Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co tam się stało w końcówce ale w internecie już wymyślili "Valdes fitness", czyli coś czuje że bidula znowu coś zawalił :D

Bayern jest bardzo mocny, z Juve grali jak z debiutantami i naprawdę są mocni, a nawet głównymi faworytami do wygrania LM

Edytowane przez markos007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jakiś gorszy dzień ? :) za co to ostrzeżenie? Jakiś limit masz do wyrobienia? :D

Niestety dostałam zgłoszenie bluzga ;)

Wykropkowany bluzg to wciąż bluzg. Takie zasady... dla wszystkich :)

 

Pozdrawiam, bez złośliwości, żeby było jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona zremisowała na wyjeździe czyli dobra zaliczka przed rewanżem :P

 

Psia kostka, niestety sporo kluczowych zawodników jest kontuzjowanych, co źle wróży przed rewanżem. PSG ma kim atakować i ma kim się bronić. Obawiam się 0:1 i autobusu przez większość część meczu. Do diaska!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hummels od meczu z Schalke 04 leczy kontuzję stawu skokowego (wcześniej też pauzował z powodu grypy). Już w pierwszej połowie marca jego występ w ewentualnym ćwierćfinale LM uznano za wykluczony.

to pech,chociaż Subotic całkiem nieżlie sobie poczyna.Robert niestety nie wykorzystał 100% okazji aż sam sie zdziwił :o na pocieszenie Gotze zawalił chyba jeszcze gorzej.Taki sobie mecz.Widać brak Kuby,90% akcji szło lewą stroną.Ciekawe czemu nie wstawia Sahina?Wydaje mi sie że w Dortmundzie ich rozniosą,nie zagrają dwaj dobrzy z Malagi za kartki i może dojdzie Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real raczej już w półfinale, choć sędzia popełnił 2 rażące błędy, w tym niepodyktowanie ewidentnego karnego dla Galaty,a przy wyniku nawet 3:1 wszystko byłoby otwarte w rewanżu.

BVB nie oglądałem ale w dwumeczu awansuje Malaga, wynik niby lepszy dla Dortmundu ale Malaga na pewno strzeli coś na wyjeździe i przejdzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wierzę a może jestem przekonany że BVB przejdzie dalej,na swoim będą niesłychanie niebezpieczni i zmotywowani.

Z przebiegu meczu w Maladze wynikało jak dla mnie że są dużo lepsi ale nie potrafili tego przypieczętować.Myśle że byli też mocno poobijani z meczu ze Stuttgartem a Smelzer dodatkowo ze złamanym nosem,to deprymuje.

Aczkolwiek szybko stracona bramka Borusii mogłaby nieźle namieszać a było wczoraj pare takich sytuacji gdzie BVB miało dużo szczęścia.

 

Odnośnie Realu i Galata to rzeczywiście ewidentny karny na Buraku-przydepnięta stopa-i dodatkowo żółta dla niego dzięki czemu najlepszy strzelec Galaty nie wystąpi w rewanżu-duży błąd sędziego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj akurat miałem po raz pierwszy w życiu gościć stolicę "Bauerów". Szkoda, że akurat wczoraj, bo gdyby dzień wcześniej, napewno bym się wybrał pod Allianz Arena, do której z Garching miałem rzut kamieniem, a i tak musiałem kiblować 10 godzin co by tacho przeszło... Stadion z zewnątrz robi wrażenie. Gigantyczny ponton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...