Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

A moja 4 letnia córka już wie, że Wisła Kraków jest śmiertelnym wrogiem :mrgreen:

 

Zawsze jak pada gol w Fifa08 to pyta: dla nas, czy dla Wisły? :twisted:

 

Nie ma to jak edukacja od młodych lat :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy kawał Włochom...

 

Prześlij to dalej po sieci. Na włoskiej stronie prestiżowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją się najbardziej na Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu!

 

Głosujcie na Polskę, niech się Włosi zdziwią!

 

http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pag ... d_1504.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nas sie bardziej boją niż Hiszpanii, jutro będziemy tam pewnie głównym zagrożeniem :twisted:

 

[ Dodano: Czw Gru 13, 2007 10:04 pm ]

Tak nawiasem Otylia Jędrzejczak pobiła dziś rekord świata na 200 motylkiem na krótkim basenie - nigdy na krótkim nie była dobra a tu bęc - jest rekord.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Każdy szanujący sie kibic piłki noznej wie ,że dziś piłkarskie święto :grin: wielkie derby europy Fc Barcelona- Real Madryt .Jestem ze tym aby wygrała ekipa Franka Rijkarda (Visca el barca!!!!!!!) obstawiam wynik 3:2 . Piszcie za kim jesteście i jaki wynik obstawiacie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo Realu ale i tak przez cały mecz przeważała Barca, to ona rządziła na boisku a Real skupiał sie wyłacznie na obronie i grze z kontry co niestety przyniosło im upragniony efekt w postaci zdobytego gola:(

 

Chyba oglądaliśmy inne mecze... :roll:

 

Za Eurosportem:

Real played the better football and deserved to win a nervy encounter, Barcelona looking sluggish and lacking the creativity that has become their trademark in recent seasons.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilex, w pierwszej połowie IMO barca miała delikatną przewagę (szczególnie ostatnie 10-15minut). w drugiej połowie Real powinien skarcić barcę i to conajmniej dwukrotnie. real w przekroju całego meczu był moim zdaniem lepszy. robinho mógłby zacząć myśleć :mrgreen:.

 

no i odegramy się w następnej rundzie z Henry'm i Messi'm w życiowej formie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za Atletico, ale Realu nie tyle nie lubię co jest mi obojętny, a barcy nie znosze więc... Hala Madrid ;-) Real był wyraźnie lepszy, tylko strasznie nieskuteczny. Szkoda, że rojiblancos znowu w plecy :( i spadek na piąte miejsce. I mój ukochany Milan przegrał z Interem. Ktoś widział ten mecz? Ja na widok Didy to dostaję agresora. Niech kupią kogoś w końcu, bo przedłużanie z nim kontraktu to paranoja :| Boruc byłby jak znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mollo.jpg

 

Jeszcze z 12h do walki. Serce mowi jedno, a rozsadek drugie. Cholernie obawiam sie pierwszej, drugiej rundy - normalnie palpitacja serca murowana :twisted: - i huraganowego ataku Mollo od poczatku. Ale to boks, waga ciezka, tak ? wiec wszystko moze sie zdarzyc :!:

 

Jedziesz Andrzej !!!

 

u7.jpg

 

u1.jpg

 

u5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi już serducho dobrze wali :smile: . bardzo jestem ciekaw co Gołota pokaże, jak będzie u niego z szybkością. w walce z McBride'm nie pokazał się z najlepszej strony. mam nadzieję, że w pierwszej rundzie nie będzie walczył jak sparaliżowany, bo znów minuty nie przetrwa. co do Mollo to ma rzeczywiście bardzooo szybkie ręce jak na wagę ciężką (martwi mnie fakt, że gołota mówił ze McBride był szybszy niż przypuszczał :lol:) . Wszyscy mówią, że jest "malutki" a waży równo 100kg więc jego ciosy mogą zrobić wrażenie.

 

tak Mollo obijał McBride'a

 

andrzej w swoje 40te urodziny

20080106_04_REDAKCJA.jpg

andrzej wczoraj

20080118_09_GARCZARCZYK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serce mowi jedno, a rozsadek drugie
dokladnie :neutral: obawiam sie ,ze Andrzej na poczatku walki bedzie spięty i zacznie walke nerwowo.Mollo sądze ,ze od pierwszej rundy narzuci szybkie tempo i bedzie to chcial jak najszybciej skonczyc,oby Andrzej przetrzymał pierwsze rundy bo pozniej moze umiejetnie sobie go punktować :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...