolenia w przód i wstecz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ostatnio zabrałem na mecz mamę i tak jej się spodobało, że chcę następnym razem iść na zieloną :D Z piknikami siedzieć nie będzie :wub:

dobra opcja - ja dla rodziny jestem odszczepieńcem a pierwszy raz na mecz zaprowadził mnie stryjek w 83/84 roku ;)

Jak widac po mamie nigdy nie jest za późno na kibolowanko.

 

 

 

Jej ulubiony okrzyk (wiek prawie 70) brzmi: " białe kaski robią laski" :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasdraz - chce ci się 1000 raz gadać ze ścianą ? Podziwiam ;)

A bo jakoś wątek ostanio przymarł :P

 

Ostatnio zabrałem na mecz mamę i tak jej się spodobało, że chcę następnym razem iść na zieloną :D Z piknikami siedzieć nie będzie :wub:

Ja ostatnio szwagra namówiłem. Oczywiście u teściów też zawsze przekonanie było czy z takiego meczu syn wróci żywy a tu w połowie meczu młody się pyta kiedy idziemy na nastepny mecz ;)

jej ulubiony okrzyk (wiek prawie 70) brzmi: " białe kaski robią laski" :yahoo:

Uważaj bo niekótrzy uważają, że za takie coś powinna dołek dostać i dożywotni zakaz stadionowy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna oprawa Lecha. dopiero teraz ją zobaczyłem. wcześniej obiło mi się o uszy, że Rudy ją chwalił hłe hłe

 

-------------------

 

u nas natomiast doping na Zawiszy kozak - zawsze tak się dzieje po meczach z Lechem itp (gdzie jest dużo przypadkowych osó B).

 

--------------------

lukass - z tym przejęciem wątku to chyba tak nie do końca... stachowi tu nie pasowało więc założył "Wydarzenia..." ot cała historia

 

poza tym nam też zdarza się pisać o piłce :P  właśnie a propos....... po meczu z Lechem powinniśmy być mistrzem już i fetować na starówce  :P

--------------------

 

AdaSch widzę, że się wkręciłeś w temat. Odpowiedzi na wszelkie dręczące Cie kwestie znajdziesz na poprzednich stronach wątku - bo rozumiem, że zapoznałeś się choć pobieżnie z jego treścią? Temat z dzieciakami też był już tutaj przerabiany przy okazji kilku akcji (jeżeli dobrze pamiętam Arki). Jak poszukasz to na bank znajdziesz nasze opinie na ten temat.

 

Chyba, że tak tylko wpadłeś na chwilę?

Edytowane przez Action
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znajomy podeslal mi takiego oto linka.. to zart?

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=263216780517579&set=vb.243289955843595&type=2&theater

 

nie. odbył się taki turniej. najlepiej niech Woluś napisze coś więcej bo ja coś przekrece :)

 

PS. tytuł filmu idiotyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio znajomy podeslal mi takiego oto linka.. to zart?

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=263216780517579&set=vb.243289955843595&type=2&theater

dlaczego żart?

Idąc tropem wydarzenia walk i sprawdzenia się świetna idea, nikt przypadkowy nie ucierpiał itd. Coś nie pasuje znowu?

Z drugiej strony idąc tropem oldskulowego życia kibicowskiego to na pewno jest to trochę w stylu modern już. Jednak j/w napisałem, nie jest źle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dziś to całkiem inaczej wygląda. Chłopaki ćwiczą sztuki walki, pakują na siłowniach. Niestety, "psychicznie" odbiegają od "moich" czasów, gdzie się często po 10-15 wjeżdżało w ekipę liczącą po 50 typa...i obijało się ich. Pół życia spędzone z terminarzem na dworcu w Kace i studiowaniu rozkładu jazdy, kto może akurat przejeżdżać w niedalekim czasie i w kogo można yebnąć. Ech, łza się w oku kręci na samą myśl... Dzisiejsi "hools" mogliby nam... najwyżej buty czyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ostatnio znajomy podeslal mi takiego oto linka.. to zart?

 

https://www.facebook.com/photo.php?v=263216780517579&set=vb.243289955843595&type=2&theater

dlaczego żart?

Idąc tropem wydarzenia walk i sprawdzenia się świetna idea, nikt przypadkowy nie ucierpiał itd. Coś nie pasuje znowu?

Z drugiej strony idąc tropem oldskulowego życia kibicowskiego to na pewno jest to trochę w stylu modern już. Jednak j/w napisałem, nie jest źle.

 

 

 

dla mnie to kaszana- niknie urok zaskoczenia i kibolskiego spontanu

trochę robi się z tego "cyrk dla mas" - jak dla mnie idiotyzm ale każdy ocenia to po swojemu

 

a tu też dają grubo, szczena mi opadła - nie wiem czy nie grubiej od tej gimnastyki w ringu

ps:

dziwne, ze tu Władza nie wkracza !

. Dzisiejsi "hools" mogliby nam... najwyżej buty czyścić.

ci z Jagi moga mieć inne zdanie na ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...