Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

uuu to marnie...

a i szczypiorniści mają przerwę

trzeba będzie samemu coś poćwiczyć,nartki i do Rąblowa na ten przykład a nie przed TV ;)

PS.Dobrze że na wyspach chociaż będzie ciekawie się działo :)

 

a Justynka poleci dziś w drużynie?

 

Isia górą a Jeży walczy.Trzymam kciuki.

 

no i Jerzyk a następnej rundzie po 3:0 ,ale lekko nie było

 

nasi właśnie łupią turbany w szczypiorniaka na MŚ 2flaga.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wygral spotkanie z Somdevem Devvarmanem 3:2 (6:7, 3:6, 6:1, 6:0, 7:5)

O kurcze to ten hindus jak na 500ktòras rakietę to nieźle.Ale widzę że jakaś chryja z jeżykiem w tle,nawet nie mam czasu jakoś zobaczyć.dobrze że wygrał

A Agnieszka miała skrech czy grała bo też nie wiem ,zamiast doczytac to ja na forum:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia sekunda i bramaczkaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!

 

Trener polskich drużyn sportów zespołowych musi być w przedziale 40-60lat musi siwieć ale nie łysieć, a najlepiej jak będzie uczesany na jeża :mrgreen:

(Niemczyk, Anastasi, Wenta, Biegler) - recepta na sukcesy, a przynajmniej emocje :)

ot, taką teorię wysnułem :)

 

teraz w koszykarskiej reprezentacji podobnego zatrudnili

Edytowane przez adaś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nikt nic nie napisał o transferze z Lecha do Legii?

Oj się Kuchenkorze wkurzyli ;)

To Ja będę pierwszy :yahoo:

Piłkarz Lecha trafi do Legii!

 

Woytek, źródło: legia.com / lechpoznan.pl

 

W piątek Legia podpisała umowę z zawodnikiem Lecha Poznań Bartoszem Bereszyńskim. 20-latek miał ofertę przedłużenia kontraktu o trzy lata z Lechem, ale ją odrzucił i wybrał umowę o tej samej długości ze stołecznym klubem. Bartosz jest synem Przemysława Bereszyńskiego, który przez kilkanaście lat występował w drużynach z Wielkopolski (Lech, Dyskobolia). Młody napastnik, ostatnio grający najczęściej na prawym skrzydle, zasili Legię na początku sezonu 2013/14.

 

Nie wykluczamy jednak, że może nastąpić to wcześniej, ponieważ w związku z nieprzedłużeniem kontraktu Lech przesunął właśnie zawodnika do drużyny grającej w Młodej Ekstraklasie.

 

Do tej pory Bereszyński rozegrał 13 spotkań w Ekstraklasie i zdobył 1 gola. Powoływany był także do reprezentacji Polski U-19 i U-20.

 

Rumak liczył na Bereszyńskiego

Jeszcze kilka dni temu trener Lecha Poznań Mariusz Rumak mówił, że wiąże z Bereszyńskim duże nadzieje na przyszłość: "Jeśli wywalczy sobie miejsce, to nie wykluczam, że będzie nawet pierwszym napastnikiem. Na pewno ma na to szanse. Na dzień dzisiejszy nie ma takiej opcji, że chciałbym, by odszedł. Nie wyobrażam sobie, by w ogóle opuścił Lecha. Chcę, żeby z nami został i w najbliższej przyszłości nie zmieniał klubu. Wiążemy z tym piłkarzem plany i nadzieje na przyszłość".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...